T478 Zamračená, Bartotka

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Příspěvekod marwin » pon 24 lis, 2008 1:45 pm

to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 676
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 24 lis, 2008 1:49 pm

marwin píše:to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.
Jo, jo byli si ho omerovat v Luzne :)
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod TTmili » pon 24 lis, 2008 2:01 pm

Náhodou co má být v těch TT DCC setech se taky neví?
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Yarda » pon 24 lis, 2008 2:13 pm

marwin píše:to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.

Provedení jen ČD nebo i ČSD?
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Příspěvekod marwin » pon 24 lis, 2008 2:46 pm

Yarda píše:
marwin píše:to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.

Provedení jen ČD nebo i ČSD?


sorry zapomnel jsem to napsat, CSD T478.3xxx, coz je skvela zprava:). Ale samozrejme dalsi barevne mutace+jine spravy budou nasledovat.
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 676
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Yarda » pon 24 lis, 2008 3:04 pm

marwin píše:
Yarda píše:
marwin píše:to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.

Provedení jen ČD nebo i ČSD?


sorry zapomnel jsem to napsat, CSD T478.3xxx, coz je skvela zprava:). Ale samozrejme dalsi barevne mutace+jine spravy budou nasledovat.


to je dobrá zpráva, jen škoda, že si vybrali zrovna brejlovce, kterého ve špičkové kvalitě dělá CS train :?
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Příspěvekod Houmr » pon 24 lis, 2008 3:41 pm

No já jsem rád, že se ledy hnuly a snad započne éra kdy nebudeme jako modeláři přehlíženi u světových výrobců. Já si ho velice rád pořídím, protože originál nová mašina je stejně nejlepší a proč se patlat s přestavbou.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Michal Šuhajda » pon 24 lis, 2008 3:44 pm

Yarda píše:
marwin píše:
Yarda píše:
marwin píše:to george v.: podle mych informaci. Ma to byt klasika trojkovy brejlovec(4 svetla). Cislo si bohuzel nepamatuji, ale nejake nizsi. Barevne schema: Zeleno-bily.

Provedení jen ČD nebo i ČSD?


sorry zapomnel jsem to napsat, CSD T478.3xxx, coz je skvela zprava:). Ale samozrejme dalsi barevne mutace+jine spravy budou nasledovat.


to je dobrá zpráva, jen škoda, že si vybrali zrovna brejlovce, kterého ve špičkové kvalitě dělá CS train :?

U mě taky Roco nebude mít tolik kšefů jako by mohlo být s jinou loko (třeba s tím Čmelákem), Brejlovců už mám v depu dost (a i na Roco pojezdu). Sice asi nedoshujou tovární kvaity, ale dělal jsem sám, takže pro mě jsou "lepší" :wink:
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 24 lis, 2008 3:52 pm

Už aby brejloun byl - ňam ňam! ČS train má hodně věcí "nedodělaných" a udělat z toho model á la Roco - necháš na tom ruce! (větráky, žaluzky, madla, propadliny aj aj...) A to nemluvím a arbajtu s pojezdem a osvětlením!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 24 lis, 2008 4:11 pm

Petr Zatrepalek píše:Už aby brejloun byl - ňam ňam! ČS train má hodně věcí "nedodělaných" a udělat z toho model á la Roco - necháš na tom ruce! (větráky, žaluzky, madla, propadliny aj aj...) A to nemluvím a arbajtu s pojezdem a osvětlením!
Petre to bude tim, ze Brejlovec od CST je puvodne hrackovy model (stejne tak i NSK) bez vetsiny detailu. Modely byly urceny pro startsety s kolejivem Pilz. CST je dlouho (koleje) pak vyprodaval. Motory a prevodovky Guztold V100. Ze to dopadlo jinak je druha vec :)
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod TTmili » pon 24 lis, 2008 4:22 pm

Je to v pytli. To co dělá ROCO v HO nedělá ani Tillig pro nás téčkaře. Ja se ale zeptám ještě jednou na ten DCC set. Neví někdo (to je především na Michala Daleckého) co v něm bude?
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 24 lis, 2008 4:36 pm

TTmili píše:Je to v pytli. To co dělá ROCO v HO nedělá ani Tillig pro nás téčkaře. Ja se ale zeptám ještě jednou na ten DCC set. Neví někdo (to je především na Michala Daleckého) co v něm bude?
To zatim nevim. Jen to probehlo kratce pri poslednim jednani. TT DCC set bude ve vice verzich. Fakt zatim vic nevim. Ver mi, ze pokud se to dozvim, tak si to pro sebe nenecham .)
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod sli064 » pon 24 lis, 2008 6:40 pm

TTmili píše:Je to v pytli. To co dělá ROCO v HO nedělá ani Tillig pro nás téčkaře. Ja se ale zeptám ještě jednou na ten DCC set. Neví někdo (to je především na Michala Daleckého) co v něm bude?


Hééj, tak s tímhle fakt SOUHLASÍM, (bo mě to taky štve ten Tillig) :roll: Nevím co mají za marketing, ale nic extra to není teda ... :cry: Ještě že ROCO nekrachlo a je s námi TTčkaři 8)
TT - Ep V a DCC (změna nicku na BaWiS)
Uživatelský avatar
sli064
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 01 lis, 2008 10:29 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod George V. » úte 25 lis, 2008 5:02 am

Tak to já si Brejlovce od ROCO rád koupím, klidně i ve více kusech. Akorát bych raději ČD 750 červený unifik. Neví se, kolik by mohl stát? Kdyby to bylo pod tři litry, tak to CST zabalí. Nebo zlevní, což by byl ten lepší případ....
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Předchozí

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 25 návštevníků