Stanička TT

Založte si vlastní témata a prezentuje zde stavbu vlastních modelů od A do Z. Pouze lokomotivy, vozy či stavby. Ne kolejiště.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod pepe » ned 09 kvě, 2010 6:47 pm

to Josooo. Si borec.Normálne sa tým môžeš živiť.Len tak dalej.
pepe
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 16 dub, 2009 3:38 pm
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod josooo » ned 09 kvě, 2010 6:55 pm

ladino1 píše:Ono to z fotek moc nevyplývá, ale to jsi skutečně stříhal čtverečky a lepil každý zvlášť? Jestli jo tak to muselo být na blázna. Já jsem dělal eternit tak, že jsem nastříhal pásky papíru z jedné strany zubaté (znázornění eternitových šablon a pak jsem je lepil vcelku na délku střechy odspodu a každý další o půl šířky šablony posunutý do strany, tak aby vytvářely strukturu eternitu. Jestli "objevuji Ameriku" tak se omlouvám. Jinak po základním nátěru je dobré některé šablony barevně odlišit a pak to celé stříknout řídkou barvou základního odstínu (viz článek před lety v Modeláři "Patina na modelovém kolejišti).


Nieee, to by som sa tiež zbláznil aj keď niekedy to vyskúšam tak robiť,,,tiež som to robil ako ty. Ale veď aj pri tom strihaní tych trojuholničkou je to na nervi. Akurat kvadre čo sú oklo stavby som nastrihal každý zvlašť a lepil pekne jeden vedľa druhého z malou medzerou.
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Příspěvekod josooo » ned 09 kvě, 2010 6:57 pm

pepe píše:to Josooo. Si borec.Normálne sa tým môžeš živiť.Len tak dalej.


Ďakujem za pochvalu. Snažim sa jak sa dá :lol: Máš aj ty niečo rozostavané alebo už postavené?
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Příspěvekod josooo » ned 09 kvě, 2010 7:02 pm

Too ladino1: ešte poznámka k tým štvorčekom, tvoja poznámka bola spravna ale až teraz po sebe čítam že som napísal tisice štvorčekov,,,ale to bol omyl malo tam byť napísané tisice trojuholníčkov. Ach tá geometria :roll:
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Předchozí

Zpět na Mám rozestavěno (máme rozestavěno)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků