Hektor T435 od PMT

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod vvitty » ned 10 led, 2010 11:54 am

ja uz sem nejake fotky z prestavby na brejlovce daval, totez na kocoura... asi nejvetsi prace je s predelanim masek. Nebylo by od veci mit k dispozici resinove masky, ktere by se jenom nacvakly na stavajici podvozek a mely uz upravu na pridelani sberacu.

Ted mam na ceste dva kousky od LifeLike, vzhledem k problematicke dostupnosti Atlasek v soucasne dobe (teda, ne ze by byl problem je sehnat, ale cena je vetsinou nesmyslna).
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Michal Šuhajda » ned 10 led, 2010 10:34 pm

vvitty píše:Zvlastni, i zde by melo byt nekolik lidi, kteri Atlasky maji a prestavovali je (nebo to alespon zamysleli).

Moje atlaska pohání Tranzistora, i kdyz zatím jen při testovacích jízdách. Nicméně jsem z ní použil "jen" část rámu s motorem, a podvozky. Rám jsem dělal z mozasné pásoviny. Vzhledem k mému vybavení (spíš na ocel profily od L50 výš a k tomu, že mám zkušenosti spíš se zedničinou než strojařinou je hodně hrubý. Bojím se, že strojař by z něj dostal vyrážku... Proto přikládám fotku, kde je decentně schován pod kapotou.
Jinak jízda je tichá, rychlost modelová snad jen o drobet vyšší než se k T466.2 hodí (ale to s klidným srdcem omezím na dekodéru).
Fotky jsou na: http://suhys.rajce.idnes.cz/T466.2/
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod vorisekml » úte 19 led, 2010 6:04 pm

Tak pánové zatlačte slzičky a připravte peněženky. PMT hektor je v prodeji !!!! Zatím DR verze ep.III V 75 006 , údajně na dokrytí objednávek ještě od Tillig a bude následovat smršť hektorů. Potíž je že f. PMT si vzala dost velké sousto v podobě převzetí výroby H0e modelů po zaniklé f.Technomodel a tak-nějak nestíhá....Překvapilo mě f.PMT nepřikládá k modelu rozpis náhradních dílů-takže předpokládám že s náhradnímy díly budou opět potíže....přikládají jak namontovat hadice,dekodér a dolepovačky.Na modelu jsem nepozoroval ani náznak změn po udajném přepracování, ale v návodu který mám je zobrazeno vybrání v závaží v kapotě pro dekodér. To je asi jedinná změna.
Více zpráv bude po Norimberku. A cena ? Modellbau Pockau=134,90€
http://cpavkar.rajce.idnes.cz/TT_hektor/#P1190021.JPG
http://cpavkar.rajce.idnes.cz/TT_hektor/#P1190022.JPG
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Příspěvekod alf » úte 19 led, 2010 6:54 pm

No,KONEČNĚ :P To je dost..
alf
 
Příspěvky: 222
Registrován: úte 01 led, 2008 11:43 pm
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Michal Šuhajda » stř 20 led, 2010 7:19 am

To je dobře, ale proč se abum s obrázky jmenuje Hktor TT :?: :? Pokud jsi pamatuju objednával jsem si H0....
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod vorisekml » stř 20 led, 2010 8:49 am

protože je nesmysl zbytečně zakladat další a další alba s jednou či dvěma fotkama....je to zbytečný.Odkazuji na poslední dva obrázky, né na celé album.
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Příspěvekod Michal Šuhajda » stř 20 led, 2010 1:13 pm

Jasný chápu. Jenže napoprvý mě to trochu rozhodilo, tak jsem si musel zkontrolovat objednávku jestli nejsem úplně blbej. No blbej nejsem akorát skleróza, sotva si pamatuju o bylo před rokem.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod alf » stř 20 led, 2010 3:44 pm

On čirou náhodou taky vylezl i v TT,ale to je trochu jinde,viz.Trainmania..
Náš v HO doufám bude stát za to čekání ...
alf
 
Příspěvky: 222
Registrován: úte 01 led, 2008 11:43 pm
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod 123ps » sob 23 led, 2010 7:18 pm

vorisekml píše:Tak pánové zatlačte slzičky a připravte peněženky. PMT hektor je v prodeji !!!! Zatím DR verze ep.III V 75 006 , údajně na dokrytí objednávek ještě od Tillig a bude následovat smršť hektorů. Potíž je že f. PMT si vzala dost velké sousto v podobě převzetí výroby H0e modelů po zaniklé f.Technomodel a tak-nějak nestíhá....Překvapilo mě f.PMT nepřikládá k modelu rozpis náhradních dílů-takže předpokládám že s náhradnímy díly budou opět potíže....přikládají jak namontovat hadice,dekodér a dolepovačky.Na modelu jsem nepozoroval ani náznak změn po udajném přepracování, ale v návodu který mám je zobrazeno vybrání v závaží v kapotě pro dekodér. To je asi jedinná změna.
Více zpráv bude po Norimberku. A cena ? Modellbau Pockau=134,90€
http://cpavkar.rajce.idnes.cz/TT_hektor/#P1190021.JPG
http://cpavkar.rajce.idnes.cz/TT_hektor/#P1190022.JPG


Ahoj, kde v prodeji ? ? Nikde jsem nic nenašel.
HO, DCC, ČSD a DR, III-IV
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvekod vorisekml » sob 23 led, 2010 10:32 pm

Já ho měl v ruce u obchodníka v Pockau/Sasko/,má s PMT nadstandartní vztah. Na ČSD verzi si bohužel ještě chvíli počkáme. Hlavní sdělení je, že se už vyrábí alspoň německá varianta! Takže výroba obnovena!! Bohužel jste si u obchodníků v Čechách DR verze asi neobjednali tak u nich nejsou k mání /tudíž ani k vidění/.Kdy dojde na ČSD verzi se dozvíme po Norimberku. Bohužel jsem zaslechl že tradičně má prědnost německý trh a f.PMT dává přednost H0e kde je trh vyhladovělý dík potížím f.Technomodell a f.PMT tady cítí možnost se napakovat. Ten ČSD se ale vyrobí v dohledné době, ještě prý půjde do výroby verze 107 DR ep.IV a po ní jde do výroby naše ČSD. To jsou moje informace. S čím příjdou obchodníci a návštěvníci po Norimberku, to uvidíme, uslyšíme. Já tam nejedu, tak spoléhám na někoho kdo tam jede že podá hlášení....
Bohužel se jen potvrzuje že PMT je slibotechna a asi změníme český překlad na Potíže s Modely Trvají.
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Příspěvekod 123ps » ned 24 led, 2010 6:45 am

vorisekml píše:Já ho měl v ruce u obchodníka v Pockau/Sasko/,má s PMT nadstandartní vztah. Na ČSD verzi si bohužel ještě chvíli počkáme. Hlavní sdělení je, že se už vyrábí alspoň německá varianta! Takže výroba obnovena!! Bohužel jste si u obchodníků v Čechách DR verze asi neobjednali tak u nich nejsou k mání /tudíž ani k vidění/.Kdy dojde na ČSD verzi se dozvíme po Norimberku. Bohužel jsem zaslechl že tradičně má prědnost německý trh a f.PMT dává přednost H0e kde je trh vyhladovělý dík potížím f.Technomodell a f.PMT tady cítí možnost se napakovat. Ten ČSD se ale vyrobí v dohledné době, ještě prý půjde do výroby verze 107 DR ep.IV a po ní jde do výroby naše ČSD. To jsou moje informace. S čím příjdou obchodníci a návštěvníci po Norimberku, to uvidíme, uslyšíme. Já tam nejedu, tak spoléhám na někoho kdo tam jede že podá hlášení....
Bohužel se jen potvrzuje že PMT je slibotechna a asi změníme český překlad na Potíže s Modely Trvají.


Díky moc za info, alespoň nějaký orientační časový odhad bys nedal ? ? Nevím totiž, kdy je Norimberk. :oops:
Každopádně obchodníci jsou hovada, když nemůžou napsat ani čárku o stavu věci :!:
HO, DCC, ČSD a DR, III-IV
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 05 úno, 2010 10:03 am

123ps píše: Každopádně obchodníci jsou hovada, když nemůžou napsat ani čárku o stavu věci :!:
Kolego, radeji pri podobnych vylevech setrete slova. Ono to s PMT neni vubec jednoduche a psat to same stale dokola me take nebavi. Nicmene jednoho Hektora jsem privezl vcera z Norimberka. Vydolovat nejake informace od pana Hammera je pomalu zazrak. Neustale opakoval ze nestiha a ma toho hodne. Na dotaz kdy tedy budou odpovedel ze prvni koncem unora a dalsi cca 50 kusove varky vzdy koncem dalsiho mesice. Ti co si je u nas objednali hned v lednu 2009 by jej meli do mesice obdrzet. Vyrizovat to budeme odzadu. Kolik jich ale skutecne dorazi v prvni varce je ve hvezdach.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod JM » pát 05 úno, 2010 10:22 am

Michal Dalecký píše:Kolego, radeji pri podobnych vylevech setrete slova. Ono to s PMT neni vubec jednoduche...

Přesně tak. A kdo měl někdy něco od PMT objednáno, ví, o čem je řeč :?
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 05 úno, 2010 11:16 am

Michal Dalecký píše:
123ps píše: Každopádně obchodníci jsou hovada, když nemůžou napsat ani čárku o stavu věci :!:
Kolego, radeji pri podobnych vylevech setrete slova. Ono to s PMT neni vubec jednoduche a psat to same stale dokola me take nebavi. Nicmene jednoho Hektora jsem privezl vcera z Norimberka. Vydolovat nejake informace od pana Hammera je pomalu zazrak. Neustale opakoval ze nestiha a ma toho hodne. Na dotaz kdy tedy budou odpovedel ze prvni koncem unora a dalsi cca 50 kusove varky vzdy koncem dalsiho mesice. Ti co si je u nas objednali hned v lednu 2009 by jej meli do mesice obdrzet. Vyrizovat to budeme odzadu. Kolik jich ale skutecne dorazi v prvni varce je ve hvezdach.


A ten hektor co máš je už čsd nebo ta DR verze?
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 05 úno, 2010 12:11 pm

Uz mam CSD verzi. Nafotim a dnes to bude v magazinu
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

PředchozíDalší

Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků