Košický kraj

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Košický kraj

Příspěvekod PeterPL » úte 25 pro, 2007 4:51 pm

Ja som síce iba na začiatku svojej modelárskej kariery - v druhom kole . Prvé kolo som mal pred 20 timi rokmi :D . Budem rád ak sa ozvú modelári z tohto kraja, aby sme mohli spoločne rieši problémy s modelárčením :D
Uživatelský avatar
PeterPL
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 11 pro, 2007 6:38 pm

Příspěvekod mctom » úte 17 čer, 2008 3:08 pm

ja som na to tiež podobne ale svoje prvé kolo som odkrútil zhruba pred desiatim rokmi :)...čiže vlastne začínam od nuly...
mctom
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17 čer, 2008 3:05 pm
Bydliště: Košice-okolie

Re: Košický kraj

Příspěvekod Lukynko » úte 19 dub, 2011 5:44 am

ja som zacal pred 3-ma mesiacmi :)
Lukynko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18 dub, 2011 7:17 pm

Re: Košický kraj

Příspěvekod KE-pavuk » sob 20 srp, 2011 4:56 am

Tak sa pridajte k Modul Klubu Košice
KE-pavuk
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 20 srp, 2011 4:51 am
Bydliště: Košice

Re: Košický kraj

Příspěvekod RolandM » čtv 23 črc, 2015 1:37 pm

No ja nad Modulklubom Košice uvažujem. Ale neviem či by tam chceli 15 ročného zasrana ako som ja. Som modelárom necelé dva roky. Vášeň k vlakom sa prebudila trochu skôr ale stať sa modelárom som si nechal na neskôr. Venujem sa veľkosti TT a rád napodobňujem prírodu na dioramách. Po väčších chybách som sa trochu zlepšil v krajinotvorbe vďaka tomuto fóru a aj pomocou rôznych modelárskych stránkach. Vo voľnom čase sa venujem tomuto koníčku namiesto hrania sa na počítači. Neviem či na modelárstvo budem mať čas aj neskôr keď odídem študovať ale kým mám čas tak ho využijem.

Ak si myslíte, že vám môžem pomôcť kľudne mi napíšte súkromnú správu.

S pozdravom RolandM.
:-)
757 môj rušeň
TT
Diorámy.
Uživatelský avatar
RolandM
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 18 zář, 2014 5:00 pm
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Re: Košický kraj

Příspěvekod igino » čtv 23 črc, 2015 1:55 pm

RolandM píše:No ja nad Modulklubom Košice uvažujem. Ale neviem či by tam chceli 15 ročného zasrana ako som ja. Som modelárom necelé dva roky. Vášeň k vlakom sa prebudila trochu skôr ale stať sa modelárom som si nechal na neskôr. Venujem sa veľkosti TT a rád napodobňujem prírodu na dioramách. Po väčších chybách som sa trochu zlepšil v krajinotvorbe vďaka tomuto fóru a aj pomocou rôznych modelárskych stránkach. Vo voľnom čase sa venujem tomuto koníčku namiesto hrania sa na počítači. Neviem či na modelárstvo budem mať čas aj neskôr keď odídem študovať ale kým mám čas tak ho využijem.

Ak si myslíte, že vám môžem pomôcť kľudne mi napíšte súkromnú správu.

S pozdravom RolandM.
:-)



Zíde sa každá ruka. Hlavne ak je chuť niečo tvoriť. :wink:
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: Košický kraj

Příspěvekod RolandM » čtv 23 črc, 2015 4:36 pm

Ďakujem. Naozaj keby som chcel tak by som sa naozaj mohol pridať do vášho klubu? Skoro nič nemám čo sa týka vozového parku ani modulov ale zase sa dosť intenzívne venujem výrobe stromčekov a krajinotvorbe. Chcel by som byť na nejakom modulovom stretnutí. Hlavne, že ako to vyzerá v praxi. Teoreticky viem ako vyzerá modulové stretnutie.
Ale keby som sa mohol pridať tak to určite prijmem.

S pozdravom RolandM.
757 môj rušeň
TT
Diorámy.
Uživatelský avatar
RolandM
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 18 zář, 2014 5:00 pm
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Re: Košický kraj

Příspěvekod igino » čtv 23 črc, 2015 4:42 pm

RolandM píše:Ďakujem. Naozaj keby som chcel tak by som sa naozaj mohol pridať do vášho klubu? Skoro nič nemám čo sa týka vozového parku ani modulov ale zase sa dosť intenzívne venujem výrobe stromčekov a krajinotvorbe. Chcel by som byť na nejakom modulovom stretnutí. Hlavne, že ako to vyzerá v praxi. Teoreticky viem ako vyzerá modulové stretnutie.
Ale keby som sa mohol pridať tak to určite prijmem.

S pozdravom RolandM.


Nie je problém prísť pozrieť na modulové stretnutie. Neviem, či toho roku ešte nejaké TT jazdenie zorganizujeme. Najskôr to bude asi H0. Ale to nevadí. Treba pomôcť pri zalesňovaní modulov a tam vieš aj ty pomôcť. Sledujem tvoju tvorbu. :wink:
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: Košický kraj

Příspěvekod RolandM » pát 24 črc, 2015 9:03 am

Nevadí ak by bolo stretnutie v H0. Čo sa týka digitálu, tak to je asi to isté. Použivate zbernicu lokonet? Ak áno tak poznám človeka neďaleko odo mňa ktorý tomu rozumie a vedel by mi prípadne pomôcť s ovládaním (fred, rozvody, centrála) ak by to bolo nutné. Do digitálu sa zatiaľ nehrniem. Princíp na akom pracuje digitál poznám ale inak bod mrazu.
Igi vy modelujete v TT alebo H0?

Ďakujem, s pozdravom RolandM.
757 môj rušeň
TT
Diorámy.
Uživatelský avatar
RolandM
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 18 zář, 2014 5:00 pm
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Re: Košický kraj

Příspěvekod igino » pát 24 črc, 2015 9:49 am

RolandM píše:Nevadí ak by bolo stretnutie v H0. Čo sa týka digitálu, tak to je asi to isté. Použivate zbernicu lokonet? Ak áno tak poznám človeka neďaleko odo mňa ktorý tomu rozumie a vedel by mi prípadne pomôcť s ovládaním (fred, rozvody, centrála) ak by to bolo nutné. Do digitálu sa zatiaľ nehrniem. Princíp na akom pracuje digitál poznám ale inak bod mrazu.
Igi vy modelujete v TT alebo H0?

Ďakujem, s pozdravom RolandM.


Na DCC tu máme iných machrov. Ale keďže toto nie je stredobodom môjho záujmu, tak všetku činnosť okolo dogitálu zverujem im. Ja sa skôr venujem stavbe modulov a modelov v modelovej veľkosti TT.
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm


Zpět na Region Slovensko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků