Stavebnice firmy Hekttor

Fórum pro stavitele z mosazi (i dalších kovů) a leptů. Technologie obrábění kovů v modelářství, CNC apod....

Moderátoři: Michal Dalecký, Hekttor

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod hohilda » úte 29 črc, 2014 6:00 pm

tak tenhle shop se mi líbí. celkem fajn ceny.
akorát jsem sháněla podvozek pro mašinku co máme doma... 90 kč je jak zadarmo...
hohilda
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 29 kvě, 2014 8:17 am

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 11:46 am

Zdravím
komuniikuje prosím s někým zde forma Hekttor? Před měsicém jsem učinil objednávku, teď jsem se dvakrát dovolil optat na alespoň přiblyžný termín zaslání zobží, ale nikdo nekomuniku , telefon na stránkách je na vyžádání , ale když nekomunikují tak ani tel nezděluji..
Krásná lidská česká vlastnost
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod rawen » pát 23 led, 2015 11:52 am

milostt píše:Zdravím
komuniikuje prosím s někým zde forma Hekttor? Před měsicém jsem učinil objednávku, teď jsem se dvakrát dovolil optat na alespoň přiblyžný termín zaslání zobží, ale nikdo nekomuniku , telefon na stránkách je na vyžádání , ale když nekomunikují tak ani tel nezděluji..
Krásná lidská česká vlastnost

Visí mi u nich taky objednávka... tři týdny.

Ale v podmínkách píše, že má 5 týdnů na vyřízení, tak buďme v klidu :mrgreen:

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1692
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 11:58 am

Ale v podmínkách píše, že má 5 týdnů na vyřízení, tak buďme v klidu :mrgreen:

Radek[/quote]
Já v klidu jsem , jem ni přijde normální když se člověk ozves prosbou že mu odpovím , neřeknu kdybych je prudil každej den tak mě maj za psycho ale napsla jsem po třech týdnech a ted po měsici, chci to jen vědět abych si mohl dál plánovat stavbu kolejiště to je celé
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod PaMi » pát 23 led, 2015 12:17 pm

Mají napsáno v obchodních podmínkách ať neotravuješ, že Ti stejně neodpoví a také to důsledně dodržují:
Na dotazy týkající se dodání objednaného zboží tedy zpravidla nereagujeme, pouze výjimečně v případě, že termín dodání nevyplývá z Dodacích podmínek . Dotaz na termín dodání patří mezi nejčastější a nejsme sto na ně odpovídat z výše uvedených důvodů. Veškeré možné informace o dodacích lhůtách jsme zde uvedli vyčerpávajícím způsobem.

Já si myslím, že to je pouze o elementární slušnosti.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 12:24 pm

Částečně souhlas , ale pokud objednáš zboží které je vše označeno jako on . line skladem tak předpokládám že nečekají celých pět týdnů než ho odešlou a proto se slušně ptám na termín dodání odpověd formou jedné věty postačí a nezdrží.
Je to jen o slušnosti , pokud bych si objednal cokoliv co na stránkách maji uvedené že není skladem tak se vůbec neptám protože rozumím tomu že se to musí vyrobit takový trotl zase nejsem.Navíc chci odjet na hory a proto bych rád věděl jesli zásilka přijde před nebo ne , občas se mi stane že česká pošta zapomene dát do schránky oznámení. Nerad bych to nechal ležet na poště nebo ještě horší varianta nevěděl o tom a nevyzvedl to to by mě vyrobce měl moc rád že se mu to vrátilo zpět že?
A proto že mu nechci přidělat komplikace byl bych rád kdyby stejnou snah vyvynul i výrobce a odpověl na můj skromný dotaz.
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod MirekTT » pát 23 led, 2015 12:54 pm

Já myslím, že chyba je poněkud netradičně na straně zákazníka.
Co vás napadne, když spatříte: http://www.hekttor.biz/ Pro slepce to tam má dokonce v červeném rámečku, jehož obsah je nutno si správně interpretovat.

Já to vidím nějak takhle:
"Nestaráme se už o tento web a přímé objednávky směrované k našemu éšopu vyřizujeme jen dle momentálních dispozic. To neznamená, že nevyrábíme. Naše zboží lze snadno objednat u našich prodejců. S těmi také komunikujeme a oni mají nejlepší přehled o dosažotelnosti jednotlivých produktů."

Čili firma Hekttor je seriozní výrobce s kvalitními produkty, jen je třeba při obstarávání jejich zboží projevit jistou dávku invence.
Prostě kupuju celkem dost jeho zboží, ale ne u něj.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 12:58 pm

Konečně začínám chápat podnikání v čechách , ty zakázníku hlupák co chceš? když se ti to unás nelíbí nekupuj on to koupí někdo jinej ..je to tak ?
Proto máme ceny takové jaké máme prodejci je úplně jedno kolik má zákazník ucenu se stanový tka aby mu to vycházelo už u jednoho kusu a zbtek je bonus navíc .
Jinak kdybych chtěl být seriozní prodejce tak se o své zákazníky starám že?

Fajn já se takhle chovat v práci tak letím ani se nezastavím ...
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 1:00 pm

Jen ještě dopním , důkladně jsem si objednávku u prodejce rozmyslel a objednával jsem pouze zboží , ktere bylo avizováno jako skladem abych se právě tomuto vyhnul.
Bohužel
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod MirekTT » pát 23 led, 2015 1:16 pm

Jenže HekTTor je podle mě primárně výrobce, ne prodejce. Tím éšopem svoji činnost nějak rozjel a teď když to frčí, přenesl většinu distribuce na klasické prodejce-éšopníky. Já mu to schvaluju do té míry, že o tomhle měl na svých stránkách referovat. Ale i bez toho ho pořád považuju za seriozního dodavatele.
To jediné, co mi vadí, je, že nemám přesné informace o dostupnosti novinek od TTJenika, který pokud vím pracuje pod jeho křídly.

Možná se v tom všem pletu, ale takhle mi to při sledování trhu vyznívá.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milan ferdián » pát 23 led, 2015 1:24 pm

Co na to říct,Jiří má určitě své důvody a je možné i špatné zkušenosti s přímým dodáním svých výrobků ke koncovému zákazníkovi.Samozřejmě náš zákazník,náš pán.No uvedu Vám příklady z nedávné doby.Zaplacená zásilka ležela od 14.prosince 2014 na poště,proč nebyla vyzvednuta zákazníkem,nevíme.Co víme,po její vracení zpět k nám,začla po ní sháňka.Druhý příklad,nešťastné dobírky.Též od 14.prosince 2014 na poště,opět se vrátila a teď co s ní neboť jsou podepsané.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 1:26 pm

milan ferdián píše:Co na to říct,Jiří má určitě své důvody a je možné i špatné zkušenosti s přímým dodáním svých výrobků ke koncovému zákazníkovi.Samozřejmě náš zákazník,náš pán.No uvedu Vám příklady z nedávné doby.Zaplacená zásilka ležela od 14.prosince 2014 na poště,proč nebyla vyzvednuta zákazníkem,nevíme.Co víme,po její vracení zpět k nám,začla po ní sháňka.Druhý příklad,nešťastné dobírky.Též od 14.prosince 2014 na poště,opět se vrátila a teď co s ní neboť jsou podepsané.


To je to čem use Milane chci vyhnout , rodina si vymyslela hory a nechci to nechat ležet na poště abych pak nebyl za debila já , rukavice teď leží u Hekttora.
Já se snažil
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milan ferdián » pát 23 led, 2015 1:31 pm

milostt píše:
milan ferdián píše:Co na to říct,Jiří má určitě své důvody a je možné i špatné zkušenosti s přímým dodáním svých výrobků ke koncovému zákazníkovi.Samozřejmě náš zákazník,náš pán.No uvedu Vám příklady z nedávné doby.Zaplacená zásilka ležela od 14.prosince 2014 na poště,proč nebyla vyzvednuta zákazníkem,nevíme.Co víme,po její vracení zpět k nám,začla po ní sháňka.Druhý příklad,nešťastné dobírky.Též od 14.prosince 2014 na poště,opět se vrátila a teď co s ní neboť jsou podepsané.


To je to čem use Milane chci vyhnout , rodina si vymyslela hory a nechci to nechat ležet na poště abych pak nebyl za debila já , rukavice teď leží u Hekttora.
Já se snažil

Já ti rozumím,jenže ty naše zásilky ležely na poště od 14.prosince 2014 do 20.1.2015.A jestli budeš na horách jeden týden,tak by se nic nemělo stát.Prostě budeš muset zajít na poštu a poptat se zda náhodou během tvé nepřítomnosti nepřišla ti zásilka. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milostt » pát 23 led, 2015 1:32 pm

Já se snažil[/quote]
Já ti rozumím,jenže ty naše zásilky ležely na poště od 14.prosince 2014 do 20.1.2015.A jestli budeš na horách jeden týden,tak by se nic nemělo stát.Prostě budeš muset zajít na poštu a poptat se zda náhodou během tvé nepřítomnosti nepřišla ti zásilka. :wink:[/quote]

A to je ono na poštu to mám cc10 km tam a 10 zpět , čas , benzín , nevyřešil by ot ten jeden e-mail od dodavatele?
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Stavebnice firmy Hekttor

Příspěvekod milan ferdián » pát 23 led, 2015 1:50 pm

milostt píše:Já se snažil
milan ferdián píše:Já ti rozumím,jenže ty naše zásilky ležely na poště od 14.prosince 2014 do 20.1.2015.A jestli budeš na horách jeden týden,tak by se nic nemělo stát.Prostě budeš muset zajít na poštu a poptat se zda náhodou během tvé nepřítomnosti nepřišla ti zásilka. :wink:


A to je ono na poštu to mám cc10 km tam a 10 zpět , čas , benzín , nevyřešil by ot ten jeden e-mail od dodavatele?

Možná jo,možná ne.Na tom já jsem krátký. :shock:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Železniční modely vytvářené přesnými technologiemi (hekttor.biz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků