MP1

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: MP1

Příspěvekod zdeno » ned 14 črc, 2019 2:01 pm

konecne aj Brejla pochopil to, co jsem tvrdil od zacatku, ze tam je mechanicky problem a ne elektricky, jak nas tu masivne presvedcoval Fulda.
Naposledy upravil zdeno dne ned 14 črc, 2019 2:09 pm, celkově upraveno 1
zdeno

Příspěvekod Brejla » ned 14 črc, 2019 2:05 pm

radula63 píše:
milan ferdián píše:Já jen čekám,kdy se začnete mezi sebou virtuálně fackovat.
Milan

Milane. Facky jsou přežitek. Oni se virtuálně přímo zastřelí... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zastřelit by potřebovala hlavně ta parta lemplů, co ty přestavníky montuje včetně autora toho nesmyslu s tím tuhým klackem :!:
Brejla

Příspěvekod Brejla » ned 14 črc, 2019 2:09 pm

zdeno píše:konecne aj Brejla pochopil to, co jsem tvrdil od zacatku, ze tam je mechanicky problem a ne elektricky, jak nas tu masivne presvecoval Fulda.

Tak to tě zklamu. Asi jsem nechápavý, ale pokud se sejde špatně instalovaný přestavník s nevhodným dekoderem, tak se špatně určuje, kde je větší problém.
Takže opět trefa vedle stejně jako s tou vysněnou omluvou od Fuldy :mrgreen:
Brejla

Příspěvekod zdeno » ned 14 črc, 2019 2:12 pm

Brejla píše:
zdeno píše:konecne aj Brejla pochopil to, co jsem tvrdil od zacatku, ze tam je mechanicky problem a ne elektricky, jak nas tu masivne presvecoval Fulda.

Tak to tě zklamu. Asi jsem nechápavý, ale pokud se sejde špatně instalovaný přestavník s nevhodným dekoderem, tak se špatně určuje, kde je větší problém.

on je tu problem !!
mame totiz demokraciu a tam neexistuje nijaky pravny nastroj,
jak ti zabranit, delat ze sebe blbce !!
zdeno

Příspěvekod Brejla » ned 14 črc, 2019 2:27 pm

zdeno píše:
Brejla píše:

on je tu problem !!
mame totiz demokraciu a tam neexistuje nijaky pravny nastroj,
jak ti zabranit, delat ze sebe blbce !!

Dokážeš se vyjadřovat slušně nebo jsi jen obyčejný neschopný buran :?:
Brejla

Příspěvekod zdeno » ned 14 črc, 2019 2:39 pm

Brejla píše:Dokážeš se vyjadřovat slušně nebo jsi jen obyčejný neschopný buran :?:

sam sis nabehl na vidle !!
on je problem v tom, ze ty se chovas jako buran a ja se jenom branim !!
proste reaguj na problemy a ne na osoby !!
zdeno

Příspěvekod MiG » ned 14 črc, 2019 3:28 pm

sidlo píše:
fulda píše:
zdeno píše:Fulda se mi omluvil,
Ježiš, to bych nerad aby takhle vyznělo. Prosím vás, je tu ještě někdo, kdo si nevšiml toho sarkazmu odkapávajícího z mého postu?

Tady se musím fuldy zastat. Něčeho jako omluva určitě není schopen.

Ani nevíte, jak hluboce se mýlíte.
MiG

Příspěvekod Radek Strnad » ned 14 črc, 2019 3:45 pm

Pánové běžte už do...…… Vždyť tohle téma už se nedá číst. Nezasvěcený člověk to otevře, chca se dozvědět něco o MP1 a kromě několika příspěvků qěci, se na něj vyvalí hromada osobních invektiv několika lidí. Vždyť si můžete navzájem nadávat a urážet se i prostřednictvím SZ a nemusíte tak otravovat ostatní. Přečtěte si po sobě, co jste z nenápadného tématu o problematice jednoho typu přestavníků, za několik dní vytvořili za balast. :(
KYKLOP68
Radek Strnad

Příspěvekod brzda » ned 14 črc, 2019 5:19 pm

Radek Strnad píše:Pánové běžte už do...…… Vždyť tohle téma už se nedá číst. Nezasvěcený člověk to otevře, chca se dozvědět něco o MP1 a kromě několika příspěvků qěci, se na něj vyvalí hromada osobních invektiv několika lidí. Vždyť si můžete navzájem nadávat a urážet se i prostřednictvím SZ a nemusíte tak otravovat ostatní. Přečtěte si po sobě, co jste z nenápadného tématu o problematice jednoho typu přestavníků, za několik dní vytvořili za balast. :(

asi tak nejak........
brzda

Příspěvekod fulda » ned 14 črc, 2019 5:44 pm

HonzaM píše:...Ten problém se projevil jednou za setkání
HonzaM píše:...na dnešním klubovém sekátní se několikrát stalo, že přestavník přestal přestavovat
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
fulda

Příspěvekod belgarat » ned 14 črc, 2019 6:30 pm

sidlo píše:
Brejla píše:
<FUN>
A zkousel jsi cettifikovany dekoder ?
</FUN>

I tak se lze ztrapnit při pokusu o ironii :lol:

Nahodou, ta Brejlova t'afka sedla dobre.
TT epocha IVa-b; analog + NanoX, DR5000.
Nemodelar, greenhorn, pseudoprogramator, pindac nesmyslu
belgarat

Příspěvekod Ivan » ned 14 črc, 2019 6:33 pm

Běžte si hrát na jiný píseček, tohle lze řešit přes SZ
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DCC Lenz) ... hlavně že mne to baví!
Ivan

Příspěvekod dudlifuk » ned 14 črc, 2019 9:21 pm

HonzaM píše: Pokud správně rozumím, Jindrův přestavník pouze pozná a indikuje že přestavník nedošel do požadované polohy. Jestliže jí nedosáhl, tak pokud jsem pochopil z předchozí diskuze, nebude svítit ani jedna z LED indikujících polohu.
a to je malo ?? ja si myslim ze tato vymozenost je velmi prakticka. uvediem priklad, prestavim vymenu, prestavnik naozaj vykona zmenu ale zostane vysiet , vyhybka je prestavena a teraz prichadza najvacsia zakernost MP1, vy totiz netusite ze ostal vysiet, to zistite az pri opatovnom pokuse o prestavenie a to moze byt kludne aj na druhy den, alebo v mojom pripade aj o tyzden. Z toho vyplyva ze Fuldov dekoder hned zobrazuje chybny stav. Velmi, velmi prakticke !!
HonzaM píše:U dekodéru MGP v tom případě zůstane svítit LED indikující původní polohu (nikoli koncovou požadovanou) a uživatel vidí že nedošlo k přestavení
a mozem zacat rozmyslat kde nastala chyba. Zvolil som spravnu adresu ? je v poriadku ovladac ? mam trakcne napetie ? nevznikol skrat ? nedal niekto dalsi "Stop " ? je vadny prestavnik ? atd atd. Zrovna mam vo vystavbe celkom rozsiahle kolajisko a skupiny prestavnikov ovladam jednym dekoderom s osmymi vystupmi, ale mam tam aj prestavniky mimo hlavneho kolajiska kde je komplikovane tahat vodice z dekodera. Toto je skvela prilezitost Fuldove dekodery otestovat.
dudlifuk

Příspěvekod sidlo » pon 15 črc, 2019 5:09 am

dudlifuk píše:a to je malo ?? ja si myslim ze tato vymozenost je velmi prakticka. uvediem priklad, prestavim vymenu, prestavnik naozaj vykona zmenu ale zostane vysiet , vyhybka je prestavena a teraz prichadza najvacsia zakernost MP1, vy totiz netusite ze ostal vysiet
...
Zrovna mam vo vystavbe celkom rozsiahle kolajisko

Jak moc je praktické, když na "rozsáhlém kolejišti" kde jsou použity dekodéry montované přímo na přestavník, tedy pod kolejiště, a v případě nedojetí přestavníku se na tomto dekodéru rozsvítí nějaká kombinace LED? Přiznám se, že mi smysl takové indikace uniká. V tu chvíli mi nezbyde než

dudlifuk píše:a mozem zacat rozmyslat kde nastala chyba. Zvolil som spravnu adresu ? je v poriadku ovladac ? mam trakcne napetie ? nevznikol skrat ? nedal niekto dalsi "Stop " ? je vadny prestavnik ? atd atd.
sidlo

Příspěvekod dudlifuk » pon 15 črc, 2019 6:02 am

sidlo píše:Jak moc je praktické, když na "rozsáhlém kolejišti" kde jsou použity dekodéry montované přímo na přestavník, tedy pod kolejiště, a v případě nedojetí přestavníku se na tomto dekodéru rozsvítí nějaká kombinace LED? Přiznám se, že mi smysl takové indikace uniká.

:D ano cely dekoder je osadeny smd suciastkami vratane Led, takze ked s nimi pocitam ako s indikacnymi, zobrazujucimi polohu prestavniku automaticky som predpokladal, ze si ich vyvediem niekam na panel. Alebo sa mylim ? a autor predpokladal ze pokazde budem liezt pod kolajisko cumiet na svetielka ? :D
dudlifuk

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazeno (off topic)