M 296 od MTB plk

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: NOVINKY H0 2018

Příspěvekod B-londýn » ned 18 úno, 2018 12:10 pm

Tady to umí skvěle mazat a zametat pod koberec to co se nehodí a jen ty negativní.
Při tomto počínání a promazavaní je těžké vyznat se v souvislosti s příspěvky,které nedávají potom vůbec smysl.
Nuda už opravdu je nad modely MTB,protože se dopouští stále stejných chyb do kola a žádnou pecku na kterou čekám neudělal jen samé rychlokvašky vyjma snad dvou modelů kdy u jednoho opravil boudu a u druhého při přivření očí to ještě ujde.M 295 bez komentu,protože to co je jen luxovaní peněženky za nic a zbytečně vyhozené peníze. :wink:
B-londýn
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 25 úno, 2016 3:44 pm

Re: NOVINKY H0 2018

Příspěvekod fousek » pon 19 úno, 2018 1:19 pm

To je ale náhodička, že vždycky, když dostane Čouďák distanc, objeví se neznámý B-londýn a papouškuje jeho názory jeho stylem. Jinak do diskuzí nepřispívá. Všimnul jsem si toho jen já?
fousek
 
Příspěvky: 465
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: NOVINKY H0 2018

Příspěvekod petrha » pon 19 úno, 2018 1:49 pm

Ano smažte to tu všechno, tady si člověk, až na malé vyjímky, čte: Kurvič mrvič prznič a pod., ale nic pořádného z nich nevypadne a když už, tak jeto nehorázná nepodložená ptákovina (napsal bych to i sprostějš, to by bylo víc výstižné).
A když už se tu bavíme o MTB, tak tato firma dokázala jednu velkou věc. A to, že na aukru ( a na modelbazaru taktéž) se už neprodávají v takové míře předražené patlaniny z odlitků a nebo z leptů.
petrha
 
Příspěvky: 212
Registrován: ned 06 lis, 2011 6:51 pm

Re: NOVINKY H0 2018

Příspěvekod ČouĎák » pon 19 úno, 2018 4:55 pm

fousek píše:To je ale náhodička, že vždycky, když dostane Čouďák distanc, objeví se neznámý B-londýn a papouškuje jeho názory jeho stylem. Jinak do diskuzí nepřispívá. Všimnul jsem si toho jen já?


jaký distanc ?,můžeš mě vynechat s tvých šílených úvah!... :wink:
ať si ten tvůj neznámý mele co chce..si se do mě asi zamiloval né?... jdeš po mě jako blázen...:mrgreen:
DF porušuje práva svobodného projevu. Příspěvky se přesouvají nebo cenzurují jako za komunistů. ;)
Uživatelský avatar
ČouĎák
 
Příspěvky: 365
Registrován: čtv 18 říj, 2012 6:53 pm
Bydliště: Hohenfurth

Předchozí

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron