Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod milan ferdián » úte 06 pro, 2016 12:38 pm

Vážení železniční modeláři,abonenti,fandové,
přes veškeré úsilí se nepodařilo obnovit moji publikační činnost.Tento rok měly být uvedeny na předvánoční trh IV.Železniční vlečky,lokomotivní depa,V.Plány kolejišť a dotisk I.dílu Plány kolejišť.Na rok 2017 se plánoval VI.díl "SLOVENSKO".Sděluji Vám tuto neradostnou informaci,aby jste u letošních Vánoc nebyli zbytečně zklamaní a nečekali zázrak.Letos poprvé nebude ani "Vánoční kolejiště" :oops: .

Dovolte mi aspoň Vám všem poděkovat za Váš zájem,který jste doposud měli o mé publikace.Děkuji.

Milan Ferdián

edit 6.12.2016

Vážení železniční modeláři,abonenti,fandové,
nechtěl jsme Vám kazit vaši předvánoční náladu,ale bohužel musím.
"Všechny objednávky na IV.díl a na dotisk I.dílu se s dnešním dnem ruší.Vaše objednávky jsou zrušeny,vaše email adresy a osobní adresy,skartovány (vymazané).Omlouvám se Vám za toto zklamání a doufám,že nadále zachováte svoji přízeň k našim publikacím.
Ještě jednou --Velká omluva--".

S pozdravem Milan Ferdián
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod pekl024 » úte 06 pro, 2016 5:24 pm

milan ferdián píše:Vážení železniční modeláři,abonenti,fandové,
přes veškeré úsilí se nepodařilo obnovit moji publikační činnost.Tento rok měly být uvedeny na předvánoční trh IV.Železniční vlečky,lokomotivní depa,V.Plány kolejišť a dotisk I.dílu Plány kolejišť.................................Omlouvám se Vám za toto zklamání a doufám,že nadále zachováte svoji přízeň k našim publikacím.
Ještě jednou --Velká omluva--".
[/i][/b]
S pozdravem Milan Ferdián


Milane,

modelář má trpělivost a počká :-). Díky za info.

Petr
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod zugi » úte 06 pro, 2016 6:44 pm

pochopení a trocha smutku, ale určitě ne zklamání :-)
hlavně se šetři a udržuj veselého ducha ;-)
pevně věřím, že nás tu alespoň občas pravidelně potěšíš nějakým svým výtvorem - geniálnost je poptávaná i v malých dávkách :-D
Obrázek
TT/IV-V.epocha , poslední měsíce/roky ve stavu ReadOnly :'(
Uživatelský avatar
zugi
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 07 bře, 2008 8:59 pm

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod Martin70 » úte 06 pro, 2016 7:01 pm

Přesně tak, zdraví je přednější. Ostatní radosti přijdou samy. Držím palce a těším se na všechny příspěvky.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod petrh » stř 07 pro, 2016 6:36 pm

Drzim palce do zdravi a dost nas inspirujes porad a to zpetne ruznymi planky, ale i napady a vuli. Jsem tu dlouho a nepamatuji takovy zastup lidi, co by sdileli tve myslenky a ideu z ruznych nacrtu. Si vem jen minikolejiste a moduly... davas nam takto vic nez si myslis. Cest tve praci, poklona az na zem a diky a hlavne zdravi...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod milan ferdián » čtv 08 pro, 2016 6:59 am

Kluci děkuji,no mě to hodně mrzí.Nemám rád nedodělky a když se něco slíbí mělo by se i plnit. :? Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod loscarlos » čtv 08 pro, 2016 7:12 am

Ahoj,
myslím, že Tě nemá co mrzet. Tvoje práce má velmi vysokou úroveň. Myslím, že pokud železniční modelářství přežije do budoucna, tak se tvoje knihy tak za 50 let budou platit zlatem :-).
Mám doma takovou poličku - 4 díly publikací Kotnauer/Maruna a 3 díly od jistého pan Milana F. A mám tu poličku velice rád, to mi můžeš věřit.
Přeji pevné zdraví
K.R.
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
Uživatelský avatar
loscarlos
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte 23 úno, 2010 8:50 am
Bydliště: okr. Benešov

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod pekl024 » čtv 08 pro, 2016 1:21 pm

loscarlos píše:.................. 3 díly od jistého pan Milana F. ...............K.R.


O tom už jsem někde slyšel :D :lol: :P , taky má v knihovně své místo.
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Publikace "Železniční vlečky,lokomotivní depa "

Příspěvekod mariov8 » sob 10 pro, 2016 12:52 pm

Hlavně zdraví Milane!

Taky se nemůžu dočkat dalšího dílu tvé publikace. Je to kvalita a informační hodnota, která se dnes jen tak na jednom místě nevidí. Tvých zkušeností a znalostí si velice vážím a tady určitě nejsem sám.

Ale už jsem si také dobře vědom ceny zdraví, proto především díky, že na nás i teď myslíš. Takže Milane hlavně klid. Až bude zdraví, bude i vše ostatní... a když už, tak raději pomalu a opatrně.

Můj soukromý život taky nabral nějaký jiný směr než jsem si plánoval, ale třeba za čas opět dojde na železniční modelaření.
H0 a H0e, analog (zatím), III a IV epocha. Lepty. Prototypy. Technika a její vývoj - historie.
Uživatelský avatar
mariov8
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 10 dub, 2007 7:47 pm
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků