433.0

Založte si vlastní témata a prezentuje zde stavbu vlastních modelů od A do Z. Pouze lokomotivy, vozy či stavby. Ne kolejiště.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod marwin » úte 28 dub, 2009 11:41 am

Petr Zatrepalek píše:K té šchlechtičně - měl jsem tu "čest" ji vidět osobně - takhle si model za tyhle prachy rozhodně nepředstavuju! Linky hrůza, obtisky na tak drahým modelu místo tampon tisku?! Detaily armarur, ty uši plus absence mnoha detailů pod kotlem?! http://picasaweb.google.cz/PetrZatrepal ... 8443095186

Do tohohle modelu investovat teda fakt ne! To avizovaný štokr limitka ze Slovenska, to je jiný kafe - i když je podle mě taky předražený (35000-42000 podle vybavení a distributora)

http://picasaweb.google.cz/PetrZatrepal ... 7398998994


jj moje slova, ta slechticna se opravdu nepovedla. Ty okna na boude jsou fakt des, prijde mi ze autori snad nevideli slechticnu v realu, protoze jinak by todle nemohli vyrobit. Nemluve o dalsich nedostatcich....

Ten stokr je moc hezky, ale bohuzel 40 na nej nemam:)
Uživatelský avatar
marwin
 
Příspěvky: 676
Registrován: úte 28 lis, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 28 dub, 2009 2:34 pm

No těch 40 kulí je fakt moc! Nejsem blázen....
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Petr_J » úte 28 dub, 2009 7:54 pm

Pánové, jsem zklamán. Na fotce nevypadá zas tak špatně... :( ale máte pravdu, že za ty prachy by to měl být naprosto dokonalý a přesný model. Ten štokr od Elkomu vypadá velice dobře. A jestli je ve stejné kvalitě v jaké dělají Wapky...
Petr_J
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:33 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod vorisekml » úte 28 dub, 2009 10:40 pm

Mluvil jsem s kolegy z MEC(KŽM) Cunersdorf/ Crottendorf- mají v té firmě tak trošku prsty, ti mě upozorňovaly že na webu je prototyp! Serie se má na základě připomínek lišit.Já jim vytknul i kabinu/okna jsou taky mimo/ a ty usměrňovací plechy. Co se ale nebude lišit je cena. A model se nedá zatím sehnat ani "zadnímy vrátky". Tvrdí že bude alspoň špičkově jezdit. Jako všechno z MMC. Bohužel jsem viděl jezdit jen jejich BR 44 a jezdila stejně solidně jako ROCO modely. Akorát je mnohem dražší než ROCO. A to neodpovídá. Jenže kde je poptávka je i nabídka / to platilo i v Dubí na E 55-a hle postavila se dálnice a jsou pryč /.Ono se jich pár prodá.I za těch 2000,-€
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 29 dub, 2009 5:24 am

Na minulé (dubnové) burze v Praze bylo hafo letáků na tenhle "model" šlechtičny - jsem hodně zvědavý, kolik těchle mašin se za tak šílený prachy prodá!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Předchozí

Zpět na Mám rozestavěno (máme rozestavěno)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků