JMRI

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: JMRI

Příspěvekod sidlo » čtv 22 srp, 2019 5:40 pm

zdeno píše:toto jsem nejak prehledl a to je dulezite. Treba zkontrolovat PanelPro, ci ma totozne nastaveni jako DekoderPro. Protoze tam bude ta chyba !!
JMRI> Upravit> Predvolby> Pripojeni, kde to musi byt stejne u obou programu.
Jeste se podivej, ci tam nemas zatrhnute "Znepristupnit toto pripojeni".

zdeno, proto jsem psal
sidlo píše:Předpokládám, že oba startují se stejným profilem

Bylo by špatně, kdybychom udělali pro DecoderPro a PanelPro dva rozdílné profily.

A jak jsem psal
sidlo píše:ale na Engine Driver to nemá vliv.

Engine Driver způsob připojení centrály nezajímá. Na evidenci lokomotiv se z Engine Driver dostaneš i se zakázaným připojením k centrále. Ale Bemi se nepodařilo spojit s WiThrottle serverem, pokud jsem jeho dotaz pochopil správně.
sidlo

Příspěvekod zdeno » čtv 22 srp, 2019 5:44 pm

TO Sidlo:
problem je v tom, ze jeden program funguje a druhy ne, teda pripojeni jednoho je v poradku a druhe ne !!
Teda treba hledat rozdily v cem se to lisi !! To bude jedine v profilu.
zdeno

Příspěvekod Bemi » čtv 22 srp, 2019 7:33 pm

Tak jsem vše ještě jednou prošel. Tu DR5000 jsem do toho fakt zamotal. Ale když už to na ní nemohu svést, tak jsem z toho "voĺaký zmätený". Předvolby jsem zkontroloval jednu po druhé a tam chyba není (podle mě ani by neměla být, když se startuje stejný profil- pak změny z Dekoderu se promítnou přeci i do předvoleb Panelu). Zkoušel jsem i spojení přes telefon se stejným výsledkem. Panel spuštěný přes Dekoder funguje jak víno, Panel spuštěný přímo hlásí stále chybu : nemohu se připojit k host ...IP adresy a čísla portů...Zkontrolujte WiThrottle a nastavení sítě.
Bemi

Příspěvekod sidlo » čtv 22 srp, 2019 7:41 pm

Zabal adresář s profily JMRI, cesta bude v Předvolby -- Umístění souborů, do zip souboru, dej to do úschovny https://www.uschovna.cz/ a pošli mi odkaz. Nic neslibuju. Zkusím se na to podívat.
sidlo

Předchozí

Zpět na Software