"Modul" pouze pro posun (U)

Také se vám někdy něco nepovedlo? Podělte se s ostatními a napište o tom.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: "Modul" pouze pro posun (U)

Příspěvekod Dusan » stř 30 led, 2019 8:46 am

Ahoj, jednoduchý řešení, ale zkus zvážit to udělat tak, aby ten vnější doraz nebyl zvenku. Při manipulaci by si o to mohl pak zavadit. Zevnitř segmentu bych vlepil třeba hranolek nebo kus stejného materiálu, ze kterého máš obvod a oba dorazy udělal na něm schované 8) ???
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Dusan

Příspěvekod boy.rough » stř 30 led, 2019 7:35 pm

milan ferdián píše:Oldřichu,ty se nezdáš.Ty jsi skrytý talent v mechanice.Já si lámu spousty let,jak vyřešit mechanické přestavování výhybek.Malý dotaz,odkud jdou sehnat ty dorazy?Přepínač pro srdcovku pomoci čokoládky znám,ale každý je řeší individuálně.
Milan

Ahoj Milane.
Celé je to docela jednoduché. Je to všechno jen čokoláda. Držák brka je čokoláda, dorazy jsou také čokoláda.
Držák brka - dva kousky čokolády spojené šroubkem právě z té čokolády (hlavička je uříznuta, takže je to takový červík) a ještě pro jistotu propájené.
Dorazy - také čokoláda. Rozříznuta na dva samostatné kousky.
Žádná věda.
Nejsem modelář, jen hračička - patla; věčný začátečník; jedu v TT na účku a s pulsní regulací
boy.rough

Příspěvekod boy.rough » stř 30 led, 2019 7:37 pm

Dusan píše:Ahoj, jednoduchý řešení, ale zkus zvážit to udělat tak, aby ten vnější doraz nebyl zvenku. Při manipulaci by si o to mohl pak zavadit. Zevnitř segmentu bych vlepil třeba hranolek nebo kus stejného materiálu, ze kterého máš obvod a oba dorazy udělal na něm schované 8) ???

No a já mám ještě jinou myšlenku, že bych táhlo nechal koukat na obě strany stejně. Že by se vexle daly ovládat i z druhé strany, jakože hračka pro dva hráče :) .
Nejsem modelář, jen hračička - patla; věčný začátečník; jedu v TT na účku a s pulsní regulací
boy.rough

Příspěvekod hank61 » stř 30 led, 2019 7:51 pm

milan ferdián píše:Oldřichu,ty se nezdáš.Ty jsi skrytý talent v mechanice.Já si lámu spousty let,jak vyřešit mechanické přestavování výhybek.Malý dotaz,odkud jdou sehnat ty dorazy?Přepínač pro srdcovku pomoci čokoládky znám,ale každý je řeší individuálně.
Milan

Milane. Dorazy z elektrikářských čokolád jsou v tomto případě ideální řešení. Jinak lze v modelářských prodejnach koupit různé průměry stavěcích kroužků např. [url]
https://www.pelikandaniel.com/?sec=product&id=47081[/url]
Aby mě mé zábavy bavily, nemusím je brát kdovíjak vážně :-)
http://hankovystranky.cz/
hank61

Příspěvekod boy.rough » stř 06 úno, 2019 8:08 pm

boy.rough

Příspěvekod boy.rough » čtv 07 úno, 2019 8:56 am

boy.rough

Předchozí

Zpět na Naše chyby, omyly a nerealizované projekty