Elektrická lokomotiva řady 150 (E499.2) TT

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Elektrická lokomotiva řady 150 (E499.2) TT

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » ned 25 pro, 2011 10:33 am

Zdravím dostal jsem pod stromek stavebnici od DK model v TT
chci se jen zatím zeptat co doporučujete za pojezd ,stím ,že to chci i digitalizovat .Kamarád mě poradil ,že by mohl pasovat pojezd z kuehenova bastarda ,nebo tady mám BTTB E242 zatím jen přemýšlím co za pojezd no pro mě je ta 150 asi jedna z nejhezčích škodováckých lokomotiv .Díky za názory
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Elektrická lokomotiva řady 150 (E499.2) TT

Příspěvekod vorech » ned 25 pro, 2011 11:03 am

Cau, ja ji mam posazenou na pojezdu Bastarda. Taky jsem premyslel o samovyrobe a kdyz se za 3 tis. da koupit loko ze stejnym rozchodem a vetsinu detailu z ni puzijes, tak jsem nevahal.Ta BTTB ma uplne spatny rozchody. Pokud se rohodnes pro Bastarda, tak mas vyresene i masky, ty jsou uplne stejny. Jedinej problem je s dilem č.2, ten ti vadi v nasazení, bud ho uprav tak, ze to spajis o 1cm vys, nebo ho tam dej jak ma byt a nakonci ho odfrezuj. osvetleni se da taky pouzit. Stavebnice je z 90% dobre provedena,jedinej problem budes mit s vytvarovanim celniku a strechy č.5 a č.6. nevyhnes se kitovani, takze s tim pocitej.Tak hodne zdaru.
epocha V, VI DCC v TT
Uživatelský avatar
vorech
 
Příspěvky: 215
Registrován: ned 24 úno, 2008 6:43 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Elektrická lokomotiva řady 150 (E499.2) TT

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » ned 25 pro, 2011 11:17 am

super díky tak BTTB dám na aukro stejně se mě ta loko už nelíbí ,koupím ještě jednoho bastarda a za ty prachy se to fakt vyplatí .Hlavně ať DS -kuehen nevyleze z banánem jako tovární to by mě omývali ... :P :P :lol: :wink:
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Elektrická lokomotiva řady 150 (E499.2) TT

Příspěvekod Tomáš » ned 25 pro, 2011 6:45 pm

Tkadlec Jaroslav píše:super díky tak BTTB dám na aukro stejně se mě ta loko už nelíbí ,koupím ještě jednoho bastarda a za ty prachy se to fakt vyplatí .Hlavně ať DS -kuehen nevyleze z banánem jako tovární to by mě omývali ... :P :P :lol: :wink:


Jo panáčku i to se může stát :lol: :lol: :lol: ...mě o tom povídej,když jsem dodělal první dvě 753 tak vylezly u třech výrobců.Ted dodělávám 751 a ta bude taky :twisted:
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy


Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků