Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod novk2007 » stř 29 bře, 2017 5:36 pm

No není to ode mě , ale par lidí asi 2 nebo 3 mě psali ohledně toho že od Liliputa se jim rozdrobil po x letech tendr z 555 co předělávala Euroforce .Takže nějaký problémy s MTB a motorkem se dají vyřešit ale když se vám na tendrovce začne drolit tendr diky tomu že to v číně zprasily a postupem času se to začne rozpadat specialní korozí tak to je podle mě asi to nejhorší protoože se s tím nedá nic dělat uMTB se jen popřípadě vymění motor .A tn kdo to nezkousne tvarově tak to je jeho věc
novk2007
 
Příspěvky: 822
Registrován: ned 23 říj, 2011 6:58 am

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod ČouĎák » čtv 30 bře, 2017 4:55 pm

stiro píše:Keby existovali tabletky proti neskutočnému frflaniu na všetko a rýpaniu do každého iného názoru... ako je zrovna ten váš... tak vám dám s radosťou konskú dávku... :lol: :lol: :lol:


děkuji za odpovědi a popularitu,jako reklama do začátku velice dobrá....aspoň budu velice známý... :mrgreen:
proč vůbec všichni rozumové a fandové reagují ..... mají pochopení pro zmetky a proto nereagujte na moje rytí... :lol: ...stejně to nikdy nepochopíte.. :!:
DF porušuje práva svobodného projevu. Příspěvky se přesouvají nebo cenzurují jako za komunistů. ;)
Uživatelský avatar
ČouĎák
 
Příspěvky: 365
Registrován: čtv 18 říj, 2012 6:53 pm
Bydliště: Hohenfurth

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod jihous » čtv 30 bře, 2017 7:28 pm

proč vůbec všichni rozumové a fandové reagují ..... mají pochopení pro zmetky a proto nereagujte na moje rytí... :lol: ...stejně to nikdy nepochopíte.. :!:[/quote]


když vono toho už bylo moc - a všeho moc škodí a už není k zasmátí (jinak tohle vlákno je jak zaniklej DIKOBRAZ - sranda, ale přínos žádný)
jihous
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv 05 kvě, 2011 12:13 pm

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod jirkan » čtv 30 bře, 2017 7:58 pm

děkuji za odpovědi a popularitu,jako reklama do začátku velice dobrá....aspoň budu velice známý... :mrgreen:


No a to je přesně ono - nevadí, co o tobě píšou, hlavně že je o tobě slyšet. Proto je také toto vlákno (a řadu příspěvků v ostatních) nutno chápat jako trvalou reklamu pro firmu MTB. Jistě to ocení..... :D
jirkan
 
Příspěvky: 1076
Registrován: stř 16 bře, 2011 9:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Kulsud » pát 31 bře, 2017 7:19 am

Každé vlákno nemusí mít nějaký přínos. Proto pan Dalecký - provozovatel stránek modely.biz - zcela záměrně a demokraticky založil toto forum. A také jistě počítal s tím, že přinosných bude 10 % příspěvků a zbytek budou kecy v kleci. Ale tak je to správně. Taky by tu nemuselo být žádné fórum a všichni bychom měli více času a méně pocuchané nervy :D . Takže jednoznačně platí, pokud zde cokoliv vadí, tak to nečíst a nechodit sem. A úrovní je to zatím zcela vzdálené diskusím, které jsou opravdu na úrovni žumpy, např. na Novinky.cz.
Kulsud
 
Příspěvky: 423
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod jihous » čtv 06 dub, 2017 3:30 pm

No ty se rozmáchli na letošní rok:

http://www.modely.biz/exkluzivni-serie-amb/?producer=55
jihous
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv 05 kvě, 2011 12:13 pm

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Brejla » čtv 06 dub, 2017 3:34 pm

jihous píše:No ty se rozmáchli na letošní rok:

http://www.modely.biz/exkluzivni-serie-amb/?producer=55


Škoda, že AMB nezvolilo některého seriozního výrobce. Tohle je šlápnutí dost vedle.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Martin70 » čtv 06 dub, 2017 3:58 pm

Brejla píše:
jihous píše:No ty se rozmáchli na letošní rok:

http://www.modely.biz/exkluzivni-serie-amb/?producer=55


Škoda, že AMB nezvolilo některého seriozního výrobce. Tohle je šlápnutí dost vedle.

Moje řeč. Mám stejný názor. Model od ROCO nebo A.C.M.E. který už dělají v nějakém nátěru nákladního dopravce by mě nadchl více. Plusem je, že ušetřím. Uvidí se jak budou vypadat slíbené modely MTB v reálu. Zátím jen náhledové základní fotky moc neřeknou.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Hanysek » čtv 06 dub, 2017 4:52 pm

Zatím nikdo nedělá seriově lepší model Velkého Hektora, Šestikoláka, Kocoura, ba ani Zamračené… Ale nikdo vám nebrání lepší modely vyrábět, anebo si zadat výrobu serie „modelů” u vámi velebených firem :lol:
Hanysek
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 01 říj, 2011 9:29 pm

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Martin70 » čtv 06 dub, 2017 6:11 pm

Pokud byl předchozí příspěvěk psán na mě, tak mohu prohlásit, že mám v prkenici s bídou na to co se běžně nabízí... :wink: Že bych si rozežraně nechal něco vyrábět na přání, tak na to nemám. :D
Ještě se tu omílaly třípolové motorky v MTB, někomu stačí, jiný je proklíná a mění za lepší. Tak mě napadlo, zda by nešla udělat "limitka" s pasujícím pětipólovým motorem. Nejlépe za stejnou nebo jen mírně vyšší cenu. a hned by se vidělo co je žádanější, zda jiný nátěr nebo kvalitnější pohon. Co vy na to ctihodní pánové? :idea: :mrgreen:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod ČouĎák » čtv 06 dub, 2017 6:22 pm

Hanysek píše:Zatím nikdo nedělá seriově lepší model Velkého Hektora, Šestikoláka, Kocoura, ba ani Zamračené… Ale nikdo vám nebrání lepší modely vyrábět, anebo si zadat výrobu serie „modelů” u vámi velebených firem :lol:


jsi asi 126-tý,tak už důležitý nejsi ....nic nového... :mrgreen:

se slovem lepší bych asi šetřil a vynechal Zamračenou.. :!:,tam je to tak 42 ku 58 pro ROCO.

jen škoda,že Báňa využívá technologie propisky a myši na 38% místo na 81%.... :lol:
DF porušuje práva svobodného projevu. Příspěvky se přesouvají nebo cenzurují jako za komunistů. ;)
Uživatelský avatar
ČouĎák
 
Příspěvky: 365
Registrován: čtv 18 říj, 2012 6:53 pm
Bydliště: Hohenfurth

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 06 dub, 2017 7:43 pm

Musím souhlasit...s vyjímkou Zamračené
Hanysek píše:Zatím nikdo nedělá seriově lepší model Velkého Hektora, Šestikoláka, Kocoura, ba ani Zamračené…
...on je totiž opravdu BOHUŽEL NIKDO nedělá. :evil:

Takže spíš je to takové...Pyrrhovo vítězství :mrgreen: :roll:
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 06 dub, 2017 7:49 pm

Bubi taky vyrábí sériově "jedinečné" MODELY, které nevyrábí nikdo jiný, ale nadšení z nich též není valné... :lol:
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Hanysek » čtv 06 dub, 2017 8:13 pm

Pokud berete karikaturu Zamračené od Roco jako model, který věrně ztvárňuje svoji předlohu, tak to není můj problém :D Podle mne je to nejhorší zmenšenina, kterou jsem za posledních 10 let viděl…
Hanysek
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 01 říj, 2011 9:29 pm

Re: Zmenšené měřítko vozů a Lokomotiv firmy MTB

Příspěvekod Pavel-HP » čtv 06 dub, 2017 9:19 pm

Co to bude, až to bude? :!:
Přílohy
IMG_20170406_185433.jpg
TT, epocha III. - V., U profil
www.vlakytt.cz
Uživatelský avatar
Pavel-HP
 
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv 11 pro, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků