Ostravsko

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Ostravsko

Příspěvekod mlha » čtv 02 říj, 2014 4:54 pm

BaWiS píše:Tak já tomu nerozumím vůbec :lol:
Já se taky vůbec nestavil do sokolovny a to tam mám ručník :D, zase jsem byl v jednom kole, bo konečně měním zaměstnání a to přímo jiný typ práce, a tak jsem měl toho fakt hodně, bo jsem chtěl ať to vyjde :) Po zkušebním týdnu mě čeká další etapa, zkušební měsíc, a tak doufám, že to vyjde :)

Zdar,už konečně vyběhne na zelený pažit Váš turecký zachránce?
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Ostravsko

Příspěvekod jirie123 » čtv 02 říj, 2014 5:39 pm

Jaký je názor Ostravaka na modelové kolejiště v muzeu na Středu ???
jirie123
 
Příspěvky: 470
Registrován: úte 23 lis, 2010 8:01 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » pát 03 říj, 2014 7:24 am

jirie123 píše:Jaký je názor Ostravaka na modelové kolejiště v muzeu na Středu ???

Zatím nijaký,protože jsme kolejiště ještě neviděli.Do Ostravy je strašně daleko a na střed tuplem :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » pát 03 říj, 2014 7:34 am

No ještě se vyjádřím k tomu Daškovému setkání.Samozřejmě bych rád uvítal se s Vámi opět setkat,jenže posledně mě Helbich velmi zklamal,né lidma co něj přišli,ale nabídkou restaurace.Vy se sice scházíte během týdne v Kunčicích,klučinové mějte rozum,já už v 8 hodin večer chodím spát nebo makám do půlnoci.No a jak jsem poznamenal říjen a listopad z mé strany nic a v prosinci uvidíme zda Ferda bude pořádat tu svoji soukromou autogramiádu.Něco šeptal o nějakých černých kuličkách (asi myslel kaviár) :wink: .Uvidíme,uvidíme,ale Helbich to určitě nebude...............
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » sob 04 říj, 2014 8:21 am

Dašek píše:A to jsem chtěl s tebou probrat moduly na FERDIANKU :lol:

No uvidíme,protože po dalších invektivách od člena naší sekce (J.M.),začínám pomalu o tom přemýšlet :cry:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod mlha » sob 04 říj, 2014 9:00 am

milan ferdián píše:
Dašek píše:A to jsem chtěl s tebou probrat moduly na FERDIANKU :lol:

No uvidíme,protože po dalších invektivách od člena naší sekce (J.M.),začínám pomalu o tom přemýšlet :cry:

konečně,na stáří člověk zmoudří,budeš mít vyřešenou přepravu na setkání
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » sob 04 říj, 2014 9:27 am

No jako zmoudření na staří to neberu.Projektů na N-kovém kolejivu mám dost.Zatím klídek,nic není jisté.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod BaWiS » úte 07 říj, 2014 8:12 am

milan ferdián píše: (...) ,jenže posledně mě Helbich velmi zklamal,né lidma co něj přišli,ale nabídkou restaurace.Vy se sice scházíte během týdne v Kunčicích,klučinové mějte rozum,já už v 8 hodin večer chodím spát nebo makám do půlnoci(...)

No, nabídka v Helbichu je pořád stejná, ale však se můžem sejít v jiné restauraci přece :D Dyt toho je všude plno. Třeba i v kavárně, zákusečky, kávičku ... :D
Ale jak podotkl Ferda, je fakt divné, že se ani Kutil neozval :D
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » úte 07 říj, 2014 9:20 am

sikora píše:No to je jasné. Náš jediný možný kandidát je neřízená střela kuTTil přece. Lepšího výběrčího nenajdem i kdyby jsme šli světa kraj.

Je možné,že se naštval na nás za tyhle řeči,ale nemohu to posoudit.Taky jsem zjistil,že jeho aktivity klesly na minimum.A není to tím,že jsme se právě dohodli na posledním srazu,že s Helbichem jsme definitivně skončili?
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod Dašek » úte 07 říj, 2014 1:17 pm

No jak to vidím,tak pro velký zájem, na setkání se budu dotazovat až v PROSINCI. :mrgreen: DO té doby nic NEORGANIZUJI. :D
Dašek
 
Příspěvky: 524
Registrován: sob 31 říj, 2009 6:46 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Ostravsko

Příspěvekod kuTTil » úte 07 říj, 2014 3:53 pm

milan ferdián píše:
sikora píše:No to je jasné. Náš jediný možný kandidát je neřízená střela kuTTil přece. Lepšího výběrčího nenajdem i kdyby jsme šli světa kraj.

Je možné,že se naštval na nás za tyhle řeči,ale nemohu to posoudit.Taky jsem zjistil,že jeho aktivity klesly na minimum.A není to tím,že jsme se právě dohodli na posledním srazu,že s Helbichem jsme definitivně skončili?

No Milane skoro každou chvíli jezdím na tom mojím hejble okolo tebe a mám takové nutkání za tebou přijít jenom vždycky nevím jestli bys měl čas na pokec, jestli jsi třeba doma atd.

a neozval jsem se zatím proto ,protože jsem čekal jestli bude zájem a jestli bude domluven nějaký datum .diskuzi si čtu skoro každý den co je nového.Já můžu přijít každou neděli ,takže mi to je jedno, kdy to bude a jak to tak vypadá, jestli něco bude se uvidí a k aktivitě: ono to jenom tak vypadá ,že nejsem aktivní ale právě ted jsem hodně aktivní jenom to nefotím a nedávám do diskuse ted jsem dodělal silniční lampy na teleg. sloupu dokončil hrubě silnici, čekám na barvu asfalt už od května, ještě jsem přidělal par nádrážnich lampiček ,sestavil jsem vodní jeřáb ,kolejovou váhu a přibližně okolo 1 metru betonového zábradlí k silnici a ted to musím dát vše do barvy, jestli chcete můžu nafotit a do budoucna až budou podvozky a rám ,tak začnu stavět z leptu loko 735 ex t 466 no ,ale to až dodělám to co je rozdělané např.prasátko a že bych se urážel to není moje priorita nejsem malej ale jsem šikovnéj :D tož zatím asi tak


kuttil
kuTTil
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 10 srp, 2008 11:23 pm
Bydliště: GB

Re: Ostravsko

Příspěvekod milan ferdián » stř 08 říj, 2014 9:28 am

kuTTil píše:No Milane skoro každou chvíli jezdím na tom mojím hejble okolo tebe a mám takové nutkání za tebou přijít jenom vždycky nevím jestli bys měl čas na pokec, jestli jsi třeba doma .

No bohužel v tom máš smůlu.Já potřebují na práci absolutní klid a manželka kategoricky řekla ne,na to mám prý ty Kunčice nebo ten v minulosti Helbich.Jen dva lidé z Ostravska mají speciální výjimku :wink: .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod kuTTil » stř 15 říj, 2014 11:04 pm

zdravím tak vám tu přidám par fotek co nového teda u mně

20141015_181705.jpg
silniční zábradlí od jm detail

20141008_223205.jpg
moje silnice s telegrafními sloupy po kuttilsku
Přílohy
20141015_181524.jpg
je tam kolejová váha, to modré co se schovává je prasátko a do toho ještě dělám na plastovém Francouzkém letadle Amiot s mladším brachou je to pro něho,aby lépe travil volný čas
kuTTil
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 10 srp, 2008 11:23 pm
Bydliště: GB

Re: Ostravsko

Příspěvekod von.nacht » pon 10 lis, 2014 4:53 pm

Dobrý den pánové z Ostravska, chtěl bych se zeptat a míti k Vám prosbu, mám zapůjčené na zkoušku dvě DRG páry v digitálu (před koupí), jelikož přecházím z analogu ale zatím nemám digitální rozhraní a tak bych se chtěl Vám zkušenějších zeptat a poprosit Vás, zdali by mi někdo nepomohl a nemohl bych v nějaké klubovně či někde jinde vyzkoušet jízdní vlastnosti těchto lokomotiv na digitální koleji či kolejišti a přitom bych se přiučil jak se ten digitál vlastně obsluhuje a co je k němu potřeba.

Velmi Vám děkuji za pomoc
von.nacht
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 08 lis, 2014 1:07 pm

Re: Ostravsko

Příspěvekod von.nacht » pon 10 lis, 2014 5:28 pm

von.nacht píše:Dobrý den pánové z Ostravska, chtěl bych se zeptat a míti k Vám prosbu, mám zapůjčené na zkoušku dvě DRG páry v digitálu (před koupí), jelikož přecházím z analogu ale zatím nemám digitální rozhraní a tak bych se chtěl Vám zkušenějších zeptat a poprosit Vás, zdali by mi někdo nepomohl a nemohl bych v nějaké klubovně či někde jinde vyzkoušet jízdní vlastnosti těchto lokomotiv na digitální koleji či kolejišti a přitom bych se přiučil jak se ten digitál vlastně obsluhuje a co je k němu potřeba.

Velmi Vám děkuji za pomoc


ještě bych dodal že se jedná o měřítko HO
von.nacht
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 08 lis, 2014 1:07 pm

PředchozíDalší

Zpět na Region Morava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník