555.123

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

555.123

Příspěvekod Stanopp » pát 09 úno, 2024 7:22 pm

Dlho ma lákala prerábka modelu BR 50 od Roca na 555.123. Atypická nie len malými krídlami s ostrou hranou, ale aj tendrom od rady 44. Dozrel čas aj na ňu, krátko pred finále riešim posledné body zo zoznamu úprav. Základ pre môj model tvorila Baureihe 50 1478 od Roca a tender od 44 rovnakého výrobcu. Prestavbu som začal búdkou - pôvodné strešné vetráky a dieru po zadnom vetrolame som zatmelil. Na streche som na mosadzné L profily usadil vetrák v odpovedajúcom prevedení, doplnil strešné háčiky, pásovinu s imitáciou nitovania a jemné strešné zvody. Nad zadným oknom rušňovodiča pribudla strieška, vylisované madlá na oboch čelách búdky nahradil 0,3mm silný mosadzný drôt. Dnu pribudli stoličky pre rušňovú čatu, prechodový mostík a dvierka (Weinert). Pokračoval som kotlom - na dymničných dverách som premiestnil držiak čísla, dorobil dymničný uzáver, konzolu pre reflektor a vylisované madielko opäť nahradil drôtom. Dymnici dominujú atypické deflektory, pribudli madielka pri čele, striekanie do dymnice (MMC), dynamo (BV model) na konzole, za komínom usmerňovač dymu. Jednu napájaciu hlavu som vymenil (Weinert), z druhej len upravil potrubie k napájaču. Na piesočníkoch som opäť nahradil vylisované madielka drôtom. Pod druhým parným dómom je na konzole kompresor (Muras). Vymenil som tiahlo rozvodu (MMC) aj poistné ventily (Muras). Pred pravým oknom pribudol spúšťač napájača. Upravil som rohové výmyvky a doplnil malé (MMC) trochu na úrovňou ochozu. Na ochoze som zaplátal dieru po demontovanej vodnej pumpe, osadil mazací lis (BV model), upravil stupienky pod dymničnými dverami. Na čelník pribudli madielka pod nárazníky, vykurovacie spojky (BV model a Weinert), skrutkovka (Muras) a lampy (BV model). Pod búdkou sú osadené napájače (BV model), na pravej strane náhon rýchlomera (MetalModel). Tu je potrebné vymeniť skrutku držiacu spojnicu za kratšiu (ako na prvej spriahnutej osi), aby sa nebila s náhonom. K spriahnutým dvojkoliam som doplnil piesočníkové rúrky. Tender dostal nové lampy, podlahu, stupačky (Weinert) na čelník, stupienky po bokoch v čele. Modelu aktuálne ešte chýbajú odvodňovacie kohútiky jímok, drevená nadstavba tendra a reflektor. Úpravou pôvodných spojení rušnov s tendrami som zhotovil jeden na mieru. Trochu mi ale vadí, že imitácia dvierok tendra je aktuálne širšia ako dvierka búdky. Spoj asi ešte trochu skrátim a dvierka tendra odrežem. Ak máte iný nápad, budem vďačný za radu. Z fotiek daného stroja som viac nevyčítal.
Pár fotiek z úprav opäť v albume https://photos.app.goo.gl/N6sAfhPjEwsuBL5u9

Kritika, postrehy, nápady tradične vítané
Přílohy
20240209_201342.jpg
Stanopp
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 10 srp, 2011 4:38 pm

Re: 555.123

Příspěvekod VD.CSD » pon 12 úno, 2024 1:21 am

Len zbezne, 555.123 podla mna nemala vlavo napajac LF ale NVL a tym padom aj trubky boli inak. Poloha mazacieho lisu bola viac dozadu. A ked uz tam je, tak tie mazacie trubicky z kabiny su na kotli zbytocne...
VD.CSD
 
Příspěvky: 150
Registrován: pon 13 led, 2014 1:32 pm


Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků