Brno a okolí

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Brno a okolí

Příspěvekod fandak » úte 21 led, 2014 6:44 pm

Zdravím vás přátelé .Nevím jesti píši do správné rubriky.Včerá jsem se zde zaregistroval.Nyní bydlím v Želešicích,ale jinak jsem Brňák ze štatlu.Koupil jsem pro vnuka starý panel TT v údajně dobrém stavu,což samozřejmě není pravda.Vyhýbky jdou ztěžka,koleje jsem musel čistit a chci to vše vyměnit, včetně vyhýbek.Dělal jsem modely HO před 45 lety a hodně se změnilo kupředu.Jelikož nejsem zdatný v dnešní elektronice,tak jsem volil staré typy vláčků,které jsem si pamatoval a byl schopen sám opravit a sestavit.Při návštěvě prodejny modelů na Kounicové a záplavě informací jsem vzdal se do toho pouštět bez nějaké odborné pomoci.Rád bych se s někým seznámil kdo by přenechal nějaké info,popřípadě pokecal u piva, nebo Tulamore a poradil,Třeba že to co mám prodat a vydat se cestou digitálu,popřípadě ukázal a vysvětlil svoje kolejiště.Nakoupil jsem už nějaké věci,ale jsem schopen tu vymněnu zastavit.Určitě tu nechci někoho využívat a mohu nabídnout na revanš třeba v servis auta.
Tel: 602 528 869
fandak@centrum.cz
http://www.usacar.cz
fandak
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20 led, 2014 9:06 am

Re: Brno a okolí

Příspěvekod D » stř 22 led, 2014 9:33 am

fandak:
> Nevím jesti píši do správné rubriky.
Ne, duplikuješ již existující založené téma Brno a okolí. Pro kontakt s Brňáky piš rovnou tam, pro řešení svého problému s kýmkoliv na diskuzi si založ vlastní téma v příslušné kategorii, které se problém týká.

V Brně se nepravidelně scházíme v Černovicích, buď ve Slunečnici nebo na vlastních workshopech. Možnosti, jak ovládat kolejiště, ti klidně popíšu já, ale ne tady.
Uživatelský avatar
D
 
Příspěvky: 1355
Registrován: sob 27 úno, 2010 1:52 pm
Bydliště: Brno


Zpět na Region Morava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník