AT+ ESP01

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » ned 14 srp, 2022 5:04 am

Zlámalík píše:Škoda, já se už těšil, kdy si dáte do zubů :lol:


jsem opravdu rad, ze nekdo vidi aj humornu stranku techto komentaru a nekonecnou zavist tech, kteri toho moc neumi.
Opravdu mne pobavilo, ze jeden z nejvetsich porusovatelu pravidel tohoto webu vola po zasahu moderatora.
Jen aby se mu to nesplnilo, ale jinak nez ocekava :D :D
---
Ted vyrabim popisky na ovladace a na server. Az to bude hotove, dam fotku.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 14 srp, 2022 10:29 am

Ivan píše:Já jen poznámku, že s roco myši jezdím palcem a myslím, že docela jemně. Ano, nejsem modulář, ale to snad neva.
Proto mi i tento ovladač co se týče ergonomie přijde "v pohodě".

Průměr knoflíku u myši je cca 2x větší než u Fredi, také ne každý knoflík na Fredi je vroubkovaný.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: at+ ESP01

Příspěvekod BohousP » ned 14 srp, 2022 1:18 pm

zdeno píše:
Zlámalík píše:Škoda, já se už těšil, kdy si dáte do zubů :lol:


jsem opravdu rad, ze nekdo vidi aj humornu stranku techto komentaru a nekonecnou zavist tech, kteri toho moc neumi.

Nezlob se na mne, Zdeno, ale musím se ozvat. Jsme tak asi stejně staří a máme stejného koníčka. Tvé výrobky nesleduji úplně do posledního bajtu v Eprom, ale trochu je znám. Nechal jsi v nich kus života, ale to není důvod být arogantní na lidi, kteří ti občas chtějí poradit. Založil jsi toto vlákno proto, že jsi měl problémy. Jeho první polovina je skoro tvůj monolog. K nějakému závěru to dospělo. Ale jakmile ti někdo sáhne na tvé bábovičky v písku, byť s dobrou myšlenkou, už ho označíš za závistlivce a podrazáka. Jakoukoliv radu nebo připomínky jsi vyřešil už před lety a knížecí rady nepotřebuješ. Není to jen toto vlákno, ale mnoho jiných. Nezlob se za upřímnost, ale mě to tak připadá. Přesto tě jako konstruktéra respektuji. Ale není vše jen o plošných spojích, ale i o komunikaci. Mezi lidmi.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2927
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » ned 14 srp, 2022 1:31 pm

BohousP píše:Nezlob se za upřímnost, ale mě to tak připadá. Přesto tě jako konstruktéra respektuji. Ale není vše jen o plošných spojích, ale i o komunikaci. Mezi lidmi.


nezlobim se, to je zivot, ale nemam rad hrabeci rady a podrazy.
Jinak napisane, krome arogantniho Fuldy mi nikdo nepomohl a aj ten si mne nekdy "vychutnal" za ramec slusnosti.
Je tu hodne zavisti, povysenosti a skodoradosti a to mne mrzi. To se clovek potom neubrani a odpovida stejne.
A to se dost krotim a nenapisi vse, co si myslim. Ale kritiku berem jen od lidi, kteri uz neco dokazali a neco umi.
Proste neuznavam pripominky od lidi, kteri nerozeznaji odpor od diody !!
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » pon 15 srp, 2022 6:05 am

fulda píše: Taky po víkendu na kredenci sežere jen pár procent z baterky, zatímco po jednom dni ve městě je téměř prázdný.
Takže mluvit o tom, jak dlouho mohu nechat ovladač ležet na stole bez povšimnutí je pro většinu uživatelů neužitečné.

Pokud by si cital pozorne, tak by si zjistil, ze pokud je rychlost nenulova, tak si ovladac bere provozni proud a teda neni odlozeny nekde na stole.
Je to uplne stejne, jako by si naplno telefonoval. Aj vypocet tomu odpovida, prumerny proud 30mA z kapacity 320mA odpovida 10 hodinam.
---
Pokud se ovladaci dovoli prechazet do hibernace, tak vydrzi omnoho dele. Jak dlouho, to se da taky spocitat podle proudu v SLEEP modu,
kdy si bere ovladac asi 6mA. Teda 320 / 6 = to je asi 50 hodin. Teda realny cas pouzivani je nekde mezi 10 az 40 hodin podle doby v aktivni cinnosti.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 7:49 am

testujem, testujem, testujem
opravil jsem dalsiho svaba, ktery vznika pri stisku vice funkci.
---
Chtelo by to otestovat nekde na setkani, nejlepe na Slovensku.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod HonzaM » úte 16 srp, 2022 11:18 am

zdeno píše:testujem, testujem, testujem
opravil jsem dalsiho svaba, ktery vznika pri stisku vice funkci.
---
Chtelo by to otestovat nekde na setkani, nejlepe na Slovensku.

Zdeno, bude fajn až ovladač dotáhneš funkčního do stavu, kdy bude možné to prakticky předvést a vyzkoušet. Mám už řadu let Tvůj OTO Duo a funguje stále výborně. Bude prima, pokud ten Tvůj nový ovladač bude také tak funkční. Ale myslím všichni oceníme, když až do doby kdy to bude funkční sem nebudeš příspěvky jako ten dnešní, kde popisuješ co jsi zrovna udělal a co se Ti povedlo nebo nepovedlo. Napiš sem příspěvek jen když budeš potřebovat pomoc nebo radu a budeš ochoten přijmout jiný názor.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4070
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 11:27 am

HonzaM píše:
zdeno píše:testujem, testujem, testujem
opravil jsem dalsiho svaba, ktery vznika pri stisku vice funkci.
---
Chtelo by to otestovat nekde na setkani, nejlepe na Slovensku.

Zdeno, bude fajn až ovladač dotáhneš funkčního do stavu, kdy bude možné to prakticky předvést a vyzkoušet. Mám už řadu let Tvůj OTO Duo a funguje stále výborně. Bude prima, pokud ten Tvůj nový ovladač bude také tak funkční. Ale myslím všichni oceníme, když až do doby kdy to bude funkční sem nebudeš příspěvky jako ten dnešní, kde popisuješ co jsi zrovna udělal a co se Ti povedlo nebo nepovedlo. Napiš sem příspěvek jen když budeš potřebovat pomoc nebo radu a budeš ochoten přijmout jiný názor.


Usmevne od cloveka, ktery je nacpchaty skoro vsude, napriklad aj toto vlakno, ackoliv tomu vubec nerozumi.
Ty pro mne nejsi autorita, kterou respektuji, spise naopak.
---
Zrovna pred chvili jsem poprosil KŽM Horky, kter1 maji setkani 25 az 28.8. v Ziline, ci by mi nedovolili to u nich otestovat.
Uvidim, jak dopadnem, ci mi to dovoli ?
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 16 srp, 2022 11:44 am

zdeno píše:
BohousP píše:Nezlob se za upřímnost, ale mě to tak připadá. Přesto tě jako konstruktéra respektuji. Ale není vše jen o plošných spojích, ale i o komunikaci. Mezi lidmi.


nezlobim se, to je zivot, ale nemam rad hrabeci rady a podrazy.
Jinak napisane, krome arogantniho Fuldy mi nikdo nepomohl a aj ten si mne nekdy "vychutnal" za ramec slusnosti.
Je tu hodne zavisti, povysenosti a skodoradosti a to mne mrzi. To se clovek potom neubrani a odpovida stejne.
A to se dost krotim a nenapisi vse, co si myslim. Ale kritiku berem jen od lidi, kteri uz neco dokazali a neco umi.
Proste neuznavam pripominky od lidi, kteri nerozeznaji odpor od diody !!

A kurňa, odhalils nás!
Celé tohle fórum je podle Tebe plné závistivců, neschopných blbců, kteří do Tebe rejou a dělá jim to radost.
Prostě jsi náš Zdeno - ublížená geniální chudinka... ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 12:31 pm

Zdenek Valter píše:
zdeno píše:
BohousP píše:Nezlob se za upřímnost, ale mě to tak připadá. Přesto tě jako konstruktéra respektuji. Ale není vše jen o plošných spojích, ale i o komunikaci. Mezi lidmi.

nezlobim se, to je zivot, ale nemam rad hrabeci rady a podrazy.
A kurňa, odhalils nás!
Celé tohle fórum je podle Tebe plné závistivců, neschopných blbců, kteří do Tebe rejou a dělá jim to radost.
Prostě jsi náš Zdeno - ublížená geniální chudinka... ;-)

Mam te na haku a kydej si co chces, ja jsem splachovaci. :D :D
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 16 srp, 2022 2:03 pm

zdeno píše:
BohousP píše:Nezlob se za upřímnost, ale mě to tak připadá. Přesto tě jako konstruktéra respektuji. Ale není vše jen o plošných spojích, ale i o komunikaci. Mezi lidmi.

nezlobim se, to je zivot, ale nemam rad hrabeci rady a podrazy.

A kurňa, odhalils nás!
Celé tohle fórum je podle Tebe plné závistivců, neschopných blbců, kteří do Tebe rejou a dělá jim to radost.
Prostě jsi náš Zdeno - ublížená geniální chudinka... ;-)[/quote][/quote]
zdeno píše:Mam te na haku a kydej si co chces, ja jsem splachovaci. :D :D

Ale jdi - kdybys byl opravdu splachovací tak to bys tu takhle nepsrkal, o hraběcích radách, závisti. Taky by jsi z nás nedělal hlupáky a neumětely, a zejména by to tu nebylo Tvém mega ublížení.
Považuješ-li kydáním upozornění Na Tvou neschopnost rozumné komunikace tak to si kydnu velmi rád Zdenoušku. ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 2:29 pm

Zdenek Valter píše:Ale jdi - kdybys byl opravdu splachovací tak to bys tu takhle nepsrkal, o hraběcích radách, závisti. Taky by jsi z nás nedělal hlupáky a neumětely, a zejména by to tu nebylo Tvém mega ublížení.
Považuješ-li kydáním upozornění Na Tvou neschopnost rozumné komunikace tak to si kydnu velmi rád Zdenoušku. ;-)

Bla, bla, bla, nic jine neumis ??
Dej jeste neco ze svych ublizenych mindraku, nech se pobavime !! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 2:56 pm

tak jsem dokoncil popisky a davam foto.
Az ted jsem si vsimnul, ze jsem dal napisy Loconet a USB na druhou stranu, opravim.

4xWiFi.JPG


jeste pridam obrazek se snurkami na krk.

smihle.JPG
smihle.JPG (36.48 KiB) Zobrazeno 1838 krát
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: at+ ESP01

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 16 srp, 2022 4:22 pm

zdeno píše:
Zdenek Valter píše:Ale jdi - kdybys byl opravdu splachovací tak to bys tu takhle nepsrkal, o hraběcích radách, závisti. Taky by jsi z nás nedělal hlupáky a neumětely, a zejména by to tu nebylo Tvém mega ublížení.
Považuješ-li kydáním upozornění Na Tvou neschopnost rozumné komunikace tak to si kydnu velmi rád Zdenoušku. ;-)

Bla, bla, bla, nic jine neumis ??
Dej jeste neco ze svych ublizenych mindraku, nech se pobavime !! :lol: :lol:

No zas koukám jak jsi splachovací ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: at+ ESP01

Příspěvekod zdeno » úte 16 srp, 2022 4:32 pm

Zdenek Valter píše:
zdeno píše:
Zdenek Valter píše:Ale jdi - kdybys byl opravdu splachovací tak to bys tu takhle nepsrkal, o hraběcích radách, závisti. Taky by jsi z nás nedělal hlupáky a neumětely, a zejména by to tu nebylo Tvém mega ublížení.
Považuješ-li kydáním upozornění Na Tvou neschopnost rozumné komunikace tak to si kydnu velmi rád Zdenoušku. ;-)

Bla, bla, bla, nic jine neumis ??
Dej jeste neco ze svych ublizenych mindraku, nech se pobavime !! :lol: :lol:

No zas koukám jak jsi splachovací ;-)

ja radsi modelarim, doporucujem ti to same. :D :D
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

PředchozíDalší

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků