WinTrack 8 CZ

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod dedo » stř 12 pro, 2012 8:39 pm

Dobrý večer / ahoj,
pripájam sa k uživateľom českého WinTracku a veľmi pekne ďakujem vám všetkým, ktorí ste sa na preklade podielali. Inštalácia prebehla bez problémov a ako sa zdá, zatiaľ aj návodu rozumiem :wink: . Ešte raz veľké díky, snáď sa mi podarí čo-to vytvoriť...
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 06 pro, 2011 7:34 pm
Bydliště: Žilina

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod dedo » pát 28 pro, 2012 9:04 pm

poradíte pls... neviem odstrániť prechádzanie koľaje cez terén v mieste červených čiar... pod viditelnou koľajou je skrytá smyčka vo výške -5, horná koľaj je vo výške 0 (merítko N)... nepomôže ani keď nastavím výšku hornej koľaje na +10
ďakujem
Naposledy upravil dedo dne úte 08 led, 2013 2:12 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 06 pro, 2011 7:34 pm
Bydliště: Žilina

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod fulda » pát 28 pro, 2012 9:43 pm

To je jednoduché, máš tam nějakou část v podzemí a pak část nadzemní, kteráale leží ve stejné vejšce, takže to vyhrál tunel.
Podívej se na 3D profil trati.
(strana 20 tady: http://houmrovyvlaky.bluehost.cz/Progra ... ck.cze.pdf)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4891
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod dedo » sob 29 pro, 2012 7:54 am

ďakujem, no prekontroloval som každučkú koľaj a zdá sa byť všetko oukej, takže zatiaľ žiaden posun vpred, no život ešte nekončí, tak sa idem pasovať...
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 06 pro, 2011 7:34 pm
Bydliště: Žilina

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod Jaroslav54 » sob 29 pro, 2012 4:38 pm

Můžete mi prosím poradit, kde dělám chybu při nastavování výšky terénu. Výšku zadávám přes - vložit - výšky - dám výšku v mm, výška se na schématu vyznačí, ale při D - náhledu se změna terénu nezobrazí, zůstává rovná deska. Už jsem to zkoušel snad 100 x bez úspěchu.
Jaroslav54
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 říj, 2012 10:27 am

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod michal.kubista » sob 29 pro, 2012 4:59 pm

Zkus to tak, že dvakrát klikneš na trať, kde chceš upravit výšku (sklon), přepni se na 3D-profil a laboruj. Jinak stačí si přečíst návod (v češtině) u Houmra, odkaz tu byl už hodněkrát.
michal.kubista
 
Příspěvky: 387
Registrován: úte 06 říj, 2009 1:48 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod fulda » sob 29 pro, 2012 7:29 pm

V tom dokumentu co jsem poslal minule je to na stránce na kterou upozorňuji rozebrané včetně obrázků a příkladů.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4891
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod harmi » ned 30 pro, 2012 4:24 pm

dedo píše:ďakujem, no prekontroloval som každučkú koľaj a zdá sa byť všetko oukej, takže zatiaľ žiaden posun vpred, no život ešte nekončí, tak sa idem pasovať...


no zjavne je tam vyskovy odstup kolaji mensi nez asi 65mm, kdesi v nastaveniach to je uvedene konkretne pre vsetky N/TT/H0 mierky.
TT moduly, Wintrack (aj cz).
harmi
 
Příspěvky: 125
Registrován: pon 09 bře, 2009 6:48 pm
Bydliště: Marianka, SK

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod harmi » ned 30 pro, 2012 4:32 pm

Jaroslav54 píše:Můžete mi prosím poradit, kde dělám chybu při nastavování výšky terénu. Výšku zadávám přes - vložit - výšky - dám výšku v mm, výška se na schématu vyznačí, ale při D - náhledu se změna terénu nezobrazí, zůstává rovná deska. Už jsem to zkoušel snad 100 x bez úspěchu.

Vlozit-vyska nerobi s realnou vyskou terenu pri 3D nahlade absolutne nic. Toto je len symbol do 2D planu. Pre majitelov 3d wintrackov je to len zmatocny parameter mozno kvoli spatnej kompatibilite. 3D vyskove suvislosti sa robia cez vlastnosti konkretnych objektov (druhy TAB) alebo podla navodov spominanych fuldom, michalom alebo jeden CZ/SK navod je aj v uplne prvom clanku tohoto vlakna.
TT moduly, Wintrack (aj cz).
harmi
 
Příspěvky: 125
Registrován: pon 09 bře, 2009 6:48 pm
Bydliště: Marianka, SK

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod dedo » stř 02 led, 2013 7:58 pm

dedo píše:ďakujem, no prekontroloval som každučkú koľaj a zdá sa byť všetko oukej, takže zatiaľ žiaden posun vpred, no život ešte nekončí, tak sa idem pasovať...

tak som sa dopasoval a stačilo otvoriť oči :shock: ... nevšimol som si že výšku treba zadať v mm a nie centimetroch - takže :oops:
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 06 pro, 2011 7:34 pm
Bydliště: Žilina

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod dedo » ned 06 led, 2013 8:30 am

Ešte raz ďakujem vám všetkým, ktorí ste sa podielali na preklade prográmku a za rady, ktoré ste mi poskytli. Zvládol som všetko čo som potreboval, veľmi mi to pomohlo a ušetrilo čas... ďakujem :P
Uživatelský avatar
dedo
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 06 pro, 2011 7:34 pm
Bydliště: Žilina

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod jarnotrulli » stř 30 led, 2013 12:21 am

Nemohl by někdo ten kompletní balík (program, čeština, upgrade atd.) nahrát někam jinaM? Z toho Rapidu mě to nejjde stáhnout.
jarnotrulli
 
Příspěvky: 161
Registrován: stř 27 říj, 2010 8:57 pm

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod martin.40 » sob 02 úno, 2013 8:38 am

V prvním příspěvku byl proveden reupload souborů. Pokud narazíte na nějakej problém tak pište SZ.
DCC TT ROCO Multimaus
epochou se neřídím
WinTrack 8 CZ
Uživatelský avatar
martin.40
 
Příspěvky: 142
Registrován: úte 15 črc, 2008 5:35 pm
Bydliště: Slaný

Re: WinTrack 8 CZ

Příspěvekod akcilhej » ned 03 úno, 2013 7:16 am

Bez problému instalováno. Díky za to!
Uživatelský avatar
akcilhej
 
Příspěvky: 119
Registrován: sob 07 led, 2012 8:16 pm
Bydliště: Šluknovský výběžek

WinTrack 8 CZ-instalace

Příspěvekod Tomáš10 » pát 08 úno, 2013 5:42 pm

Jsem tu nový,autorům překladu děkuji,prostudoval jsem 11 stran tohoto topicu a abych se ujistil že dopředu nic nezvořu raději si dovolím dotaz.

Mám rozbalený WT stažený tento týden -
Kód: Vybrat vše
http://nahraj.to/hmE


Instalaci v XP SP3 spustím přes autorun .exe - 2390 kB - třetí odspodu.

K ČEMU jsou prosím další .exe a co s nimi - ten čtvrtý odspodu,druhý odspodu,a složka WinTrack 8 FULL ?

KAM rozbalit složku Další knihovny a 3D modely samostatně ?
Děkuji.
Tomáš10
 
Příspěvky: 196
Registrován: stř 06 úno, 2013 1:28 pm

PředchozíDalší

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků