314.303 H0

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Re: 314.303 H0

Příspěvekod Střelec » stř 24 úno, 2016 5:51 pm

Vladimír_B: Díky! Půjde dohromady s těma pětioknama...

Matěj: Je to muj první a asi na hodně dlouho poslední pokus o lokomotivu z odlitku. Prostě jsem to chtěl zkusit. Je fakt, že v kitařině jsou odlévané modely většinou kvalitativně někde jinde (v nebetyčných výšinách - včetně cen), ale mám za sebou i daleko horší (Unicraft - předražené kuriozity pro masochisty).Tady cena odpovídá výkonu a výsledek investicím. Myslím, že na kochání stylovou soupravou (Ci, Ci, Daak) v krajině metr na metr to bude celkem stačit. Pokud se ještě pustím do vozidel, patrně to budou jen vagóny - hlavně jejich kosmetické úpravy. To za lokomotivou na snímku je na ''Zetku'' překopaný G10 od Malé železnice - po zkušenostech zůstanu raději u čistého plastu a menších plechových doplňků.
Střelec
 
Příspěvky: 1621
Registrován: pon 29 bře, 2010 8:03 am
Bydliště: Plzeň

Re: 314.303 H0

Příspěvekod Střelec » pát 29 črc, 2016 6:06 pm

Takže jsem to dokopal k nějakému skoro konci. Z dálky nevypadá zle, z blízka už to taková sláva není, ale jako pokus to mělo svůj význam. Časem možná ještě vychytám nějaké detaily (napaječe, trubky či snad hadice na kotli), ale jako provozní kousek mi takhle stačí.
Přílohy
DSCN1151.JPG
DSCN1150.JPG
DSCN1152.JPG
Střelec
 
Příspěvky: 1621
Registrován: pon 29 bře, 2010 8:03 am
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků