Publikace Hank

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Publikace Hank

Příspěvekod pekl024 » pát 10 říj, 2014 9:38 am

Zdravím Hanka,

je někdy v budoucnu možné tvoje publikování tvých vědomostí ? Nepřemýšlel ji o tom. Myslím že nejsem sám kdo by si rád přečetl tvé vyprávění knižní formou.

Petr
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Publikace Hank

Příspěvekod milan ferdián » pát 10 říj, 2014 9:58 am

pekl024 píše:Zdravím Hanka,

je někdy v budoucnu možné tvoje publikování tvých vědomostí ? Nepřemýšlel ji o tom. Myslím že nejsem sám kdo by si rád přečetl tvé vyprávění knižní formou.

Petr

Tož kolego Hanku,co ty na to?EDICE HANK.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace Hank

Příspěvekod Radek Strnad » pát 10 říj, 2014 10:56 am

I já bych s chutí početl o dobách, kdy ještě nádraží vypadalo jako nádraží a na železnici byl cvrkot v každé malé staničce a z vlaku bylo pořád na co koukat. Myslím, že o odbyt takové publikace by bylo předem postaráno. Takže vlastně už jen zbývá to sepsat a vydat :lol: :lol: :lol: .
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1187
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Publikace Hank

Příspěvekod Jarda H. » pát 10 říj, 2014 11:39 am

Radek Strnad píše:I já bych s chutí početl o dobách, kdy ještě nádraží vypadalo jako nádraží a na železnici byl cvrkot v každé malé staničce a z vlaku bylo pořád na co koukat. .....


Krásně řečeno :D souhlasím ! Mně třeba dojímají staré černobílé fotky s motivem železnice, kde jsou vidět ty staré zašlé časy ...

To pekl024 : knihu od "hanka" uvítám, moc rád si ji přečtu, ale myslím, že jsi mohl hanka ťukout nejdříve třeba ve formě SZ ?! Abys ho takhle veřejně netlačil do něčeho, co třeba časově kvůli dalším činnostem nemůže stíhat ?! Nevím, tahle forma se mi zkrátka trochu nezdá :wink:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Publikace Hank

Příspěvekod pekl024 » pát 10 říj, 2014 11:51 am

Jarda H. píše:
To pekl024 : knihu od "hanka" uvítám, moc rád si ji přečtu, ale myslím, že jsi mohl hanka ťukout nejdříve třeba ve formě SZ ?! Abys ho takhle veřejně netlačil do něčeho, co třeba časově kvůli dalším činnostem nemůže stíhat ?! Nevím, tahle forma se mi zkrátka trochu nezdá :wink:


Asi máš pravdu, ...spontálnost při čtení jeho článku.... , je mi omluvou. Nemyslel jsem přímo knihu , ale třeba forma skript, kniha by byla super. Hank mi snad odpustí moji mladickou nerozvážnost a vyjádří se.

Petr
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Publikace Hank

Příspěvekod mlha » pát 10 říj, 2014 11:59 am

Já osobně budu rád za jakékoli informace od kolegů,kteří se jejich shromažďování už chvilku věnují.I v dnešní elektronické a internetové době je potíž sehnat ty správné,nenamlouvejme si,že historii železnic se věnuje mnoho lídí.
Jestli to už bude kniha nebo zveřejnění informací v jakémkoli formátu záleží na autorovi.
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Publikace Hank

Příspěvekod mizl » pát 10 říj, 2014 6:32 pm

Hanku tak to je hozená rukavice do ringu ...

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Publikace Hank

Příspěvekod milostt » pát 10 říj, 2014 6:34 pm

Taky souhlas sepsat , ať si to ucháváme , všechno dnes tak rychle mizí , když vidím jak se vše boura je mi s toho ..................
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Publikace Hank

Příspěvekod vmucha » pát 10 říj, 2014 7:22 pm

Hanku prosím prosím
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: Publikace Hank

Příspěvekod hank » pát 10 říj, 2014 7:34 pm

Ale no tak přátelé... :oops:

Netvrdím, že jste nepřiživili moji dědkovskou ješitnost. Netvrdím, že neumím něco napsat, na jednom internetovém periodiku, kam jsem přestal psát už před 5 lety, dosud visí více než 100 mých článků psaných pod vlastním jménem a často na dost výbušná politická témata, což snad svědčí i o tom, že se nebojím chodit s kůží na trh. Jenže mám dost důvodů, proč se mi do toho nechce.

Je více povolanějších. Tj. lidí, kteří mají lepší přístup než já k primárním zdrojům, tj. k archívům a knihovnám, a více času šťourat se v nich. Ty zdroje, které jsou v mém dosahu, zdaleka nepokrývají všechno, o čem jsem se tu kdy zmínil a co bych ještě chtěl nastudovat. A citovat ve větším rozsahu druhotné zdroje, tj. cizí knížky a články nebo weby, není dobrý nápad, mj. proto, že dost lidí kvůli tomu řve, i když se snažím dodržovat autorský zákon. Problém je v tom, že oni ho často neznají...

Na čas se moc vymlouvat nechci, ona je to spíš otázka priorit. Bohužel už zase dělám píchačkovou práci a vzhledem k mému věku už mi asi zůstane souzena až do důchodu. Za jiných časů bych do toho důchodu už stříhal metr, dnes to spíš vypadá, že vzhledem ke genetické dispozici si ho moc neužiju. Takže už musím zvažovat, co má pro mě ve zbývajícím čase prioritu (je dost pravděpodobné, že dvoucifernou číslicí ta zbývající léta života už nejspíš nevyjádřím) a vyhrává to kolejiště, což bude platit, dokud ho nedodělám zhruba v rozsahu, který jsem tu naznačil, a dokud mi bude fungovat tělesná schránka aspoň tak, jako dosud.

Jediné, co vám mohu slíbit je to, že když se vyskytne nějaký vhodný podnět - jako třeba teď ty motorizované lokálky - tak se k tomu na těchto stránkách ad hoc nějak vyžvejkám, když k tomu budu mít podklady po ruce a když uvidím, že mi to nesežere moc času. Kromě toho jste si už doufám aspoň někteří povšimli, že když chtěl někdo konkrétní radu nebo pomoc a měl jsem ji po ruce, tak jsem se snažil vyhovět. V tom hodlám pokračovat.

Tímto bych si dovolil diskusi na toto téma ukončit. Admina prosím, aby to tady uzamkl.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6115
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Publikace Hank

Příspěvekod gearus » pát 10 říj, 2014 7:37 pm

Hlásím se jako budoucí stálý odběratel VŠECH publikací.... :wink:
gearus
 
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 24 led, 2008 11:34 am
Bydliště: Praha


Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků