+4D Sound

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

+4D Sound

Příspěvekod Houmr » úte 15 zář, 2009 7:57 am

Chtěl bych se zeptat na tento software, jestli ho třeba někdo nezkoušel. Já bych řekl, že by to mohl být dobrý doplněk pro zvukové dekodéry. Popřípadě i volba pro měřítka, kam se zvukové dekodéry nevejdou. Určitě každému chybí klapot podvozků a dalších doprovodných zvuků při jízdě, tento program by to mohl velice dobře doladit. Popřípadě nemáte ho někdo pro verzi 5.8
http://www.freiwald.com/pages/sound.htm
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: +4D Sound

Příspěvekod 760mm » pát 27 srp, 2010 6:57 pm

Tak to by mě taky zajímalo, protože mi určitě připadá lepší uzvučit místnost než loko. Něco málo jsem se dočetl na zahraničních webech. Jsem zvědav jestli se dá někdo touto cestou a pochlubí se nám.
760mm in Kromeriz
Uživatelský avatar
760mm
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 01 led, 2009 10:43 am
Bydliště: Kroměříž

Re: +4D Sound

Příspěvekod Houmr » úte 31 srp, 2010 12:53 pm

Získal jsem od jednoho kolegi demo 4D soundu pro verzi Railco 5.8, ale nefunguje mi, nemá někdo stažený 4D sound pro Railco 5.8, byl by ho ochoten poslat? Nebo nemá někdo plnou verzi?
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: +4D Sound

Příspěvekod j-novis » ned 23 led, 2011 11:01 am

Zkouším demo v TC7 a zatím z toho nejsem moc moudrý.Zvuky lokomotiv se přiřazují pomoci Train animatoru a jak udělat ostatní,zatím nevím.Je ale fakt,že jak lokomotiva jede dokola,zvuk se posouvá s ní.Nejhlasitejší je vždy z repra,kterému je vlak nejblíže a tvoří tak efekt,že je loko ještě daleko atd.Na mé malé kolejiště 2x1m to moc význam nemá,zvuky jsou stále blízko,je to dáno malým prostorem,ale u větších kolejišť by to mohlo být docela dobré řešení ozvučení kolejiště.
Digitál , 1:120
Uživatelský avatar
j-novis
 
Příspěvky: 94
Registrován: pát 22 led, 2010 10:56 am
Bydliště: Praha, Štíhlice


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků