Vztekací koutek

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Vztekací koutek

Příspěvekod HonzaM » pon 18 led, 2016 5:45 pm

greenery píše:No, to mě nenapadlo. 300 kaček přežiju a uvidím, jak se to osvědčí.

300 Kč za co?
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4084
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Vztekací koutek

Příspěvekod Kulsud » pon 11 dub, 2016 9:21 am

Jen vysvětlení. Pročítám inzeráty na aukru nebo na bazarech a už vícekrát jsem registroval, že někdo prodává krabičku. Třeba jen na vagon. Za 10,-- Kč. Tzn. případný kupec zavolá, napíše mail, pošle 10,-- Kč + pošta a balné? Pokud je to běžná věc, pak promiňte neznalost. Ale pokud tedy vyloženě nejsem pintlich, pak se originál krabička dá nahradit lecčím jiným ne? Takže - vážně si někdo koupí prázdnou krabičku za 10,-- Kč?
Kulsud
 
Příspěvky: 422
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: Vztekací koutek

Příspěvekod mastanec » pon 11 dub, 2016 1:43 pm

Kulsud píše:Jen vysvětlení. Pročítám inzeráty na aukru nebo na bazarech a už vícekrát jsem registroval, že někdo prodává krabičku. Třeba jen na vagon. Za 10,-- Kč. Tzn. případný kupec zavolá, napíše mail, pošle 10,-- Kč + pošta a balné? Pokud je to běžná věc, pak promiňte neznalost. Ale pokud tedy vyloženě nejsem pintlich, pak se originál krabička dá nahradit lecčím jiným ne? Takže - vážně si někdo koupí prázdnou krabičku za 10,-- Kč?


Pozor i za vic, nez to, o tema vyse, tusim zajimavosti na Aukru se toto jiz resilo - najaky vykuk tam prodaval krabicku k lokotraktoru ale titulek inzeratu byl naformulovany tak, ze to vypadalo, jako kdyby prodaval loko.
Po preceteni detailu vyjde vsak na jevo, ze se jedna pouze o obal, no nekupte to kdyz je to tak vyhodny - 500czk za krabicku. Pro sberatele ma model vetsi hodnotu s originalni krabickou.
ČSD EP 3-4, H0, Digi, blog: http://goo.gl/KMybUF
mastanec
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 27 pro, 2012 7:54 am

Re: Vztekací koutek

Příspěvekod Kulsud » pon 11 dub, 2016 6:24 pm

mastanec píše:
Kulsud píše: Pro sberatele ma model vetsi hodnotu s originalni krabickou.


To jsem si myslel. Tak pak se to dá pochopit. Jinak by bylo divné, kdyby někdo prodával krabici od televize nebo od ledničky třeba :D
Kulsud
 
Příspěvky: 422
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: Vztekací koutek

Příspěvekod Petr S. » pon 11 dub, 2016 7:45 pm

Někdo potřebuje mít vagon v origo krabičce i přesto že si jej koupí na burze bez ní . Nevidím v tom nic neobvyklého . Sám krabičky prodávám , protože mám vozy v kazetách na míru do skříně .
Petr S.
Petr S.
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 16 pro, 2008 8:42 pm

Předchozí

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: MkTT a 29 návštevníků