Brejlák T 478.3371 (753.371)

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Brejlák T 478.3371 (753.371)

Příspěvekod mben » pon 25 srp, 2008 8:43 pm

Přátelé, kamrádi, kolegové,
rozhodl jsem se obohatit své depo TT o stroj následující řady. Sháním proto fotopodklady pro následující stroj jak v ČSD tak i ČD. Budu ho stavět 2x. Lokomotiva byla v LD Letohrad od roku 1977. V současnosti by měla být v Hradci Králové. Fotky mi prosím pošlete na mben@seznam.cz .
Předem za ně moc děkuji.
Michal
mben
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 25 kvě, 2008 7:19 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvekod alf » pon 25 srp, 2008 10:14 pm

V HK bohužel dávno není..Jezdila v okolí působnosti depa Nymburk.kde také svou provozní pouť zakončila.Momentálně ještě fyzicky existuje(tuším jako zrušená)a snad se dočká lepších časů ve společnosti cargo..Snad mě nějaký brejlovcový šotouš doplní... :?
alf
 
Příspěvky: 222
Registrován: úte 01 led, 2008 11:43 pm
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod VoVo » pon 25 srp, 2008 10:30 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)


Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků