Modelářská prodejna

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Modelářská prodejna

Příspěvekod ALATT » čtv 05 bře, 2009 7:41 am

Zdar pánové, mám takový ulítlý sen či myšlenku. Chtěl bych napomoci šíření modelové železnice u nás v regionu a zdá se mi, že na Zlínsku a Kroměřížsku není v podstatě žádná pořádná prodejna pro modeláře obecně a pro železnici už vůbec. Vzhledem k provozu na tomto fóru nás asi není mnoho, ale ne každý sem chodí. Já pracuji v TT, lépe řečeno jsem zapřísáhlý T-čkař, takže bych se asi orientoval hlavně sem. Jsem z Kroměříže. Je mi jasné, že na nějaký velký úspěch to nebude, ale uvažuji alespoň o nějaké "domácí" či garážové verzi, jako formu služby pro kolegy, kteří nejezdí pravidelně do větších center, kde prodejny jsou. Rovněž bych držel žel. literaturu, nebo například plný sortiment kolejiva? Zajímal by mne váš názor. Takže se ptám: co si o tom myslíte?
ALATT
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09 led, 2008 8:35 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Modelářská prodejna

Příspěvekod petrh » čtv 05 bře, 2009 9:01 am

ALATT píše:Zdar pánové, mám takový ulítlý sen či myšlenku. Chtěl bych napomoci šíření modelové železnice u nás v regionu a zdá se mi, že na Zlínsku a Kroměřížsku není v podstatě žádná pořádná prodejna pro modeláře obecně a pro železnici už vůbec. Vzhledem k provozu na tomto fóru nás asi není mnoho, ale ne každý sem chodí. Já pracuji v TT, lépe řečeno jsem zapřísáhlý T-čkař, takže bych se asi orientoval hlavně sem. Jsem z Kroměříže. Je mi jasné, že na nějaký velký úspěch to nebude, ale uvažuji alespoň o nějaké "domácí" či garážové verzi, jako formu služby pro kolegy, kteří nejezdí pravidelně do větších center, kde prodejny jsou. Rovněž bych držel žel. literaturu, nebo například plný sortiment kolejiva? Zajímal by mne váš názor. Takže se ptám: co si o tom myslíte?

no jako clovek zbehly z prodeje PC a vse okolo, navrhuju, pokud mas zajem diskuzu do SZ ohledne co vse je potreba:) rozjet takovy business vcetne ruznych rad apod.:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Reakce

Příspěvekod Howky » čtv 05 bře, 2009 11:38 am

No je to zajimávý nápad.Sem zvědav jak to dopadne.
Město Přerov
Velikost H0
skype: Howkys
Uživatelský avatar
Howky
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 27 pro, 2008 10:35 am
Bydliště: Přerov

Re: Modelářská prodejna

Příspěvekod 760mm » pát 27 srp, 2010 3:54 pm

A nakonec si můžu v Kroměříži objednat a vyzvednout zboží. Není nad osobní odběr. Velice kvituji tuto v mých očích službu v Kroměříži pro modeláře. Určitě budu využívat i nadále. Velice kvituji webové stránky s recenzemi modelů.
760mm in Kromeriz
Uživatelský avatar
760mm
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 01 led, 2009 10:43 am
Bydliště: Kroměříž


Zpět na Region Morava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník