Modeláři v Praze

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod ondrejSitar » sob 29 zář, 2007 9:10 pm

Obrázek

Tady někde to mělo být, ale ta žlutá vlaječka fakt nikde :?
Uživatelský avatar
ondrejSitar
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04 zář, 2007 2:33 pm

Příspěvekod dan » sob 29 zář, 2007 10:22 pm

A to jsem byl slušně oděný a střízlivý :D No příště to bude chtít místo vlaječky prapor pokud možno rudý :twisted:
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Sandy » ned 30 zář, 2007 5:50 am

ondrejSitar píše:Obrázek

Tady někde to mělo být, ale ta žlutá vlaječka fakt nikde :?


Ne,ne ! Takhle to vypadalo na začátku. V půl jedenácté už bylo vyprodáno a uprostřed jsem seděl já. :D
A jestli myslítu tu s velkou p..kou tu v puntíkatým, no tak to tedy nevím. A pokud ještě stačíte koukat po ženských, tak to si příště vezmu prapor ve velikosti lajntuchu na dvoupostel. :!:
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Pája » ned 30 zář, 2007 7:44 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 834
Registrován: stř 08 srp, 2007 6:05 pm
Bydliště: Praha -Suchdol

Příspěvekod Jarda H. » ned 30 zář, 2007 11:14 am

Sandy píše:
dan píše:No tak jsem byl u bufetu od 10:45 do 11:15 a nikoho z vlaječkou jsem neviděl :shock: tak snad v říjnu to vyjde :D

Tak hoši! Vlaječka byla o dva stoly dále, protože před jedenáctou bylo u bufetu plno. :cry: Byl jsem tam od 10:30 do 11:15. :roll: Po jedenácté už tam bylo volněji, stačilo se rozhlédnout. :!: Vlaječka byla žlutá s černou parní mašinkou. Odcházel jsem, když už bylo zřejmé, že je definitivní konec a pořadatelé začali uklízet stoly.
20.10. to snad vyjde.


Jen tak na okraj téhle diskuze Sandy, přišel vůbec někdo ke stolečku s vlajkou, našel tě někdo ? Takže konalo se "nulté" setkání ? Nadějnější to bude po říjnové burze !!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Sandy » ned 30 zář, 2007 6:19 pm

Jarda H. píše: Jen tak na okraj téhle diskuze Sandy, přišel vůbec někdo ke stolečku s vlajkou, našel tě někdo ? Takže konalo se "nulté" setkání ? Nadějnější to bude po říjnové burze !!

No, nikdo se neohlásil. Asi všechny odradilo to, že jsem měl přichystáno pro každého občerstvení ( pivo, tatranku a tak.) :shock:
Von si asi každej řek : " Co to je za nenaž..ance ". :roll:
Takže v říjnu to bude " nasucho".
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Jarda H. » ned 30 zář, 2007 7:10 pm

Sandy píše:
Jarda H. píše: Jen tak na okraj téhle diskuze Sandy, přišel vůbec někdo ke stolečku s vlajkou, našel tě někdo ? Takže konalo se "nulté" setkání ? Nadějnější to bude po říjnové burze !!


Asi všechny odradilo to, že jsem měl přichystáno pro každého občerstvení ( pivo, tatranku a tak.) Takže v říjnu to bude " nasucho".


To je smůla :cry: :cry: :cry: !!!! Takže v říjnu kafe do termosky a chleba s cibulí do kapsy ?!Teď vážně - v říjnu se snad pár lidí na burze na pokec sejde !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Setkani

Příspěvekod mariov8 » čtv 18 říj, 2007 8:17 pm

Tak co v tuto sobotu? Mne se to sice pere take s jinou akci, ale minim to na 11:00 stihnout.
Uživatelský avatar
mariov8
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 10 dub, 2007 7:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Setkani

Příspěvekod Michal Šuhajda » pát 19 říj, 2007 3:59 pm

mariov8 píše:Tak co v tuto sobotu? Mne se to sice pere take s jinou akci, ale minim to na 11:00 stihnout.

Doufám, že nezaspím a budu na burze od rána, takže na vyhlížení žluté vlaječky s černou mašinkou budu mít dost času. Doufám, že zavlaje
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2384
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: Setkani

Příspěvekod Sandy » pát 19 říj, 2007 7:53 pm

Michal Šuhajda píše:
mariov8 píše:Tak co v tuto sobotu? Mne se to sice pere take s jinou akci, ale minim to na 11:00 stihnout.

Doufám, že nezaspím a budu na burze od rána, takže na vyhlížení žluté vlaječky s černou mašinkou budu mít dost času. Doufám, že zavlaje

Nojo, hoši. Zejtra voči na šťopkách :shock: :shock: a po půl jedenáctý na "galerii". :!: Ne abyste se zase trapně vymlouvali, že jste nic neviděli :(
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Sandy » sob 20 říj, 2007 1:33 pm

Oznamuji fenomenální úspěch. :!:
Sešli jsme se v počtu 4 ks. Já, Dan, mariov8 a Michal Šuhajda. Ale pěkně jsme si hodinku pokecali :lol:
Doufám, že to nebylo naposled, protože není nad osobní kontakt.
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod stefanelmont » sob 20 říj, 2007 4:49 pm

No já musel dřív odejít , ale mluvil jsem s michalem Daleckým a s Houmrem .

Jirka
Uživatelský avatar
stefanelmont
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 13 lis, 2006 8:29 pm
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Sandy » sob 20 říj, 2007 9:48 pm

stefanelmont píše:No já musel dřív odejít , ale mluvil jsem s michalem Daleckým a s Houmrem .

Jirka

No, to mě mrzí nejvíce, že jsem nemohl potřást rukou " Velkému Mágovi". :!: :D
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Houmr » ned 21 říj, 2007 5:48 am

No zase to tak nepřeháněj :oops: . Jo naprosto neplánovaně jsem se tam dostal. Hrůza lidí, na mě to není. Musím se omluvit Michalovi Šuhajdovi, že jsem ho otravoval s nákupem obtisků. Pokud jsi mi je koupil nic se neděje, beru je.
Já bych se v tom mumraji stejně neorientoval. Ale nebyl čas si pokecat, chvíli na to jsem odjížděl.
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Michal Šuhajda » ned 21 říj, 2007 9:30 am

Houmr píše:No zase to tak nepřeháněj :oops: . Jo naprosto neplánovaně jsem se tam dostal. Hrůza lidí, na mě to není. Musím se omluvit Michalovi Šuhajdovi, že jsem ho otravoval s nákupem obtisků. Pokud jsi mi je koupil nic se neděje, beru je.
Já bych se v tom mumraji stejně neorientoval. Ale nebyl čas si pokecat, chvíli na to jsem odjížděl.

To je v pohodě, mě spíš mrzí, že jsem Tě viděl u Michalova stolu (i s potomkem), ale nenapadlo mě ani ve snu, že jsi to ty. Až když s tím přišel Dan, tak jsem litoval, že jsem se rovnou nezastavil na pokec. Taky škoda, že ses neozval na telefon. Obtisky mám a pošlu poštou, doufám, že s nimi budeš spokojen.
PS: Na burzu musíš brzo po ránu, to bývá prázdněji
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2384
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

PředchozíDalší

Zpět na Region Čechy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků