Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod ladiznet » pon 25 dub, 2011 5:58 am

Nevím, jestli to zrovna patří do tohoto topicu, ale recenze to svým způsobem také je.

Nabízím natočení a sestříhání Vašeho kolejiště. O filmové produkci něco vím a moje představa koláže typu :

http://www.youtube.com/watch?v=LnKsUx82H30

používám autorskou instrumentální hudbu a lokomotivy filmově dozvučím :)

představu mám : velké a zajímavé kolejiště, nejlépe H0, pára (protože se dá krásně dozvučit), sestříhal bych sérii dokumentů českých modelářů, komentáře by byly formou dabovaného slova.

Pokud máte zájem, vložte prosím odkaz svého kolejiště a místo bydliště.

Děkuji za případné návrhy ;)
www.usTTi.cz - ústečtí modeláři
Uživatelský avatar
ladiznet
 
Příspěvky: 692
Registrován: sob 25 črc, 2009 4:04 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 26 dub, 2011 8:34 am

Nic ve zlém, ale chtít po někom aby sem vložil svou adresu a ještě s fotkama, zavání v případě tak drahých věcí jakými jsou vláčky, dost velkým průserem! Viz vlákno o loupeži v Lužné a jinde...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 26 dub, 2011 11:31 am

Než jsem začal pouštět nějaké informace do éteru,tak jsem nejdřív předělal pojistku na byt se speciální doložkou pojištění mého koně. :D Jednak z důvodu případné krádeže a jednak proto,kdyby došlo v baráku k požáru,tak abych měl z čeho stavět.Jak známo,když přijedou hasiči,tak prolejou barák od shora dolů :o a pá,pá kolejiště.Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod ladiznet » sob 30 dub, 2011 5:59 am

Máte asi pravdu. V dnešní době je těžké někomu věřit. Nezlobím se a zkusím to jinou cestou než je tato.

S pozdravem
Ladiz
www.usTTi.cz - ústečtí modeláři
Uživatelský avatar
ladiznet
 
Příspěvky: 692
Registrován: sob 25 črc, 2009 4:04 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod Dan Buchtela » sob 30 dub, 2011 12:05 pm

miroslav lengyel píše:Než jsem začal pouštět nějaké informace do éteru,tak jsem nejdřív předělal pojistku na byt se speciální doložkou pojištění mého koně. :D Jednak z důvodu případné krádeže a jednak proto,kdyby došlo v baráku k požáru,tak abych měl z čeho stavět.Jak známo,když přijedou hasiči,tak prolejou barák od shora dolů :o a pá,pá kolejiště.Míra

Ahoj Mirku,
můžeš prosím napsat něco bližšího k připojištění vláčků? Myslím, že je to zajímavé téma a možná by si zasloužilo na něj založit i samostatné vlákno.
Díky moc za bližší info.
Ahoj Dan
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 30 dub, 2011 5:20 pm

No už jsem to tady někde psal,ale rád to zopakuji.Pojistku jsem uzavřel respektive předělal u České pojišťovny s doložkou pojištění modelové železnice.Součástí přílohy byly ofocené veškeré účty za kolejivo,fóliáže,lokomotivy,vagónky atd.včetně CD obsahující cca 200 fotografií.Měli z toho docela zamotanou hlavu,nicméně jsme dospěli k řešení,které vyhovuje oběma stranám.Mě šlo hlavně o to,kdyby náhodou v baráku hořelo a hasiči to prolili,tak abych měl z čeho znovu začít.Myslím,že se stačí zeptat v pojišťovně a řešení se nalezne.V případě neúspěchu mohu dodat tel.na kamaráda,který v pojišťovně pracuje a určitě by byl ochoten poradit.Já jen vím,že kolejiště mám pojištěné na 200000,-Kč a roční pojistné činí 800,-Kč.Musela se ovšem zvýšit celková pojistka na byt,která je nyní cca 2300,-Kč ročně.Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod Martin HO » sob 30 dub, 2011 6:56 pm

Míro nezlob se, ale obávám si že jsi zlodějům popsal skoro přesně, co u Tebe mohou ukrást. Co když se k datům pro pojišťovnu někdo dostane ? Typaři zdaleka nevymřeli, a proto žádná pojiska na byt se seznamem, co u mne naleznou.
Martin HO
 

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 30 dub, 2011 8:31 pm

Vašku to bych pak ale nemohl pojistit v podstatě nic,protože si z databáze může někdo vytáhnout třeba jaké mám auto,zařízení v bytě apod.Pojistku jsem dělal hlavně k vůli požáru a následnému znehodnocení bytu a vybavení vodou.Pro případné "zájemce" o modely jako takové mám úplně jiné překvapení :mrgreen: Jedna věc je do bytu vlézt a něco jiného ho ve zdraví zase opustit. :lol: :lol: Míra

P.S.Kdo jste včera koukal na zprávy TV Nova,tak tam byla reportáž o "sběratelce",díky které pak mají spolubydlící o "zábavu" postaráno.
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod dnovy » ned 01 kvě, 2011 8:46 am

miroslav lengyel píše:No už jsem to tady někde psal,ale rád to zopakuji.Pojistku jsem uzavřel respektive předělal u České pojišťovny s doložkou pojištění modelové železnice.Součástí přílohy byly ofocené veškeré účty za kolejivo,fóliáže,lokomotivy,vagónky atd.včetně CD obsahující cca 200 fotografií.Měli z toho docela zamotanou hlavu,nicméně jsme dospěli k řešení,které vyhovuje oběma stranám.Mě šlo hlavně o to,kdyby náhodou v baráku hořelo a hasiči to prolili,tak abych měl z čeho znovu začít.Myslím,že se stačí zeptat v pojišťovně a řešení se nalezne.V případě neúspěchu mohu dodat tel.na kamaráda,který v pojišťovně pracuje a určitě by byl ochoten poradit.Já jen vím,že kolejiště mám pojištěné na 200000,-Kč a roční pojistné činí 800,-Kč.Musela se ovšem zvýšit celková pojistka na byt,která je nyní cca 2300,-Kč ročně.Míra



Já to mám od ČP taky pojištěno jako sbírka modelů a kolejiště a žádný účty vidět nechtěli. Částky jsou podobný.
dnovy
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 29 lis, 2009 12:13 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod TTmili » ned 01 kvě, 2011 1:11 pm

No už párkrát jsem taky o nějakém pojištění kolejiště uvažoval, ale rozhodně ne kvůli hasičům a vodě. Mimochodem ty nějak děláš u hasičů nebo máš nějaké zkušenosti že o tom tak píšeš? Já jen že požáry bytů a domů jsou hašeny tak, aby vznikly co možná nejmenší škody. Jedna věc je to že se povídá takové to "požár bytu není uhašen dokud neplave stůl" a podobně, ale skutečnost je jinde.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod miroslav lengyel » ned 01 kvě, 2011 5:47 pm

No já viděl sousedící byty po zásahu hasičů a rozhodně to nebyla žádná selanka.Ti nad bytem,kde hořelo mohli téměř všechno vyházet(smrad a saze),ti dole dopadli stejně k vůli vodě.Nicméně vřera byla v TV jak jsem psal výše reportáž o požáru a ty lidičky nevypadali taky nějak nadšeně.Tím samozřejmě nechci nijak snižovat vážnost našeho hasičského sboru nebo je snad nařknout z toho,že úmlysně vyplaví něčí byt.Ono je to asi tak,když se kácí les,létají třísky.Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nabídka video-koláže Vašeho kolejiště

Příspěvekod kubulak » pon 02 kvě, 2011 2:56 pm

Petr Zatrepalek píše:Nic ve zlém, ale chtít po někom aby sem vložil svou adresu a ještě s fotkama, zavání v případě tak drahých věcí jakými jsou vláčky, dost velkým průserem! Viz vlákno o loupeži v Lužné a jinde...


Petre, neber(te) to prosim nijak ve zlem, ale tohle je trefne od cloveka, ktery pod naprosto jasne identifikovatelnym "nickem" inzeruje na Aukru, tudiz staci od nej koupit jakoukoli jednu vec a uz mam jeho kompletni adresu... jinak samozrejme s argumenty "proti" naprosto souhlasim. Bohuzel jsme v Cechach, clovek se ani nemuze pochlubit co ma doma :(
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am


Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron