Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod jakdus » ned 15 črc, 2012 2:12 pm

O loko sice chudší, ale šestka v kapse, tak kup jinou. Třeba budeš mít větší štěstí,přeji ti ho. Máš vlastně veliké štěstí, protože znám případy i z jiných reklamací třeba i jiného zboží. A probíhala asi takhle: jo nechte nám to tady do 30dnů budem vědět. Přijdeš na zavolání 28. den :x . Je to opravené, říkají. Věc je trochu jinak odřená, nicméně s radostí jdeš domů, že snad je komplikacím konec. A ejhle závada se opakuje a tak se divadlo opakuje. 56. den jdeš pro reklamaci a už jsi hodně nas.aný. A závada se kupodivu za chvíli opakuje a reklamační divadlo se opět opakuje. Ted´ se musíš modlit, při troše slušnosti někdy vrátí peníze, jinak opět na 30 denní lhůtu pro reklamaci a ještě více se modlit, aby uznali, že se opakuje ta samá závada a když tam jdeš 84. den :shock: a tvá modlitba byla vyslyšena, dostaneš peníze zpět. Pokud někdo uzná, že závada byla v něčem jiném, máš smůlu. Můžeš nadávat, řvát,...- Ale takový je zákon. Proto ti ještě jednou gratuluji ke štěstí , které tě potkalo u reklamace. :D
Opět znovu tentokrát na kolejích s podložím a jako vždy TT. Hraju si se syny,složitosti potom.
Uživatelský avatar
jakdus
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 31 pro, 2008 8:11 pm

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod Jacek » ned 15 črc, 2012 5:34 pm

Jak to tak čtu, nechápu příspěvky typu "jste blbí, když tu radíte jak si to opravit, jedině reklamace". Svým způsobem ano, ale asi to bude tím, že chceme model, který jsme si koupili, nikoliv peníze zpátky. A představa, že nějaký model budu opakovaně posílat poštou, platit poštovné a nakonec se mi vrátí stejný model se stejnou závadou, ale očesaný o detaily nebo poškrábaný, nebo to pošta cestou někde ještě "vylepší", no to radši nejdřív zjistím co s tím je... I já jsem párkrát reklamoval se stejným průběhem
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 888
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod BaWiS » ned 15 črc, 2012 8:08 pm

jako takový příspěvek tu byl jen jeden a pochybuju, že to myslel nějak nepochopitelně, tak nevím proč tu z toho děláš kovbojku... ale pokud si měl na mysli ne jen tohle vlákno tak to beru..., ale nemám rád shazování jiných
No já osobně nic neposílal, obchodníkovi jsem model předával osobně, protože to mám ve městě (naštěstí).

jakdus: no, štěstí jsem "neměl", spíš mám štěstí na obchodníka, protože zniňovaný prodejce takhle jedná normálně, kolegové, kteří u něho už nakupují několik let (já jen 4) s ním mají taky tuhle zkušenost, že klidně vrátí peníze. Což mi přijde super.
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod Jacek » pon 16 črc, 2012 8:06 am

BaWiS:
Ne, myslím to obecně kvůli reakcím v jiných vláknech, např. v TT, kde se radilo reklamovat i kvůli tomu, že model nemá madla z drátu, atd.
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 888
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod Ferys » stř 03 říj, 2012 6:46 am

Zdravím vás, kolegové a současně prosím o radu. Pořídil jsem si svůj první model od Roco, T 478.3 a mám podobný problém. Model při jízdě jedním směrem funguje bezvadně, motor je tichý a mašina jede plynule. Při opačném směru jízdy se loko lehce nahne, motor je cca o 1/3 hlučnější a na předním podvozku se loko houpe, nebo prostě šmajdá. Je to u takového výrobce normální stav, nebo je to na reklamaci? Srovnávám pouze s bastardem od Kuehna, který běhá naprosto dokonale oběma směry.
Díky, Ferys
TT Ep. III/IV, DCC TC
Ferys
 
Příspěvky: 293
Registrován: pon 01 říj, 2012 11:02 am

Re: Škvrčení motorku Brejlovce Roco TT

Příspěvekod BaWiS » stř 03 říj, 2012 3:46 pm

Jacek: no, tak takhle jo :) jako já nechcu taky nic přehánět :)

Ferys: Ahoj, no tohle rozhodně není dobrý stav :) Já mám 3 loko od Roca a jezdí dobře, s jednou jsem měl opakovaně problémy a nakonec mi to vyměnili. Já se hrabat v modelu neumím a zajetí asi taky není správná cesta, když se loko houpe :) Aby se pak nedohoupala :D Já bych tohle reklamoval.
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků