Dvoukolí z Temu

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Dvoukolí z Temu

Příspěvekod Jelen_Sika » sob 30 kvě, 2026 3:00 pm

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s paprskovým dvoukolým z Temu? Cena je lákavá na fotkách vypadají hezky ale neví jak je to s kvalitou. Jestli má cenu je objednávat nebo ne. Ještě jsem na Temu nic nekupoval, tak uvažuju že bych si nakoupil nějaký dvoukolí do zásoby ještě před tím než se zavedou cla.
Jelen_Sika
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 28 úno, 2025 9:16 pm

Re: Dvoukolí z Temu

Příspěvekod JaroHo » pon 01 čer, 2026 3:17 pm

Já se směju tchýni, švárovi a ostatním, co jsou vyděšený z toho že budou platit směšné clo na ty kvanta kravin nakoupených z Temu. Ještě bych zavedl v EU ukrutný cla na auta a motorky z číny.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1596
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Dvoukolí z Temu

Příspěvekod BohousP » stř 03 čer, 2026 9:13 am

JaroHo píše:Já se směju tchýni, švárovi a ostatním, co jsou vyděšený z toho že budou platit směšné clo na ty kvanta kravin nakoupených z Temu. Ještě bych zavedl v EU ukrutný cla na auta a motorky z číny.

Ano, na Temu lze zakoupit množství kravin. Ale také hodně užitečných pomůcek a materiálů pro modeláře. Já sice využívám AliExpress, ale to platí i pro něj. A vůbec se za to nestydím.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice


Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník