odlitky Číž

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Příspěvekod Tomáš » čtv 28 srp, 2008 3:42 pm

Od p.Molaty jsem koupil nedávno na burze vědšinu diselových lomotiv ČSD co se vyráběly,odlitky nejsou špatné kvality..jsem spokojen..co se týče sortimentu dělá toho opravdu velmi mnoho.Někde doma mám celou kompletní nabídku včetně cen.pokusím se ho najít :lol: naskenuju a dám ho sem aby všichni viděli co nabízí
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod lph-man » čtv 28 srp, 2008 8:02 pm

Tomáš píše:Od p.Molaty jsem koupil nedávno na burze vědšinu diselových lomotiv ČSD co se vyráběly,odlitky nejsou špatné kvality..jsem spokojen..co se týče sortimentu dělá toho opravdu velmi mnoho.Někde doma mám celou kompletní nabídku včetně cen.pokusím se ho najít :lol: naskenuju a dám ho sem aby všichni viděli co nabízí

to bys byl hodnej :)
stavím co se mi líbí
lph-man
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 24 srp, 2008 7:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod JBr » čtv 28 srp, 2008 8:06 pm

Dovolim si s cenikem predbehnout... tohle jsem daval pred prazdninami na K-report - http://www.k-report.net/ukazobrazek.php ... 163542.jpg
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod Jarda H. » čtv 28 srp, 2008 8:20 pm

Kolegové lph-man / Tomáš holt pořádně nečtou :lol: (to je tady běžné :cry: ), ten odkaz co dává JBr už je na první straně této diskuze :shock:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod VoVo » čtv 28 srp, 2008 8:24 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:14 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Tomáš » pát 29 srp, 2008 4:39 pm

já mám ten ceník aktuální je se začátku prázdnin,nejsem teď doma,ale hned v pondělí to sem šupnu
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Pivrnec78 » pát 29 srp, 2008 6:34 pm

Citrus píše:Já bych se zase chtěl zeptat jestli se dá sehnat odlitek elektrické soupravy 471 a nebo 971? Děkuji za odpovědi.


471, 071, 971 v H0 jsem viděl na burze v Pha cena 1.000,-Kč za vůz viz http://magazin.modely.biz/diskuze/viewtopic.php?t=1102 Odlitek byl z čirého materiálu, takže by se nemuselo řešit pilování děr pro okna a potom zasklívání, jen přelepení. Ale až budu vědět, na co to posadím ... Jsou jiné starosti :)
H0, analog - konec IV.ep., V.ep. a začátek VI.ep. ... to, co jezdí (jezdilo) a to, co se mi líbí ...
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Příspěvekod lph-man » sob 30 srp, 2008 5:57 pm

Tak jsem volal panu Molatovi a ten mi řek že vyrabí jen pro burzu... nevíte o tom něco ?
stavím co se mi líbí
lph-man
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 24 srp, 2008 7:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Pivrnec78 » ned 31 srp, 2008 5:49 am

lph-man píše:Tak jsem volal panu Molatovi a ten mi řek že vyrabí jen pro burzu... nevíte o tom něco ?


ono se to tak většinou dělá, když člověk chodí do práce a ve svém volnu dělá toto, pak má ještě doma nějakou zvěřinu a je to ... dnešní poptávka je velká.
H0, analog - konec IV.ep., V.ep. a začátek VI.ep. ... to, co jezdí (jezdilo) a to, co se mi líbí ...
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Příspěvekod Tomáš » ned 31 srp, 2008 10:18 am

lph-man píše:Tak jsem volal panu Molatovi a ten mi řek že vyrabí jen pro burzu... nevíte o tom něco ?


No to je pravda pan Molata neposílá jen vyrábí na burzu.Já to vyřešil tak,že jsem si objednal po telefonu,a pak zde hodní modeláři z Prahy mi to vyzvedli a poslali domů.A nebo se pro to můžeš osobně stavit na burzu
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod bamby » sob 29 lis, 2008 2:47 pm

Tomáš píše:
lph-man píše:Tak jsem volal panu Molatovi a ten mi řek že vyrabí jen pro burzu... nevíte o tom něco ?


No to je pravda pan Molata neposílá jen vyrábí na burzu.Já to vyřešil tak,že jsem si objednal po telefonu,a pak zde hodní modeláři z Prahy mi to vyzvedli a poslali domů.A nebo se pro to můžeš osobně stavit na burzu


....tak to jsi narazil na hodneho modelare...Ja jeste ne..Jelikoz nejsem v Cechach nepojedu pres 200 km abych si koupil odlitek...To stejne je s pojezdy..Videl jsem na netu pojezd na loko v TT za 1.800,- kc coz je pro nektere hodne , kdyz se prodavaji na burze levneji ale mam snad nejakou jinou moznost???Do Pha se nedostanu jelikoz volno mam jen o vikendu a to by melo patrit me rodine..Je skoda, ze se slusne odlitky a pojezdy stylu - Pleticha - Vilinger atd neprodavaji pres net , mely bychom mi ostatni take moznost rozsirit sve vozove parky...Jo,obcas se objevi neco na Modelbazaru nebo Aukru ale ne vzdy co bych si predstavoval...Taze toto neco malo z me strany....Cauky Mira
Uživatelský avatar
bamby
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 18 lis, 2008 4:54 pm

Příspěvekod JBr » sob 29 lis, 2008 3:09 pm

Pojezdy od pana Vilingera se na internetu minimalne prekupnici. Jsou napriklad v nabidce jednoho nejmenovaneho e-shopu a pro zajimavost, jsou o cca 400 az 500 Kc drazsi, nez je prodava pan Vilinger.

Mam takovy pocit, ze i diky tomuhle je ted na jeho pojezdy nekolikamesicni cekaci doba. Jeste zacatkem roku se dalo v pohode domluvit vyrobeni pojezdu na hned pristi maximalne prespristi burzu. Ted v rijnu uz to bylo na 4-5 mesicu dopredu.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod bamby » sob 29 lis, 2008 3:59 pm

JBr píše:Pojezdy od pana Vilingera se na internetu minimalne prekupnici. Jsou napriklad v nabidce jednoho nejmenovaneho e-shopu a pro zajimavost, jsou o cca 400 az 500 Kc drazsi, nez je prodava pan Vilinger.

Mam takovy pocit, ze i diky tomuhle je ted na jeho pojezdy nekolikamesicni cekaci doba. Jeste zacatkem roku se dalo v pohode domluvit vyrobeni pojezdu na hned pristi maximalne prespristi burzu. Ted v rijnu uz to bylo na 4-5 mesicu dopredu.



...muze byt...takze si holt koupim ten o 500 drazsi...
Uživatelský avatar
bamby
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 18 lis, 2008 4:54 pm

Příspěvekod Jacek » sob 29 lis, 2008 4:35 pm

bamby píše:
JBr píše:Pojezdy od pana Vilingera se na internetu minimalne prekupnici. Jsou napriklad v nabidce jednoho nejmenovaneho e-shopu a pro zajimavost, jsou o cca 400 az 500 Kc drazsi, nez je prodava pan Vilinger.

Mam takovy pocit, ze i diky tomuhle je ted na jeho pojezdy nekolikamesicni cekaci doba. Jeste zacatkem roku se dalo v pohode domluvit vyrobeni pojezdu na hned pristi maximalne prespristi burzu. Ted v rijnu uz to bylo na 4-5 mesicu dopredu.



...muze byt...takze si holt koupim ten o 500 drazsi...

Bohužel je to tak. Tento překupník, či spíš zloděj, si objednává pojezdy po desítkách, aby je obratem nabízel o pětistovku dráž. A ti obyčejní musejí čekat několik měsíců.
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 888
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvekod bamby » sob 29 lis, 2008 4:56 pm

Jacek píše:
bamby píše:
JBr píše:Pojezdy od pana Vilingera se na internetu minimalne prekupnici. Jsou napriklad v nabidce jednoho nejmenovaneho e-shopu a pro zajimavost, jsou o cca 400 az 500 Kc drazsi, nez je prodava pan Vilinger.

Mam takovy pocit, ze i diky tomuhle je ted na jeho pojezdy nekolikamesicni cekaci doba. Jeste zacatkem roku se dalo v pohode domluvit vyrobeni pojezdu na hned pristi maximalne prespristi burzu. Ted v rijnu uz to bylo na 4-5 mesicu dopredu.



...muze byt...takze si holt koupim ten o 500 drazsi...

Bohužel je to tak. Tento překupník, či spíš zloděj, si objednává pojezdy po desítkách, aby je obratem nabízel o pětistovku dráž. A ti obyčejní musejí čekat několik měsíců.


...holt kazdy dela co muze...budu muset pockat az se bude nekdo chtit pojezdu zbavit a pak jen trochu stesti pri prihazovani na Aukru a mozna se mi dostane odmeny...Musim jit..Mam rozdelany nakl.vagony a musim je nalozit kladama :lol:
Uživatelský avatar
bamby
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 18 lis, 2008 4:54 pm

Předchozí

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků