Otočná šachta spriahla pre T 466 lept Cekul TT

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Otočná šachta spriahla pre T 466 lept Cekul TT

Příspěvekod karolv » pon 12 dub, 2021 7:55 pm

DSC00532n.jpg
DSC00526n.jpg
DSC00526n.jpg
Zdravím kolegov,
chcel by som sa podeliť s mojím riešením šachty, len otočnej pre stavebnicu lokomotívy T 466 od pána Cekula v mierke TT. Problém nastal po zostavení kasne a vložení výpalku pojazdu od DK model, kde mi ostalo miesto medzi pojazdom a rámom lokomotívy cca 5-6 mm pre umiestnenie šachty pre spriahlo. Chcel som šachtu umiestniť na kasňu a nie na samotný pojazd, aby mohlo byť spriahlo umiestnené vo výreze v pluhu lokomotívy, aby to vyzeralo realistickejšie, ako na skutočnej lokomotíve.
Po mnohých pokusoch na papieri som začal s úpravou pôvodnej šachty z lokomotívy V 100 od Tiliga. Nejaké riešenie som v hlave už mal, ale vždy som sa dostal do slepej uličky.Zlom nastal, keď som rozobral starí vypínač a tam som našiel jednu špeciálnu pružinu, ktorá mi poskytla nápad na možné riešenie môjho problému.Celkové moje riešnie spočíva v tejto pružine, ktorá je nastrčená na priletovanú dutinku a zaistenú kusom izolácie s drôtu.Jedna strana pružiny je opretá o zostatok pôvodnej šachty a druhý koniec, ktorý je ohnutý do pravého uhla je vložený do diery v nosnom plechu.Samotná šachta je uchytená na otočnom čape, zhotoveného z kúska mosadznej trubky potrebného priemeru naletovanej na nosný plech z druhej strany, ako je uchytená pružina.Celková šírka nosného plechu s otočnou šachtou je asi 5 mm a presne zapadne medzi rám lokomotívy a samotný pojazd z mosadzného výpalku.Samotná šachta je iba otočná, nakoľko tam nie je veľa miesta pre otočno-posuvnú šachtu spriahla.Po umiestnení nosného plechu so šachtou do rámu lokomotívy prišiel ďaľší problém, nakoľko som do lokomotívy chcel umiestniť DPS s ledkami od pána Černého.Doska plošného spoja mi tam nevošla, pretože trubka mosadzného čapu bola privysoká a neumožňovala vloženie DPS. musel som trochu trubku skrátiť a musel som aj v strede DPS urobiť menší výrez pre túto trubku.Nakoniec to tam všetko vošlo bez problémom, tak som nosný plech so šachtou mohol napevno priletovať.Výška šachty sa dá nastaviť dĺžkou samostatnej osky šachty, aby bola vo vhodnej výške pre spojenie s pripojeným vagónom.Vo svojom príspevku som chcel ukázať, ako som sa snažil vyriešiť umiestnenie šachty spriahla, ktoré je iba jedno z možných riešení pre túto stavebnicu z leptu.
Celkové moje riešenie je snáď patrné z priložených fotografií.
Prajem všetkým pekný večer.
Karol
DSC00526n.jpg

DSC00528n.jpg

DSC00532n.jpg
karolv
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 16 led, 2020 7:58 pm

Re: Otočná šachta spriahla pre T 466 lept Cekul TT

Příspěvekod Zlámalík » čtv 15 dub, 2021 11:39 am

Pěkný kousek inženýrské práce!
Šachta PeHo 110 se už mezi přední stranu podvozku (předpokládám z V100) a pluh nevejde, že?

Výpalek bych ale neřešil, udělal bych si pojezd svůj a šachtu chytil na něj.
Viz moje 742.701 tady v diskuzi, ale mám tam podvozky MTB, ty jsou kratší (nepřesahují dopředu přes kola)
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1818
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov


Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků