Modely Burget

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Modely Burget

Příspěvekod howmer » stř 19 led, 2011 5:33 am

Zdravim pani, na Modely.biz som objavil pekne CSD osobne vagony od vyrobcu Burget. Kedze meno tohto vyrobcu mi nic nehovori, chcem sa vas opytat, ci s nim mate niekto skusenosti, prip. aj priamo s tymito vagonmi? Je to dobra kvalita, napr. v porovnani s obdobnymi modelmi od ES Pecky?

http://www.modely.biz/modelova-zeleznic ... dy-be-csd/

http://www.modely.biz/modelova-zeleznic ... dy-bi-csd/
howmer
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 06 říj, 2009 1:50 pm

Re: Modely Burget

Příspěvekod Martin HO » stř 19 led, 2011 7:02 am

Kvalita je špičková, ale problém nastane tehdy, když nejsou někde skladem (jako v příloze - modely biz). Já jsem na 1 vagon od výrobce čekal cca 2 roky.
Martin HO
 

Re: Modely Burget

Příspěvekod Colonel32 » stř 19 led, 2011 10:00 am

http:/ /burget.milan.sweb.cz/vv.htm

Dá se kouknout přímo na web výrobce, pokud by člověk chtěl větší výběr a lepší cenu.
Colonel32
 
Příspěvky: 862
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Modely Burget

Příspěvekod Rtep » čtv 20 led, 2011 11:05 am

Modely se řadí mezi jedny s nejlepších v oblasti malosériové výroby. Pana Burgeta znám osobně mnoho let. Doporučuji každému zájemci spíše přímý kontakt.Je ale třeba objednat to co potřebujete a potom si chvilku počkat. Pan Burget vyrábí postupně opakovaně jednotlivé vozy v průběhu roku. Neplatíte zde žádné zálohy nic. Platba je vždy při předání modelů. Rozhodně doporučuji všem.
Uživatelský avatar
Rtep
 
Příspěvky: 353
Registrován: stř 08 dub, 2009 8:23 am

Re: Modely Burget

Příspěvekod "Beňa" » čtv 20 led, 2011 10:28 pm

S Milanem to není jednoduché, ale ty modely nikdo jiný nedělá, a jak psal Rtep, dopředu se nic neplatí, takže o nic nejde. Osobně taky doporučuju zkusit zavolat, třeba i víckrát když se to napoprvé nepodaří. Zatím jsem neslyšel o nikom kdo by s modelem od něj nebyl spokojen. I já patřím ke spokojeným zákazníkům. Navíc ty ceny si myslím že jsou vzhledem ke kvalitě velmi příjemné.
Když se potkají peníze, volný čas a chuť, vznikají modely...
Uživatelský avatar
"Beňa"
 
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06 črc, 2008 11:47 am
Bydliště: Olomouc

Re: Modely Burget

Příspěvekod medvidek » čtv 27 led, 2011 6:19 pm

Zdravim,neodolal jsem a koupil jsi vuz Bi stim že bude ve stejne špičkove kvalitě jako dva služebni vozy ktere od MB mam. Bohužel jsem zklamany. Prvni co mě zarazilo,je že cely vagon je do vrtule,tz. sedi na 3 kolečkach a 4 je ve vzduchu (sice jen o 0,5mm),ale je to vidět. Druha věc co mě kopla do oči jsou nalitky na naraznikach a ryha na stěně vozu (bordel ve formě-asi). Když už se ve mě vařily chcanky tak jsem zjistil že přistřešek (čast střechy) neni zespodu nabarvena a je vidět resin. Už jsem byl vzteky cely rudy tak jsem si všiml že jsou vyhozene kinematiky směrem dolu a nesedi ve voditkach,podařilo se mi je vratit zpatky na sve misto,ale stejně směřuji dolu, (tlači je podlaha) tudiž bude asi problem při jizdě s ostatnimy vozy. Když to schrnu tak za ty penize bych tento model oželel a koupil ho tak okolo 500kč za kus a ne za 1550kč. Možna jsem se stal oběti kdy jsem koupil vuz po patečni odpoledni směně a přiště si tyto vozy koupim jedině osobně na prodejně a dobře si jeprohlednu. :(
HO 3-4 epocha čsd DCC začinam. Pořadna mašina ma kotel a komin
Uživatelský avatar
medvidek
 
Příspěvky: 264
Registrován: pon 16 bře, 2009 12:09 am
Bydliště: Liberec


Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků