WinTrack

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

WinTrack

Příspěvekod belzeba » úte 25 pro, 2007 9:58 pm

Ahoj, muzeme nekam davat vse, co se tyce WinTracku ?
belzeba
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 25 úno, 2007 4:03 pm

Příspěvekod drtikol » ned 30 pro, 2007 7:43 pm

ahoj,chci si koupit nejnovejsi verzi Wintracku,kde by bylo kolejivo Tillig,sem TTckar,radsi obetuji par tisic za program a pak budu mit jistotu,ze co si naplanuju tak taky v pohode z realizuju,nez abych uprostred stavby zjistil,ze to tak nejde a pak zacinal znova a dalsi prachy vnivec,kde mam tento program hledat a bude mi fungovat?mam windows XP
drtikol
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 01 črc, 2007 6:37 pm
Bydliště: Plzen

Příspěvekod vvitty » ned 30 pro, 2007 7:47 pm

demoverze pod WinXP bezi, a co jsem koukal na jejich stranky tak maji uz i patch na visty.
Kazdopadne s WinXP bych necekal problem, je to jeden z nejrozsirenejsich systemu.
Kde budete kupovat? Co jsem se dival u nas, tak dodaci lhuta 4 tydny me opravdu moc nenadchnula...
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarda » ned 30 pro, 2007 8:49 pm

Wintrack jsem si koupil před cca měsícem, přímo na www.wintrack.de

Platil jsem kartou (používají PayPal, tak je to OK) a CD s programem mi přišlo z něměcka za 4 pracovní dny od objednání.

Díval jsem se přímo do nabídky programu a kolejivo Tillig v TT je ve třech verzích obsaženo v přímo v software, nez nutnosti dohrávání (Tillig TT standard track, Tillig/Pilz TT Modell track a Tillig TT track with bedding). Co je znamená ono Bedding (lůžkoviny) sice netuším :?: :?: ale je to tam takto uvedeno.... :lol:


Na Vistách a Windows 2003 server :lol: otestuji Wintrack v průběhu příštího týdne, až se mi bude v labu "povalovat" vhodný HW. (instalovat Visty jenom kvůli testu se mi nechce) :oops:

Hned po novém roce budu instalovat (tvořit instalační image s Windows XP) na notebooky standardně dodávané s Vista Bussiness pro jednoho zákazníka tak dám do fora vědět. A když budu v testech tak to vyzkouším i na serveru (IBM x3650) s Windows 2003 server (Třeba se to někomu může i hodit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil Jarda dne ned 30 pro, 2007 8:55 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 20 dub, 2007 6:19 pm
Bydliště: Český Brod

Příspěvekod vvitty » ned 30 pro, 2007 8:55 pm

vzhledem k tomu, ze WinXP jsou uvedeny primo v pozadavcich na system, tak asi ani nema cenu testovat :)

paypal bohuzel jeste nemam, tem to taky trva mesic, nez cloveku prijde kod na vypise z banky :(

no co, chvili jeste vydrzim s demoverzi :)
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod dan » ned 30 pro, 2007 8:59 pm

Lůžko to jsou koleje s plastovým lisovaným štěrkovým ložem.
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Jarda » ned 30 pro, 2007 9:00 pm

Na XP to provozuji bez problémů, testovat to chci na Vistách :lol:

Co se týče PayPal tak ti aktivační kod pro platby nad 100? EUR přijde okamžitě (cca 5 minut), stačí mít Homebanking.

Ještě Wintrack nabízí platbu fakturou ale alespoň v Komerční bance si za platbu do zahraničí řeknou cca 700,- Kč :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 20 dub, 2007 6:19 pm
Bydliště: Český Brod

Příspěvekod vvitty » ned 30 pro, 2007 9:07 pm

ne vsechny banky umi internetbanking apod na kreditky :(
ono uz dneska existuji i jine platebni systemy, ktere kreditku vubec nevyzaduji, treba takovy moneybookers se mi hodne libi. Funguje to podobne jako ucet v bance, takze nejdriv posles penize, a potom az je pripisou neco uhradis. Z hlediska bezpecnosti je to vyrazne lepsi. A maji ucet v kazde evropske zemi, takze platba se povazuje za mistni a neplati se tedy poplatky pro prevod do zahranici.

ale coz, aspon necham napad chvili ulezet :)
Naposledy upravil vvitty dne ned 30 pro, 2007 9:09 pm, celkově upraveno 1
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarda » ned 30 pro, 2007 9:07 pm

No jo, ale lůžkoviny (ložní prádlo) neznamená podloží. Na druhou stranu nejsem zrovna jazykový znalec a v Angličtině ještě dvakrát ne, tak třeba máš pravdu :oops:
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 20 dub, 2007 6:19 pm
Bydliště: Český Brod

Příspěvekod vvitty » ned 30 pro, 2007 9:11 pm

Jarda píše:No jo, ale lůžkoviny (ložní prádlo) neznamená podloží. Na druhou stranu nejsem zrovna jazykový znalec a v Angličtině ještě dvakrát ne, tak třeba máš pravdu :oops:


vetsina anglickych (a vlastne jakychkoliv) slov ma vice vyznamu. bedding tak sice jsou luzkoviny, ale pokud clovek sahne po slovniku s bohatsi slovni zasobou, pripadne rovnou po technicke anglictine, tak ziska i technicky vyznam, tj. loze ci podklad. Mrknete treba na www.slovnik.cz ;)
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarda » ned 30 pro, 2007 9:41 pm

Nechci se pouštět do lingvistických sporů :lol: ale zaštěrkování se řekne "ballasting" or "Ballasting of the track" (zaštěrkování koleje) :lol: :lol:
toto tvrdí moje (obsolete) znalosti a zároveň můj (contemporaly) technický slovník....

Poslal jsem tento "problém" jedné mojí známé, která je soudní překladatel pro oblast pozemního stavitelství, tak uvidíme :roll:, docela mne to zajímá :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 20 dub, 2007 6:19 pm
Bydliště: Český Brod

Příspěvekod vvitty » ned 30 pro, 2007 9:59 pm

to jsem zvedav :)

ale na druhou stranu, prekladali to nemci :))
vvitty
 
Příspěvky: 2618
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Srb » ned 30 pro, 2007 10:44 pm

Němci mají pro štěrkové lože výraz Bettung, tak to zkrátka přeložili doslova. (Ale stačilo málo... "track bed" by bylo naprosto správně)
Martin Srb
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 24 říj, 2007 6:12 pm
Bydliště: Praha / Havlíčkobrodsko

Příspěvekod juroH0 » pon 31 pro, 2007 9:45 am

preco wintracku kupovat?? nestaci cracknute demo?? :lol: ak je zaujem mozem poslat.... :wink:
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod Martin_92 » pon 31 pro, 2007 9:49 am

Jasně měl bych zájem
Martin_92
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:14 am

Další

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník