Zajímavost na AUKRU ?

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zajímavost na AUKRU ?

Příspěvekod hank » stř 15 kvě, 2019 6:34 pm

vvitty píše:
PepinTt píše:To je divné, když vyrábí tolik Čmelaku ,tak proč jej úplně stáhly ze svých stránek(stejně jako připravovaného Kyklopa v HO)? Zato polských mašin mají na stránkách dost.Mně to připadá trochu zvláštní...

Marketingové rozhodnutí. Někteří výrobci pro změnu nemají problém takhle v květnu uvádět na svém webu termín uvedení na trh Q1/2019, jsme v půlce Q2/2019 a modely ještě neviděli ani obchodníci.

Jako že jediný kvartál je zpoždění, které by stálo za řeč? Jak dlouho že se to v TT čekalo na 840/841 od Kühna...?

Marketingová zásada číslo 1 zní takto: Slibem nezarmoutíš. :twisted:
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank

Příspěvekod vvitty » stř 15 kvě, 2019 7:02 pm

Hank: zpozdeni problem neni, nakonec to posouvaji uz rok a pul...
Ale tvrdit v kvetnu ze modely dodam v breznu tehoz roku povazuji za nevhodne, to je takovej problem upravit to na svem webu?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, osvětlení modelů, DCC - http://www.pojezdy.eu/eshop
vvitty

Příspěvekod PepinTt » stř 15 kvě, 2019 7:37 pm

Myslím, že se neřeší zpoždění 1Q. Nechápu marketingové rozhodnutí smazat úplně ze svých stranek ( z katalogu) model,který se už nějaký čas prodává a jak tady psal vvitty jeho výroba jede tak na plno,že se nestíhá vyrábět nic jiného!Přitom MTB nikdy nemělo problém mít na svých stránkách připravujeme klidně půl roku,dokonce tam mají bůhví jak dloho ,,modely" označené ukončena výroba. Proto mi připadá divné to smazání z katalogu.
Já modelařím jen pro radost,dokonalé modely by měli dělat ti co se tím živí
PepinTt

Příspěvekod radula63 » stř 15 kvě, 2019 7:42 pm

Pepin. Chápu rozčarování Vás i jiných. Co vím, tak k tomu došlo při aktualizaci webu a vyřeší se časem. Nejsem správcem výše zmíněného webu. Tak já s tím nic neudělám. Jen vím, že čmeláci budou teď v průběhu letošního jara. Opět celočervená varianta.
Naposledy upravil radula63 dne stř 15 kvě, 2019 7:44 pm, celkově upraveno 1
Raďula 63 -TT
http://www.kzm-praha.cz/
Psi štěkají, karavana jede dál...
radula63

Příspěvekod jirkan » stř 15 kvě, 2019 7:43 pm

je pravda, že třeba jeden výrobce slibuje čtyřdveřově Baiky už tak dlouho, že první reklama už pomalu spadá do filmů pro pamětníky.......
jirkan

Příspěvekod Kulsud » pát 17 kvě, 2019 9:35 am

Aktuálně se draží "raritní" Btn od Tillig H0 a částka už překročila 3000 Kč. Někdo to fakt moc chce. Skončil jsem, když to přesáhlo dvojku. https://aukro.cz/h0-vagon-cd-tillig-4547-6947860029
Kulsud

Příspěvekod PASKVAL » pát 17 kvě, 2019 10:05 am

A pritom za tú cenu má odpovedajúci model Btn od Modely Mašinek, nie paskvil od Tiligu. A myslím si že za tú aktuálnu cenu by ho mal od niekoho aj postavený.....
PASKVAL

Příspěvekod MiG » pát 17 kvě, 2019 10:11 am

Třeba chce vysokým příhozem překazit obchod, nezaplatit a znovu házet v druhém kole (třeba přes kamaráda).
MiG

Příspěvekod vvitty » pát 17 kvě, 2019 10:55 am

Příhoz na Aukru nerovná se peníze na účtu. Když počet aukcí takových aukcí přesáhnul 50% tak jsem na aukru přestal prodávat.

Pitomec kliknul na "kup teď", případně přeházel vážné zájemce a pak přestal komunikovat. Já se musel dožadovat vrácení provize kterou si aukro samozřejmě strhnulo (a ještě se čekalo snad dva týdny než se k tomu vyjádří nereagující *****) a jemu se nestalo vůbec nic a vesele tam fungujou dál.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, osvětlení modelů, DCC - http://www.pojezdy.eu/eshop
vvitty

Příspěvekod hank » úte 21 kvě, 2019 8:16 am

Zajímavost v eNku za slušnou cenu nikoli na aukru, ale v modelbazaru - pro příznivce starých dobrých císařských prajských drah:

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/N- ... v./905140/
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank

Předchozí

Zpět na Nezařazeno (off topic)