Nadrazni zachody, TT, vlastni tvorba

Založte si vlastní témata a prezentuje zde stavbu vlastních modelů od A do Z. Pouze lokomotivy, vozy či stavby. Ne kolejiště.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Nadrazni zachody, TT, vlastni tvorba

Příspěvekod HonzaK » pon 15 zář, 2008 8:31 pm

Pustil jsem se do stavby nadraznich zachodu, ktere pouziji ke stanici na kolejisti. Inspiraci jsem cerpal konkretne ze stavby stojici ve stanici Kotoun (trat 191 Blatna - Nepomuk), ale podobne se daji najit na skoro kazdem nadrazi, kde WC pro cestujici neni/nebylo primo soucasti stanicni budovy...

EDIT: Jeste doplneni pouziteho materialu - steny jsou vyrezane z kartonu, vetraci mrizky jsou z leptaneho plechu - plotovych poli od f. Detail, otocenych o 45 stupnu, stity z plastovych desticek Evergreen.

Zde tedy nekolik fotek z prubehu stavby (kliknutim zobrazite fotku v plne velikosti):
Obrázek Obrázek Obrázek
HonzaK
 
Příspěvky: 59
Registrován: úte 05 úno, 2008 8:25 am
Bydliště: S Cechy

Příspěvekod Radek » úte 16 zář, 2008 3:58 am

Vyvíjí se to slibně. Konečně ti cestující přestanou chodit na malou k plotu tvé parádní zahrádky :lol: . Těším se na další postup. :wink:
HO-II.-Ve stádiu oťukávání
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod HonzaK » úte 16 zář, 2008 8:56 am

Tak zachody jsou dokonceny, cestujici (jak psal vyse Radek) jiz nemusi hnojit nadrazackou zahradku :D , pani prednostove jsem v ramci zachodu zridil i pribytek pro slepice - to neni muj vymysl, to je odkoukane prave ze stanice Kotoun (tam to tedy neni kurnik pani prednostove, ale kurnik to je).

Zde tedy muzete posoudit finalni podobu - kritika (pozitivni i negativni) je vitana:
Obrázek Obrázek
HonzaK
 
Příspěvky: 59
Registrován: úte 05 úno, 2008 8:25 am
Bydliště: S Cechy

Příspěvekod sandik » úte 16 zář, 2008 11:54 am

HonzaK píše:Tak zachody jsou dokonceny, cestujici (jak psal vyse Radek) jiz nemusi hnojit nadrazackou zahradku :D , pani prednostove jsem v ramci zachodu zridil i pribytek pro slepice - to neni muj vymysl, to je odkoukane prave ze stanice Kotoun (tam to tedy neni kurnik pani prednostove, ale kurnik to je).

Zde tedy muzete posoudit finalni podobu - kritika (pozitivni i negativni) je vitana:
Obrázek Obrázek


Už zbývá jenom cedule: "Nechoďte na dvorek, máme tu záchodek!" ;o)
sandik
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 17 srp, 2008 2:13 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod mawerick » úte 16 zář, 2008 7:45 pm

Pěkná práce HonzoK. :D Jak si udělal "hrubost" omítky?
TT - analog
r.v. 1975 LD Plzeň

[url]http://www.mzalarm.cz[/url]
Uživatelský avatar
mawerick
 
Příspěvky: 374
Registrován: čtv 15 bře, 2007 6:21 am
Bydliště: Dom. st. Plzeň

Příspěvekod Jarda H. » úte 16 zář, 2008 7:50 pm

Honzo, parádní drobnost, která oživí domácí kolejiště :!: Ta "drsnost" omítky je asi dána povrchem použitého kartonu, nebo ne ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod HonzaK » úte 16 zář, 2008 8:21 pm

Jj, ta "omitka" vznikla diky povrchu toho kartonu/lepenky z ktereho jsem to delal - jenom jsem to pred barvenim lehce prestrikl Surface Primerem, ale prave ne moc silnou vrstvou, aby se to uplne nevyhladilo...

Jinak samozrejme diky za pochvaly - to vzdy nejen potesi, ale i motivuje k dalsi praci :D
HonzaK
 
Příspěvky: 59
Registrován: úte 05 úno, 2008 8:25 am
Bydliště: S Cechy


Zpět na Mám rozestavěno (máme rozestavěno)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků