M 296 od MTB plk

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod mlha » ned 05 lis, 2017 10:50 am

Tak já teda model u kterého vypadává okno a má pouze třípólový motorek za tyto peníze určitě nekoupím, radši si počkám na elektriku od ACME
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Mcx » ned 05 lis, 2017 10:56 am

F. Placheta píše:Ted na modely moc nemam cas, ale kdyz si ho najdu a zajdu treba i sem, abych se neco dozvedel o novince, tak se akorat na..ru!

Do diskuze přispívají stále ti stejní jejichž názory se táhnou jak červená niť i dalšími vlákny. S tím nic nenaděláte a když budete diskuzní informace brát s velkou rezervou, tak se občas i něco dozvíte. Pokud vám podobné diskuze narušují duševní zdraví a jistě nejste sám, tak je lepší se jim vyhnout. O nic nepřijdete.
Uživatelský avatar
Mcx
 
Příspěvky: 2620
Registrován: ned 06 lis, 2011 1:04 pm

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 05 lis, 2017 11:20 am

Mcx píše: Do diskuze přispívají stále ti stejní jejichž názory se táhnou jak červená niť i dalšími vlákny. S tím nic nenaděláte a když budete diskuzní informace brát s velkou rezervou, tak se občas i něco dozvíte. Pokud vám podobné diskuze narušují duševní zdraví a jistě nejste sám, tak je lepší se jim vyhnout. O nic nepřijdete.


Duševní zdraví narušují hlavně majitelé firem, co opakovaně nutí lidi k těmto diskusím. Jen naprostý blbec se nepoučí z chyb. Zas se od nás evidentně očekává radostný nákup modelu se závažnými tvarovými chybami a DoDo (dodělej doma - nástřik, vypadávající okno a bůh ví co ještě).
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Mcx » ned 05 lis, 2017 12:23 pm

Petr Zatrepalek píše:Duševní zdraví narušují hlavně majitelé firem, co opakovaně nutí lidi k těmto diskusím. Jen naprostý blbec se nepoučí z chyb.

No.... teď nevím kdo jsou ti blbci, zda ti majitelé nebo ti diskutující - to by chtělo novou diskuzi :lol:
Ale přiznávám se, mne žádný majitel čehokoliv, k této diskuzi nenutil, pouze mám soucit se zde duševně trpícími, ať již trpí z různých důvodů.
Uživatelský avatar
Mcx
 
Příspěvky: 2620
Registrován: ned 06 lis, 2011 1:04 pm

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod hummus » ned 05 lis, 2017 12:40 pm

Lidi co blázníte. Zkuste brát MTB jako výrobce, který prostě nevyrábí 100% přesné modely. Nakonec podnikatelsky mu to velmi dobře vychází, tak to vypadá, že MTB zvolilo správnou cestu (narozdíl třeba od Modelleisenbahn GmbH, který znovu začíná řešit existenční problémy).
Děkuji všem, kteří popsali faktické chyby na modelu (ikdyž nechápu proč to u některých nešlo bez hloupých invektivů). Čekal jsem, že model bude lepší (dost nemile mě překvapil ten tvar pluhu a pak taky masky podvozků. Naopak to, že střecha nebude na 100% bylo jasné už z dřívějších fotek výlisku karoserie), ale co se dá dělat. Nakonec jsem jej objednal.
HO - DCC, IVb
Uživatelský avatar
hummus
 
Příspěvky: 575
Registrován: pon 04 pro, 2006 8:13 am
Bydliště: Praha 9

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Pepek » ned 05 lis, 2017 12:42 pm

A která hydra je teda nejpřesnější?
Pepek
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 16 srp, 2015 8:11 am

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod mlha » ned 05 lis, 2017 12:53 pm

hummus píše:Lidi co blázníte. Zkuste brát MTB jako výrobce, který prostě nevyrábí 100% přesné modely. Nakonec podnikatelsky mu to velmi dobře vychází, tak to vypadá, že MTB zvolilo správnou cestu (narozdíl třeba od Modelleisenbahn GmbH, který znovu začíná řešit existenční problémy).
Děkuji všem, kteří popsali faktické chyby na modelu (ikdyž nechápu proč to u některých nešlo bez hloupých invektivů). Čekal jsem, že model bude lepší (dost nemile mě překvapil ten tvar pluhu a pak taky masky podvozků. Naopak to, že střecha nebude na 100% bylo jasné už z dřívějších fotek výlisku karoserie), ale co se dá dělat. Nakonec jsem jej objednal.

Milane, viděls už i čelo s návalky? Zatím není ani u Daleckého na fotkách, tam se toho dá taky dost pokazit
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Pepek » ned 05 lis, 2017 5:26 pm

Coudaku a bude nějaká konstruktivní kritika nebo se máme spokojit s Baňa nic neumí l vše mtb sr.cka?Jistě uz sedíte u pc a kreslíte novou přesnou hydru a eso ze?no za poslední rok co čtu vaše komentáře tak krom nadávek jste se na víc nezmohl..teda krom roco ma..jen škoda ze vy nemáte... :P
Pepek
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 16 srp, 2015 8:11 am

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod viky » ned 05 lis, 2017 5:56 pm

Mcx píše:.....


V příspěvcích od "Parostroje" postrádám cokoli se týče modelu.
Bude zveřejněn taky nějaký Váš názor na model?
viky
 
Příspěvky: 203
Registrován: sob 20 říj, 2012 2:06 pm

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod stiro » ned 05 lis, 2017 5:57 pm

Pepek: To chce chladnú hlavu a pevné nervy... Ja verím, že ČouĎák a Brejla majú doma neskutočne prekrásnu zbierku modelov, ktoré sú vlastne presné zmenšeniny reálnych mašín... Len škoda, že sa tu ešte neobjavilo nič z ich zbierky, prípadne ich práce... :arrow: :arrow: :arrow:

Ešte beriem názor Mikinka... mám pocit, že sa na to pozerá triezvo...

Škoda naozaj toho pluhu... nejaké nedostatky by sa dali prežiť... hlavne keby to malo dobre jazdné vlastnosti... Ak si spomeniem na Bramos a ich M152... jazdné vlastnosti tohoto modelu... a predsa sa to kupovalo... Tiež to nebol stopercentný model..., ale aj napriek tomu ho mám rád...

Jediné čo ma neskutočne štve na MTB je cena ich posledne vyrobených modelov... čo nová várka, to ide cena hore... Ohlasovaná Barča už má uvádzanú cenu 195 Euro... a toto zas cez 200 Euro... :( :( :(
stiro
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř 05 srp, 2015 9:07 pm

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod mlha » ned 05 lis, 2017 6:00 pm

Líbí se mi v tomto vlákně počet kupců, kteří už objednávají a kupují, přitom neviděli celý model.
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Kulsud » ned 05 lis, 2017 6:45 pm

Tak asi to nikdo vyloženě neopěvuje. Spíš ty chyby většině lidem méně vadí. Tak je nasnadě otazka: Vadí vám chyby, kterých se MTB dopouští?

S největší pravděpodobností si model koupím, těšil jsem se na něj a jsem vůči chybám více rezistentní. Na druhou stranu kritiky chápu.
Kulsud
 
Příspěvky: 422
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod petrha » ned 05 lis, 2017 6:53 pm

Pepek píše:Coudaku a bude nějaká konstruktivní kritika nebo se máme spokojit s Baňa nic neumí l vše mtb sr.cka?Jistě uz sedíte u pc a kreslíte novou přesnou hydru a eso ze?no za poslední rok co čtu vaše komentáře tak krom nadávek jste se na víc nezmohl..teda krom roco ma..jen škoda ze vy nemáte... :P

Přesně vystiženo, akorát to znechutí ostatním :P :P :P
petrha
 
Příspěvky: 212
Registrován: ned 06 lis, 2011 6:51 pm

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Kulsud » ned 05 lis, 2017 7:13 pm

Ještě maličkost. Zdejším kritikům se předhazuje, aby se prezentovali svými výrobky nebo dokonalými plány. Proč? Když řeknu, že se mi film nelíbí, ještě to neznamená, že umím natočit lepší. To přeci platí i pro modely. Viz.např. zdejší kritika hotových modelů z leptu od Kubera. Koupil jsem dva Bdlm... a radost z nich nemám, jak se zde také občas vtipné dočtete, že dvou metrů na kolejišti dobrý. Kritika? Zcela jistě oprávněná - přesto to sám lépe nedokážu :D :D
Kulsud
 
Příspěvky: 422
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: M 296 od MTB

Příspěvekod Jakub749 » ned 05 lis, 2017 7:31 pm

Mě se hydra od mtb líbí.Uvidíme jak budou vypadat sériové modely. Vysloveně žádné výrazné tvarové nepřesnosti tam nevidím. Počkám si na verzi ČD. Neplánují mtb i přípojné bozy Btn? Limitovaná edice Btn od tilliga, které se zřídka dají sehnat moc předloze neodpovídají..
Naposledy upravil Jakub749 dne ned 05 lis, 2017 7:33 pm, celkově upraveno 1
Jakub749
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12 pro, 2013 8:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků