My modelári a naše polovičky :)

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod juroH0 » stř 26 pro, 2012 11:17 pm

jo jo...na prevýchove som práve začal pracovať ja a zatiaľ to ide hladko :D
H0(e), DCC, epocha II-III
7", 1:4
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod milan ferdián » čtv 27 pro, 2012 6:16 am

juroH0 píše:jo jo...na prevýchove som práve začal pracovať ja a zatiaľ to ide hladko :D

To si myslíš jenom ty :lol:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod F. Placheta » čtv 27 pro, 2012 9:18 am

dedo píše:
Adam Buchal píše:...ještě by to chtělo nějakou nejen pěknou, ale především tolerantní polovičku, co mi bude tohle všechno tolerovat :P

no tak to máš smolu - už sú rozobraté :wink:

Temer ano,ikdyz mne ma bezesporu krasna drazsi polovicka dala zcela neocekavane pod stromecek ozvuceneho hrbouna,takze jeste to tak beznadejne neni ;-)
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod juroH0 » čtv 27 pro, 2012 10:22 am

moje vyhlásenie obsahuje slovo zatiaľ....takže uvidíme ako to pôjde ďalej :D
H0(e), DCC, epocha II-III
7", 1:4
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod Radek Strnad » úte 24 pro, 2013 10:00 pm

No chklapci, tak Ježíšek se tedy letos pochlapil. Pára 377.0 od Roco mit sound a ještě modrožlutý Bastard od Kuehna. Pravda, trošku jsem Ježochovi pomohl, ale jinak spokojenost. Jo a od Tilliga pod stromeček byla laserovaná kůlnička- maličkost, ale potěšila. Tedy letos spokojenost. Harant dostal letos červenožlutého Hektora od Tilliga a Brejlovce od Roca (od druhého Ježíška)stejných barev. No, za ty jeho průsery ve škole až dost. U mě to bylo věčně samé:"prospěl s vyznamenáním" a modely nikde. :mrgreen:
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1187
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod JaroHo » stř 25 pro, 2013 7:53 am

Vrátím se k tématu:
z bezpečnostních důvodů jsem si outlook zahesloval už před časem, má to své výhody - doma je větší klid :mrgreen:
Kdyby žena věděla,kolik jsem navíc vydělal a kolik jsem toho v říjnu, listopadu a prosinci zaplatil za vláčky, asi by ji odvezli do Sadské nebo do Kosmonos.
Ví akorát o nové SBB Cargo za 2500 koupenou jako základ pro šestikoláka viz foto a viděla jak nesu čmeláka PIKO :mrgreen: jinak balík s MTB bertou a poukazem na ZAEs nerozbalovala a nějak na něj i zapomněla.
Asi si myslí, že to jsou zase nějaký prkotinky za pár stovek na Š100 co mi občas přijdou :mrgreen:
Kopretiny na Š100 jsem taky zatajil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
t3_R-68637.jpg
t3_R-68637.jpg (36.27 KiB) Zobrazeno 5363 krát
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » stř 25 pro, 2013 9:08 am

No nevím jak kdo ,ale schovávat nic nemusím a tohle mě koupila má polovička stím ,že jsem jí na @ poslal seznam co by se hodilo a tak nakoupila já jsem spokojený už aby zese byl štědrý den .Plno ,ženských vám nadává co ,že utrácíte prachy ,ale jen se běžte podívat do kuchyně co mají nádobí a nesmyslu k vaření a ležíto v kredenci nebo do šatníku a k toaltnímu stolku se šminkama a nesmím zapomenout na super dovolené v Chorvacku tak zvané paštikové ožrat se mužu i u rybníka a místo 20-30 litru nakoupit na kolejiště... :lol: :lol:
Přílohy
P1070469.JPG
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod JaroHo » stř 25 pro, 2013 10:19 am

tak já zas nejsem takovej sobec a když vydělám na mašinky, musim vydělat i na to Chorvatsko, protože i chci, a víc než manželka, se tam v létě ohřát a vykoupat v moři již po několikáté, ale s roční pauzou.Prostě to tam mám rád.
a netahám sebou nic jen jídlo pro kloučka. V zásadě nakupujeme v Konzumu a chodíme do restaurace na jídlo a pivo, tak jako u nás v čechách.
I česko máme rádi viz léto na Medlově a návštěva modelového sklepa ve Žďáře nad Sázavou(nádherné kolejiště)
Kluk tam chce taky :mrgreen:
A moje žena neutratí tolik co já ani z daleka. :twisted:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 25 pro, 2013 4:49 pm

No jo kluci,nestěžujme si,vždycky může být i hůř. :D Já taky na podzim,při představě kolik jsem mohl mít mašin,ronil krokodýlí slzy,když jsem platil dovolenou v Itálii. :? Ale na druhou stranu,ne jen mašinkama jest člověk živ a vyprasit se na pláži nebo se podívat za humna taky není špatné.Nadávat mi nikdo nenadává,naopak přítelkyně se mi snažila udělat radost,tak mi pod jedli koupila figurky.Dopadlo to sice katastrofálně,protože sedla obchodníkovi na lep a pořídila jakýsi šmejd 1:100 z Číny,navíc obarvený lesklými barvičkami,ale snaha se cení.Já si pořídil zvukové dekodéry sám a po Novém roce si zase udělám nějakou radost koupí nějakých parniček.Jinak samozřejmě taky držkuju,když vidím co dovede nakoupit za pi....ny,ale to jsou holt baby. :lol: :lol: :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 30 led, 2014 5:50 pm

Pjoczech píše:Nejprve musím říst , že toto téma mne dokopalo k registraci na forum i když ho sleduju a přiučuju na něm několik měsiců .

Jednou , dnes už "neaktualní" přitelkyně se vyptávala kdyz koukala do vitrinky :kolik to všechno stálo . Když jsem ji ukazal nejnovější přirustek , který mi právě v ten den přišel - Hektora od Tillingu . Nevěřila a vzala ho do ruky . Chvilu zkoumala a pak ji upadnul na zem . Okamžitě se rozbrečela a já ktomu neměl taky daleko .


Předpokládám,že od té doby už je NEAKTUÁLNÍ. :D Já mám výhodu,že mi kousek od baráku teče Labe. :mrgreen:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod josooo » čtv 30 led, 2014 5:54 pm

Moja mi mašinky do ruky nechytá, pač vie koľko stoja. Nemusi mať všetko :lol:
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Re: My modelári a naše polovičky :)

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 30 led, 2014 8:27 pm

Pjoczech píše: Polovička nemůže být jen tolerantní - ale musí to umět vzít do ruky :twisted:

Tak určitě,to bychom je jinak nepotřebovali. :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Předchozí

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron