Zajímavost na AUKRU ?

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod mlha » pát 04 srp, 2017 4:02 am

Pokud je systém "líný" předpokládám, že bude líný pro všechny stejně..., víc mě vadí nemožnost zvětšovat obrázky nebo nepřítomnost lupy jako je na ebay
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod ahx » pát 04 srp, 2017 6:04 am

Pro pobavení dobrý, H1, H2, H3... :D

Kolejivo na železnice H0 (90)
Lokomotivy na železnice H1 (187)
Ostatní na železnice H2 (715)
Vozy na železnice H3 (366)
H0, DCC, III.-IV., co se mi líbí nebo zaujme
ahx
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24 pro, 2011 8:41 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod petrh » pát 04 srp, 2017 7:43 am

ano tento bug byl již reportován;)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod Martin70 » sob 12 srp, 2017 2:30 pm

petrh píše:ano tento bug byl již reportován;)

Zdravím, teď nemám jasno v této záležitosti. Chyba - Bug označení modelových měřítek byl spatřen jen námi tady na fóru nebo o něm ví a zajímají se o odstranění i správci stránek na Aukru. :) Zatím jsem nespatřil nápravu.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod petrh » sob 12 srp, 2017 6:03 pm

Reportoval jsem jej do intwrniho systemu vyvoje. Ma prioritu low. Top ma uplne jine vady bezpecnostniho charakteru.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod Martin70 » sob 12 srp, 2017 10:07 pm

petrh píše:Reportoval jsem jej do intwrniho systemu vyvoje. Ma prioritu low. Top ma uplne jine vady bezpecnostniho charakteru.

1.) Děkuji za odpověď. Tak hlavně, aby fungovalo vše co se týká zabezpečení transakcí a účtů uživatelů atd.
2.) Mám staré PC + prohlížeč webu, nevím zda je to tím, ale pokud se podívám na detail nebo popis zboží a vrátím se v prohlížeči zpět, tak mě to vrátí vždy na první stranu kategorie ač je jich tam třeba sedm a ne na třeba třetí stránku. Mám seřazeno dle času do konce aukce. Dělá vám to někomu taky, nebo jen mě? Ve staré verzi to nedělalo. :roll:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod TonyHazard » ned 13 srp, 2017 7:54 am

Martin70 píše:
petrh píše:Reportoval jsem jej do intwrniho systemu vyvoje. Ma prioritu low. Top ma uplne jine vady bezpecnostniho charakteru.

1.) Děkuji za odpověď. Tak hlavně, aby fungovalo vše co se týká zabezpečení transakcí a účtů uživatelů atd.
2.) Mám staré PC + prohlížeč webu, nevím zda je to tím, ale pokud se podívám na detail nebo popis zboží a vrátím se v prohlížeči zpět, tak mě to vrátí vždy na první stranu kategorie ač je jich tam třeba sedm a ne na třeba třetí stránku. Mám seřazeno dle času do konce aukce. Dělá vám to někomu taky, nebo jen mě? Ve staré verzi to nedělalo. :roll:

Nejste sám, aj mě to dělá. Jinak, jak zde byl problém dostat se zpět do účtu, problém jsem neměl. Stačila jedna SMS a kód a byl jsem v účtu.
S vnukem vláčkodráha Tomáš/Tomica,stavby http://www.panzernet.net/php/index.php/ ... 953.0.html
Uživatelský avatar
TonyHazard
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 12 kvě, 2014 3:12 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod ahx » ned 13 srp, 2017 8:57 am

Taky přišla SMS, ale to jim nestačilo, chtěli ještě rodné příjmení matky, nevím kde to vzali, ale prošlo to. Možná jsem to kdysi zadal, ale kdo si to má po těch letech pamatovat.
H0, DCC, III.-IV., co se mi líbí nebo zaujme
ahx
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24 pro, 2011 8:41 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod petrh » ned 13 srp, 2017 10:33 am

Rodme prijmeni se driv povine zadavalo jako kontrola pro password recavery. U aplikaci postavenych na javascriptu (i inetbanking) nefunguje casto zpet jak ceka uzivatel... technologie.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod Rocktime » pon 14 srp, 2017 9:48 am

Martin70 píše:
petrh píše:Reportoval jsem jej do intwrniho systemu vyvoje. Ma prioritu low. Top ma uplne jine vady bezpecnostniho charakteru.

2.) Mám staré PC + prohlížeč webu, nevím zda je to tím, ale pokud se podívám na detail nebo popis zboží a vrátím se v prohlížeči zpět, tak mě to vrátí vždy na první stranu kategorie ač je jich tam třeba sedm a ne na třeba třetí stránku. Mám seřazeno dle času do konce aukce. Dělá vám to někomu taky, nebo jen mě? Ve staré verzi to nedělalo. :roll:

Nové aukro má ještě hodně problémů, ale tohle mi také hodně vadilo. Takže když se nyní potřebuji podívat na detail aukce, místo běžného kliku na aukci kliknu pravým tlačítkem a zvolím Otevřít v novém panelu a je po problému - po prohlédnutí nový panel zavřu a v pohodě se vrátím do předchozího panelu na místo, kde jsem byl. Snad to dají časem do pořádku. Také mě štvou ty malé obrázky v detailu - dřívě byly myslím obrázky výrazně větší, což je zvláště u modelů hodně důležité a na tom malém obrázku toho fakt moc nevidím.
Třetí vlna železničního modelaření během 50 roků - H0/DCC/lokálky ČSD/IV. epocha+H0e/ČSD/III. epocha
Uživatelský avatar
Rocktime
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 26 říj, 2016 2:14 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod petrh » pon 14 srp, 2017 3:54 pm

Berte to tak: pro upis penez akcionare byl jasny deadline: 1.8. Oddelene od allegro. Zbytek se doresi casem. Osobne vim o 3 bezpecnostnich rizicich rozmeru: ukradneme vam data, ovladneme ucet, ktere zaznamenaly nase na aukru nezavisle testy. Z hlediska "plebs" importmemt, z hlediska it "nekde u podlahy".
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod hank » sob 26 srp, 2017 5:00 pm

To Aukro mi připadá čím dál méně funkční... Např. se mi u stejné aukce někdy fotky zobrazí, jindy ne, pak zas jo... :evil:

Edit: Ještě k tomu dodám, že
a) to nezávisí na prohlížeči, projevuje se to v každém;
b) některé fotky se zobrazí jako náhled, ale v plné velikosti ne, jiné naopak a ještě jiné ani tak ani tak.
Naposledy upravil hank dne sob 26 srp, 2017 5:07 pm, celkově upraveno 1
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6074
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod Martin70 » sob 26 srp, 2017 5:06 pm

hank píše:To Aukro mi připadá čím dál méně funkční... Např. se mi u stejné aukce někdy fotky zobrazí, jindy ne, pak zas jo... :evil:

Teď se na to dívám a nakoře je "pracující panáček - rekonstruktor" a vedle hláška : "Aktuálně se potýkáme s problémem zpracování obrázků při vystavení. Prosíme všechny prodejce, aby do stažení tohoto oznámení nevystavovali."
Jsem zvědav za jak dlouho se podaří vyléčit dětské nemoci nových stránek Aukra. :roll:
Naposledy upravil Martin70 dne sob 26 srp, 2017 5:08 pm, celkově upraveno 1
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod hank » sob 26 srp, 2017 5:08 pm

Martin70 píše:
hank píše:To Aukro mi připadá čím dál méně funkční... Např. se mi u stejné aukce někdy fotky zobrazí, jindy ne, pak zas jo... :evil:

Teď se na to dívám a nakoře je "pracující panáček - rekonstruktor" a vedle hláška : "Aktuálně se potýkáme s problémem zpracování obrázků při vystavení. Prosíme všechny prodejce, aby do stažení tohoto oznámení nevystavovali."


To "aktuálně" trvá už nejmíň tři dny...
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6074
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod Martin70 » sob 26 srp, 2017 5:09 pm

Aha, tak já si toho všiml až dnes. :D Bez obrázků se dá kupovat, akorát zajíc v pytli... No takto jim bude utíkat kšeft - provize za aukce, pokud se nebude vystavovat nové zboží.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zlámalík a 5 návštevníků