Hodoninsko Uherskohradistsko

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod Krokodil » pon 02 bře, 2009 4:47 pm

NJ Modely-Tam je to fajn.D Má jen H0 věci, ale spíš to tam má zaplněné elektronikou je to totiž opravna :) Ale cokoliv budete chtít on to objedná pokud to jde :wink:
----------------------------------------
Jste někdo v nějakém modelářském klubu nebo tak podobně :?:
Krokodil
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 25 črc, 2008 2:27 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

re:HODONÍNSKO

Příspěvekod misssan » úte 03 bře, 2009 11:55 pm

Čau jsem z Vracova.V Hodoníně jsou dvě prodejny Modra a Novák,a ve Veselí NJmodely-ta se mi vším zamlouvá nejvíc.Je taky na netu.Tak lovu zdar
misssan
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25 úno, 2009 12:13 pm
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvekod cipisekmp » stř 04 bře, 2009 6:14 am

Ahoj, to je naraz lidi.
Nedame si nekde scuka? Termin o nekterem vikendu na neutralni pude treba ve veseli nebo v UH dostanou se tam i hodonaci a treba i zlin a kromeriz.
Termin vidim 14/21 brezna jsou to soboty. Zbytek az dle ohlasu.
Mejte se Cipisek
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1582
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Příspěvekod Krokodil » sob 07 bře, 2009 8:45 pm

Trošku mrtvo nezdá se Vám? :?
Krokodil
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 25 črc, 2008 2:27 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvekod mlha » ned 29 bře, 2009 4:54 pm

zdravím Vás kolegové,bydlím v Hluku a k modelařině se vracím po asi 20ti letech
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Příspěvekod cipisekmp » ned 29 bře, 2009 5:23 pm

Ahoj,
lidu je tu dost jen co je pravda. Skoda ze zrejme nehrozi nejaky spolecny projekt s vicero lidma. Ja s Irudzim a Krokodylem se skusime pridat k modularum kteri tu jezdi v Luhacovicich. Jedna se o moduly ve velikosti H0. Nejake fotky jsou na http://www.njmodely.cz/fotogalerie/index.php v sekci moduly a vic na http://www.kajin.cz/index.htm . Pokud by nekdo z okoli mel zajem se pridt taky tak se ozvete budeme radi.
Na zacatek jezdeni bude muset stacit prostor v budouci dilne 8*6m a pokud by bylo vic modulu tak nejaka telocvicna a pod.
Hoj cipisek
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1582
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Příspěvekod mlha » ned 29 bře, 2009 7:00 pm

psal jsem si s kročovákem,který tam jezdí,chtěl bych se taky podívat,ale budou jezdit až v září
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Příspěvekod Krokodil » ned 29 bře, 2009 7:22 pm

tak to se tam asi všichni sejdem :lol:
Krokodil
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 25 črc, 2008 2:27 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvekod mlha » sob 11 dub, 2009 4:12 pm

tak co kluci,jak pokračuje modulová akce?Já už mám přířezy
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Příspěvekod cipisekmp » sob 11 dub, 2009 5:16 pm

Ahoj,
no u me na stejnem miste ale Irudzi (Jiri) ten ted reze u bratra az se jim huli od rukou.
Mimochodem nechce se nekdo pridat tu z okoli? Snazime se o moduly ve velikosti H0.
Ahoj Cipisek
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1582
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Příspěvekod milan ferdián » sob 11 dub, 2009 7:04 pm

cipisekmp píše:Ahoj,
no u me na stejnem miste ale Irudzi (Jiri) ten ted reze u bratra az se jim huli od rukou.
Mimochodem nechce se nekdo pridat tu z okoli? Snazime se o moduly ve velikosti H0.
Ahoj Cipisek


Ale,ale Irudzi se dal na modulovku,tak mi ho pozdravte.. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod mlha » ned 12 dub, 2009 8:02 am

budeme ho pozdravovat,neboj,hned na další pracovní akci,jinak všichni začínáme :D
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

none

Příspěvekod Irudzi » ned 12 dub, 2009 6:47 pm

Dobře jsi to kolego Mlho vyjádřil, právě začínáme. Milane také
Tě zdravím a tímto bych se Ti chtěl veřejně omluvit za nedokončení mini projektu, který jsi mi před nějakým časem poskytl. Samotného mne to mrzí, protože se mi námět stále líbí, ale nažhaven na jeho stavbu jsem byl v době, kdy to vypadalo, že ze stavby modulů na Uherskohradištsku nebude nic. VČÍL se však na nás usmálo štěstí a s Cipískem jsme po dlouhých probdělých nocích našli pár nových kolegů kteří se spolu s námi dají do stavby modulů Fremo H0, na kterou se opravdu těším.
Já mám za tento víkend nařezáno na 5 modulů širé tratě, ostatně zde je několik fotek.....(že nekecám chi) 8) http://irudzi.rajce.idnes.cz/moduly/#100_8168.JPG
Uživatelský avatar
Irudzi
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 02 bře, 2008 8:49 am
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: none

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 12 dub, 2009 8:11 pm

Irudzi píše:Dobře jsi to kolego Mlho vyjádřil, právě začínáme. Milane také
Tě zdravím a tímto bych se Ti chtěl veřejně omluvit za nedokončení mini projektu, který jsi mi před nějakým časem poskytl. Samotného mne to mrzí, protože se mi námět stále líbí, ale nažhaven na jeho stavbu jsem byl v době, kdy to vypadalo, že ze stavby modulů na Uherskohradištsku nebude nic. VČÍL se však na nás usmálo štěstí a s Cipískem jsme po dlouhých probdělých nocích našli pár nových kolegů kteří se spolu s námi dají do stavby modulů Fremo H0, na kterou se opravdu těším.
Já mám za tento víkend nařezáno na 5 modulů širé tratě, ostatně zde je několik fotek.....(že nekecám chi) 8) http://irudzi.rajce.idnes.cz/moduly/#100_8168.JPG


Jen pokud chete jezdit s Kajinem dvojkolejně zkuste z něj vymámit jak daleko má osy kolejí - podle mého bude potřeba přechodový modul FREMO má osy 46 mm v H0 tj. 4 m v reálu - odpovídá to období cca do roku 75 +/- pár let. Rád vám půjčím šablony - pak nebude problém s připojením ;-)
Nové tratě se staví s 5 metry - to by mělo být 57,5 mm. Zdá se mi ale že Kájin má osy dokonce dál.
Ať tak či tak jinak než 46mm od sebe už není FREMO a je potřeba udělat přechodový modul.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: none

Příspěvekod milan ferdián » pon 13 dub, 2009 1:12 pm

Irudzi píše:Dobře jsi to kolego Mlho vyjádřil, právě začínáme. Milane také
Tě zdravím a tímto bych se Ti chtěl veřejně omluvit za nedokončení mini projektu, který jsi mi před nějakým časem poskytl. Samotného mne to mrzí, protože se mi námět stále líbí, ale nažhaven na jeho stavbu jsem byl v době, kdy to vypadalo, že ze stavby modulů na Uherskohradištsku nebude nic. VČÍL se však na nás usmálo štěstí a s Cipískem jsme po dlouhých probdělých nocích našli pár nových kolegů kteří se spolu s námi dají do stavby modulů Fremo H0, na kterou se opravdu těším.
Já mám za tento víkend nařezáno na 5 modulů širé tratě, ostatně zde je několik fotek.....(že nekecám chi) 8) http://irudzi.rajce.idnes.cz/moduly/#100_8168.JPG


Neomlouvej se, není za co.Spíše gratuluji,aspoň se kájin trochu rozhejbe a my uvidíme další vývoj v tomto koutku Moravy.Držím vám palce,ať vám vaše vlaky na nových modulech dobře jezdí a nemají žádné zpoždění.
P.S.no jo na formátovce ,to se dělá dobře příprava.To odsypáva samo. :D
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Region Morava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků