Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod juroH0 » sob 02 úno, 2008 8:24 am

ja som tiez za:)
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod stefanelmont » sob 02 úno, 2008 8:51 am

No řekl bych , že jak problematika reálných předloh , tak kudy cesta nevede , se řeší podle potřeby průběžně v návaznosti na jednotlivá témata , zatím nikdo neměl potřebu pro to založit vlastní vlákno .

Jirka Š
Uživatelský avatar
stefanelmont
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 13 lis, 2006 8:29 pm
Bydliště: Beroun

Příspěvekod milan ferdián » ned 03 úno, 2008 6:05 pm

No , kybych se mrknul do archívu,tak bych jsem, bez kecání, hodil nákresy nerealizovaných kolejových systému pro velikost TT a N.Jejich základ tvořil ADE-systém (ROWA),přepracovaný do českých poměrů.Neerealizace byla způsobená nový programem firmou TILLIG v roce 1996.Nečekejte , ale nic převratného.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 05 úno, 2008 10:03 pm

Tak jsem založil forum o chybach a omylech. Jse zvedavy jak se to chytne.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod sco_27 » stř 06 úno, 2008 8:34 am

Milane hod to tam :D
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod aspekt » pát 08 úno, 2008 12:14 pm

Dávám souhlas a budu také jeden z Těch co dají své chyby do placu.....při dnešních cenách ať se druzí vyvarují....
aspekt
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 15 lis, 2006 12:59 pm

Příspěvekod Lubomír Dudek » ned 17 úno, 2008 11:37 am

Dobrý den.Je to tady velice pěkně zpracované,ale trochu mi tu chybí nějaké volnější téma.Třeba prostě a jednoduše pokec.Rád bych, aby si tu lidi povídali i o něčem jiném, než o lokomotivách,kolejíštích a schématech.
Zkuste to zhodnotit prosím.
Něco hodně podobného se teď trochu chytlo v tématu nezařazené.
Můj názor je,že by to trochu přiblížilo lidi po té osobní stránce a trochu prolnulo generace navštěvujících členů.

Děkuji
Uživatelský avatar
Lubomír Dudek
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob 29 pro, 2007 6:53 pm
Bydliště: Habartov,Žatec,Karlovy vary

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 17 úno, 2008 1:08 pm

Lubomír Dudek píše:Dobrý den.Je to tady velice pěkně zpracované,ale trochu mi tu chybí nějaké volnější téma.Třeba prostě a jednoduše pokec.Rád bych, aby si tu lidi povídali i o něčem jiném, než o lokomotivách,kolejíštích a schématech.
Zkuste to zhodnotit prosím.
Něco hodně podobného se teď trochu chytlo v tématu nezařazené.
Můj názor je,že by to trochu přiblížilo lidi po té osobní stránce a trochu prolnulo generace navštěvujících členů.

Děkuji
V patek jsem vytvoril nove tema "nezarazeno". Prave toto tema je vyhrazeno pro volny pokec. Viz. nocni tema.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod xxvojtikxx » pát 07 bře, 2008 2:59 pm

když tu je "mám rozpracováno", co udělat i "mám hotovo"? abysme se mohli chlubit co se nám povedlo (narozdíl od chyb a omylů)? :idea:
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod fulda » pon 09 srp, 2010 8:31 am

Michal Dalecký píše:Napište mi vaše tipy na to, jaké téma vám ve fóru chybí. Je možné, že jsem na něco pozapomněl.


Ahoj, není nad to psát k tématu po třech letech :D
Možná bych navrhoval jedno téma které by zahrnovalo "hračková kolejiště". Tedy nějakej píseček pro lidi, kteří nemají kolejiště koncipované jako "model reality", ale jako "hračku jiného určení". Třeba moje domácí kolejiště mám hlavně proto, že si rád hraju s procesorovou technikou a automatizací a mám kolejiště prolezlé procesorama a programama a je mi trochu jedno, že ho mám položené na rovném "travním koberci obi".
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod milan ferdián » pon 09 srp, 2010 1:59 pm

fulda píše:
Michal Dalecký píše:Napište mi vaše tipy na to, jaké téma vám ve fóru chybí. Je možné, že jsem na něco pozapomněl.


Ahoj, není nad to psát k tématu po třech letech :D
Možná bych navrhoval jedno téma které by zahrnovalo "hračková kolejiště". Tedy nějakej píseček pro lidi, kteří nemají kolejiště koncipované jako "model reality", ale jako "hračku jiného určení". Třeba moje domácí kolejiště mám hlavně proto, že si rád hraju s procesorovou technikou a automatizací a mám kolejiště prolezlé procesorama a programama a je mi trochu jedno, že ho mám položené na rovném "travním koberci obi".


No to nevím,protože každý vkladatel příspěvku má pocit ,že chce mít profi kolejiště a ikdybych toto samostatné téma zavedl,myslíš ,že by tam byly všechny kolejiště co tam patří :?:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod petrh » pon 09 srp, 2010 4:20 pm

chtelo by to vytvorti sekci archiv kam presouvat jiz vyhorela temata a zamykat je, podle meho tedy. dosti se to tu zneprehlednuje, pokud nektera rovnou nevymazat
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod milan ferdián » pon 09 srp, 2010 5:41 pm

petrh píše:chtelo by to vytvorti sekci archiv kam presouvat jiz vyhorela temata a zamykat je, podle meho tedy. dosti se to tu zneprehlednuje, pokud nektera rovnou nevymazat


Dle jakého pravidla,mazat vyhořelá témata :?:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod Jarda H. » pon 09 srp, 2010 7:06 pm

Nápad na odmazání některých příspěvků je dobrý, potřebný, ale bohužel jsem názoru, že nedojdeme k jednotnému názoru, co vlastně vymazat ? A kdo bude mazat - admin ?! Přiděláme mu práci :wink: ! Přesto jsem se pokusil v nejdelší sekci tj. "Modelové kolejiště" udělat návrh jakési selekce. Tady je ten přehled :

a) všechny dotazy bez odpovědi starší více než 1 rok PS : myšleny dotazy, nikoliv rady, návody a doporučení
NAPŘ. :
viewtopic.php?f=1&t=1652

b) opakované nebo bezpředmětné dotazy
NAPŘ. :
viewtopic.php?f=1&t=2858 ("Ako na trávu na modelovom kolajisku")
... zodpovězeno jinde
viewtopic.php?f=1&t=146
..... bezpředmětný dotaz
viewtopic.php?f=1&t=1527
..... prakticky bez diskuze, tazatel si založil jiné a rozhodně delší vlákno
viewtopic.php?f=1&t=1186, viewtopic.php?f=1&t=1140,
viewtopic.php?f=1&t=1112, viewtopic.php?f=1&t=593,
viewtopic.php?f=1&t=349, viewtopic.php?f=1&t=2146
..... vlákno je de facto "prázdné" - tazatel přestal hned v začátku v diskuzi nebo byl nasměrován jinam

c) témata časově už neplatné
NAPŘ. :
viewtopic.php?f=1&t=714

d) dotazy, kde sám tazatel chtěl po čase dotaz smazat
NAPŘ. :
viewtopic.php?f=1&t=2806

Nevěřím, že se někam vůbec dostaneme, z 8 stránek by se dalo odmazat cca 10-15 příspěvků (1/2 stránky), tedy nic moc, v jiných tématech by toho bylo o mnoho méně ! Ale řada příspěvků by opravdu mohla zmizet v propadlišti dějin :lol: :lol: :lol:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Jsou ve fóru temata na všechno co potřebujete?

Příspěvekod petrh » pon 09 srp, 2010 7:48 pm

milan ferdián píše:
petrh píše:chtelo by to vytvorti sekci archiv kam presouvat jiz vyhorela temata a zamykat je, podle meho tedy. dosti se to tu zneprehlednuje, pokud nektera rovnou nevymazat


Dle jakého pravidla,mazat vyhořelá témata :?:

treba prodam koupim, kde se nic nedeje aspon pul roku
dalsi treba dat na zamek a do archivu a do zahlavi dat vzkaz, ze pokud chete aktivovat poslete SZ adminovi a ten to odemkne.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků