431.026 ČSD od firmy Roco

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

431.026 ČSD od firmy Roco

Příspěvekod kecu.p » pon 18 kvě, 2009 8:12 am

Jak jste kdo spokojený s tímto modelem??? První dojem při rozbalení krabičky tohoto modelu byl perfektní, teď již po častém vytahování tohoto názoru upouštím. Při zajíždění nového modelu při projetí celkové dráhy cca 50m došlo ke zlomení izolační trubičky zadního běhounu a následné deformace celé nápravy i kulisy uložení nápravy. Jinak model je to krásný. Bohužel do opravy se na něj budu moci jen dívat...
H0 DCC + H0e analog
KŽM Sokolov

ČSD ep. 3 a 4
Uživatelský avatar
kecu.p
 
Příspěvky: 613
Registrován: pon 18 kvě, 2009 8:08 am

Re: 431.026 ČSD od firmy Roco

Příspěvekod juraj.sufliarsky » pon 19 črc, 2010 12:07 am

no ja mam tiez tuto masinu, dojem fantasticky, vydareny model.. jazdi bez problemov. mrzi ma akurat to, ze som zistil prave ze celny reflektor je len "napodobenina" co nieje podla mna moc kosher vzhladom na to ze masina je v cenovej kategorii vyssej. rozmyslam o pripadnom dorobeni svetla ale neviem ci to je mozne
juraj.sufliarsky
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 18 črc, 2010 11:40 pm

Re: 431.026 ČSD od firmy Roco

Příspěvekod kecu.p » pon 19 črc, 2010 6:40 am

Ano, ten dálkový reflektor je jen maketa, myslím že by nebyl problém do toho zabudovat SMD diodu, ale pro mě je to zbytečné, na toto si nepotrpím. Horší jsou ty běhouny. Moje mašinka na ně trpí a ja nevím proč, podařilo se mi po roce získat náhradní díly a vyměnit vadné běhouny, bohužel, závada se opakovala. A ja přemýšlím, zda to opravit, či nechat svému osudu :-( Zatím mi nikdo nedal kloudnou odpověd co je příčinou toho že dojde k roztavení té vložky. Zkrat na mašince není, jedině připadá v úvahu zktrat v kolejišti a případné zastavení mašinky na tom místě a možného tavení vložky procházejícím proudem. Ale zda je tomu tak doopravdy netuším.
H0 DCC + H0e analog
KŽM Sokolov

ČSD ep. 3 a 4
Uživatelský avatar
kecu.p
 
Příspěvky: 613
Registrován: pon 18 kvě, 2009 8:08 am


Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků