Desiro 642 od Pika

Popisy modelů, odkazy na recenze, srovnávací testy.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod JBr » stř 27 srp, 2008 7:43 am

kvasha píše:Taky jsem zaslechl (opravdu jedna paní povídala,), že chtějí obdobným způsobem udělat i CityElefanta ...


No, pokud by k pomeru velikosti korespondoval i pomer cen, tak by ten Elefant byl tak za cenu lehce jeteho mensiho auta :)
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod kvasha » stř 27 srp, 2008 7:52 am

JBr píše:
kvasha píše:Taky jsem zaslechl (opravdu jedna paní povídala,), že chtějí obdobným způsobem udělat i CityElefanta ...


No, pokud by k pomeru velikosti korespondoval i pomer cen, tak by ten Elefant byl tak za cenu lehce jeteho mensiho auta :)


:-)
Tohle já nehodnotím, jsou to pvní kousky, ruční práce, ať si každý řekne, nakolik si to cení. Já to za takovou cenu nekoupím a to zrovna, zaplaťpánbůh, nemusí každou korunu třikrát otočit než něco pořídím. Jinak budu uvažovat až to bude na nějakém pojezdu a já uvidím, jestli je lepší koupit maketu a postavit ji na pojezd, nebo event. koupit rovnou s pojezdem. Každopádně ta RN je moc pěkná věc a Elefant by byl určitě taky ....
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod richard0404 » stř 27 srp, 2008 9:32 am

...[/quote]Zato má i vzorkované potahy na sedadlech. To nepatří na kolejiště, ale do vitríny a nejlépe s lupou :lol: divím se, že tam ještě nevybírají vstupné.[/quote]

Jak jsem slyšel tak už prodaly tento model nevím co je na tom pravdy ,ale pravda je že RN je velmi pěkná a na kolejišti by se i vyjímala. :lol: :lol:
"H0-analog - V SBB" "Faller Car System" "Moduly sekce N"
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod JBr » stř 27 srp, 2008 12:58 pm

V poslednim cisle ZM je dvoustranka o Desne v H0 (814 zeleznice Desna), jedna se o 10 kusovou serii maket. Dvouvozova jednotka vyjde na 9600,-.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Předchozí

Zpět na Recenze modelů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků