E-BAY / diskuze co a jak

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

E-BAY / diskuze co a jak

Příspěvekod Netáhlo » úte 05 led, 2016 6:28 pm

Petr S. píše:.....
Na české e-bay se přihlásíš , abys nemusel překládat němčinu nebo angličtinu a heslo ti platí po celém světě . Za 10 let nemám špatnou zkušenost .
Zdraví Petr S.



Kde je e-bay česky, nikde jsem to nenašel? Česká lokalizace fungovala jen 2009-2013 a pak byla zrušena. Možná jen hledám blbě. :?
Uživatelský avatar
Netáhlo
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 28 lis, 2011 3:52 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Barbucha » úte 05 led, 2016 8:28 pm

Netáhlo píše:Kde je e-bay česky, nikde jsem to nenašel? Česká lokalizace fungovala jen 2009-2013 a pak byla zrušena. Možná jen hledám blbě. :?


Na eBay jedině do Německa, tam mají nejlepší členění modelů. Jinak je to k ničemu, snad ještě Rakousko.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Petr S. » úte 05 led, 2016 10:54 pm

Zdarec vespolek ,
na http://pages.ebay.de/cz/ jsou stránky v češtině . Dále na obchodování na eBay a tam by měl být přihlašovací kolotoč .
Získané heslo pak použiju při přihlašování na http://www.ebay.de/ . Tam nakupuju . Vyplatí se platit včas , nejlépe hned po aukci . Protože i prodávající hodnotí obchod . Hodnocení , že obchod i platba bylo bez problémů může přispět k tomu , že prodávající , který nechce posílat do ČR to pošle na základě dobrého ratingu .
Abych to shrnul : Tesař by tady díru do světa neudělal .
Zdraví Petr S.
Petr S.
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 16 pro, 2008 8:42 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Barbucha » úte 05 led, 2016 11:38 pm

Abych pravdu řekl, ještě se mi nestalo, že by mi někdo něco neposlal, pokud nemají apriori zakázané posílání do ČR přímo v aukci. Takže ono to ratingem moc nebude, mám teprve 131 bodů. Ale co jim udělá radost, tak je platba na účet s vynecháním PayPal, protože pak neplatí procenta platební bráně. Platbu mají na účtu nejpozději druhý den, už se mi stalo párkrát, že jsem platil ráno a odpoledne mi prodávající hlásil odeslání zboží. Chodí to většinou rychleji jak od Daleckého z Prahy do Brna :-).
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod PajaF » stř 06 led, 2016 4:20 am

Hmmm... tak jsem tam Peto, zadny prihlasovaci kolotoc nenasel. Nebo neumim hledat :(
pf
PajaFt
Uživatelský avatar
PajaF
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 31 črc, 2010 4:36 pm
Bydliště: Waier in Sudetenland

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Barbucha » stř 06 led, 2016 6:53 am

https://signin.ebay.com/ws/eBayISAPI.dl ... m%2F&pos=1
tady se registrovat a údaje potom platní při přihlášení na jakoukoliv národní verzi, kromě české, ta opravdu neexistuje.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno


Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků