Smazané příspěvky

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 11 led, 2018 10:32 pm

milan ferdián píše:
keby49 píše:V pravidlech fora o mazani temat nic neni. O prispevcich prejmenovani atd jo. Takze zmizeni tematu mi prijde jako poruseni pravidel.

Mázaní témat,které porušují pravidla fóra,tam též patří.

....

Milan

V mnohém mohu Milane s Tebou souhlasit, ale pokud konkrétně bylo to téma pod OFFTOPIC, a ať bylo vyloženě hračkovité, stále to bylo železničniční 8)
V tom případě, když to porušovalo pravidla, proč se tam objevila a dosud tam je témata autodráha, kmotr Mrázek(politika),vlákno s osobními informacemi o věku a práci členů DF, o muzice, přání na Nový rok...
Sice přeháním, ale ... :cry:
Jak už jsem psal, řeší se tu následek(neuvážlivé užití vulgarit), avšak k původnímu dotazu Tonyho se vyjádřil vlastně pouze Rudolf(byť poněkud v nečekáné souvislosti s BANem) .
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 11 led, 2018 10:39 pm

radekpo píše:Zkus tohle, došel jsem na to díky těm obrázkům ...

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=cz


...s BANem to teď asi půjde těžko :mrgreen:
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » pát 12 led, 2018 5:06 am

milan ferdián píše:
keby49 píše:V pravidlech fora o mazani temat nic neni. O prispevcich prejmenovani atd jo. Takze zmizeni tematu mi prijde jako poruseni pravidel.

Mázaní témat,které porušují pravidla fóra,tam též patří.

keby49 píše:Cloveku co prisel o svoji praci zde, nikdo mu ani nedal vedet proc, ani se mu nezval na dotaz, nastval se, se da BAN a vysvetleni zadne. Asi na jeho praci nezalezi.

Když nikdo nezná odpověď,tak ji těžko dostane.Není naši povinností reagovat na každý dotaz.Když už se někdo naštve,tak nemůže používat ve svém vyjádření vulgarity.

keby49 píše:Dekuji timto Jardovi, ze byl tak vstricny a kdyz mi zmazal prispevek, odcitoval ho do SZ a napsal mi to a dokonce, kdyz jsem mu to vysvetlil, se mi snazil pomoct.

Tady nechápu oč se jedná.

keby49 píše:Prave porusuji pravidla nebot admini maji pravo veta a nelze nad tim diskutovat. A sice by melo prijit upozorneni ale...

No porušuješ,protože jestli se začne diskutovat o tom co admini a moderátoři mohou dělat a co né,tak toto diskusní fórum může klidně svůj provoz ukončit.
Musíš uvědomit,že ikdyž toto diskusní fórum je veřejné pro železniční modeláře a nadšence,tak provoz hradí ze svých peněz majitel tohoto diskusního fóra.Majitel fóra stanovil pro správný chod pravidla fóra,oslovil adminy a moderátory pro provoz DF.Admini a moderátoři nejsou zde zaměstnanci majitele diskusního fóra.Je to naše dobrovolná práce,protože chceme udržovat a zachovávat určitý vysoký stupeň úrovně a prezentace tohoto diskusního fóra.Vše vykonáváme ve svém volném čase.
To,že zmizelo vlákno Tonyho,s tím se již nic nedá dělat.Nabídku na založení nového vlákna dostal.

Milan

Milane promiň, ale ten ten vysoký stupeň úrovně platí jenom pro někoho
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » pát 12 led, 2018 8:40 am

Michal Vaniš píše:
milan ferdián píše:
keby49 píše:V pravidlech fora o mazani temat nic neni. O prispevcich prejmenovani atd jo. Takze zmizeni tematu mi prijde jako poruseni pravidel.

Mázaní témat,které porušují pravidla fóra,tam též patří.

....

Milan

V mnohém mohu Milane s Tebou souhlasit, ale pokud konkrétně bylo to téma pod OFFTOPIC, a ať bylo vyloženě hračkovité, stále to bylo železničniční 8)
V tom případě, když to porušovalo pravidla, proč se tam objevila a dosud tam je témata autodráha, kmotr Mrázek(politika),vlákno s osobními informacemi o věku a práci členů DF, o muzice, přání na Nový rok...
Sice přeháním, ale ... :cry:

Ale já to nespojují s vláknem od Tonyho.Keby49 se zeptal,já mu odpověděl.Off-topic mám pod palcem já a proto tam jsou i takové témata o kterých se ty zmiňuješ.Proč jsem mu třeba v tom období neodpověděl já je jednoduché,neměl jsem důvod reagovat.Nesedím zde 24 hodin denně.
Michal Vaniš píše:Jak už jsem psal, řeší se tu následek(neuvážlivé užití vulgarit), avšak k původnímu dotazu Tonyho se vyjádřil vlastně pouze Rudolf(byť poněkud v nečekáné souvislosti s BANem) .

Hmm,takže moje reakce se nepočítá....Ruda jako admin reagoval na vulgaritu a to je správné.Ano Tony byl rozlobený,že mu nikdo nereagoval na jeho dotaz,tak měl se obrátit přímo na majitele fóra,ale stále ho to neopravňuje použití takových to slov.


Z mého pohledu,co tu jsem (od jara 2016) začínám být hodně smutný.
Když mě zde HonzaM obvinil viewtopic.php?f=20&t=10935 tak belgarát napsal zcela jasně definici DF.Je zajímavé,že vy sami tolerujete jedovaté,posměšné a urážlivé příspěvky od zdejších "ekzotů",to vám nevadí a nereagujete na ně,ale když admin nebo moderátor provede svoji práci a třeba nechtěně nebo omylem něco udělá,tak je oheň na střeše.
Začínám skutečně přemýšlet,že odejdu z tohoto fóra,protože vždy jsem respektoval daná pravidla a tam kde se nechce dodržovat tyto pravidla,tam já nemusím být.Jestli máte pocit,že zneužíváme své přidělené pravomoce,tak o to je to smutnější.

Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod keby49 » pát 12 led, 2018 9:13 am

Milane, moje reakce nebyla na tebe, ale to asi vis.
Jde jen o to, ze zmazani temata je docela velky zasah, ten clovek na tom travil svuj cas, take zdarma, a bylo fajn o tom alespon vedet dopredu, aby mel sanci si treba stahnout sve informace.
Nato by mohlo stacit presunout tema do privatni sekce a napsat mu, at si to procisti, anebo alespon zkopiruje. Pak to pripadne smazat. Pak by bylo mozne i napravit omyl.
Predstava, ze se zitra vzbudim a informace, kde jsem se snazil popsat sve amaterske pokusy, a kde se mi clenove snazili poradit a dali tomu i svuj cas, tu nebudou... I treba jen omylem... je supr. A jeste bez vysvetleni.
keby49
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte 24 říj, 2017 8:48 am
Bydliště: Praha 9

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » pát 12 led, 2018 9:33 am

keby49 píše:Milane, moje reakce nebyla na tebe, ale to asi vis.
Jde jen o to, ze zmazani temata je docela velky zasah, ten clovek na tom travil svuj cas, take zdarma, a bylo fajn o tom alespon vedet dopredu, aby mel sanci si treba stahnout sve informace.
Nato by mohlo stacit presunout tema do privatni sekce a napsat mu, at si to procisti, anebo alespon zkopiruje. Pak to pripadne smazat. Pak by bylo mozne i napravit omyl.
Predstava, ze se zitra vzbudim a informace, kde jsem se snazil popsat sve amaterske pokusy, a kde se mi clenove snazili poradit a dali tomu i svuj cas, tu nebudou... I treba jen omylem... je supr. A jeste bez vysvetleni.

Ale já sám nevím,proč vlákno zmizelo,neznám důvody ani příčiny.Kolikrát to mám opakovat.Co po mě vlastně chcete :?: Zahájit vyšetřování,založit komisi.Už to,že připouštím diskusi z mé strany je špatně,na to jsou ty pravidla.
mlha píše:
milan ferdián píše:protože chceme udržovat a zachovávat určitý vysoký stupeň úrovně a prezentace tohoto diskusního fóra.Vše vykonáváme ve svém volném čase.
Milan

Milane promiň, ale ten ten vysoký stupeň úrovně platí jenom pro někoho

A to jako pro koho Milane :?: Kdo jsou ti vyvolení :?:
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod MkTT » pát 12 led, 2018 9:40 am

milan ferdián píše:
Ale já sám nevím,proč vlákno zmizelo,neznám důvody ani příčiny.Kolikrát to mám opakovat.Co po mě vlastně chcete :?: Zahájit vyšetřování,založit komisi.Už to,že připouštím diskusi z mé strany je špatně,na to jsou ty pravidla.
Milan

Nemyslím si, že existuje jakýkoliv nárok na to aby někdo zdarma udržoval, zálohoval a případně obnovoval kohokoliv příspěvky. Pokud zmizely, což se určitě stát může, tak se s tím prostě nedá nic dělat a život jde dál. Už bych to víc neřešil. Je zbytečné se kvůli tomu hádat a kazit si fórum. Nikdo určitě nechce, aby to tady vypadalo jako na k-reportu.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Jarda H. » pát 12 led, 2018 2:06 pm

Sice jsou poslední 2 až 3 stránky silný kafe, ale zkusím zaregovat - na úvod podotýkám, že jako moderátor nejsem na fóru denně a hlavně nesleduji všechny vlákna a příspěvky ! Teď když jsem se po pár dnech přihlásil a viděl větší frekvenci příspěvku nahoře stránky, oevřel jsem to ...

Jako moderátor jsem v listopadu až prosinci (?!) mazal některá vlákna, které byly třeba bez reakce, odpovědi delší dobu nebo díky současnému datumu nebyly aktuální. Je proto možné, že ASI právě já omylem vymazal i vlákno kolem těch vláčků, kvůli kterým vznikly předchozí příspěvky ?! Na vysvětlenou těm normálním a slušným členům fóra situaci při mazání - při otevření moderátorského panelu, který vypadá trošinku jinak než běžná stránka, lze totiž současně z jedné stránky odmazat vícero vláken. Proto je možné, že jsem pravděpodobně označil chybně i "hledané vlákno", protože jsem zkrátka zaškrtával na stránce třeba 3, 4 nebo 5 křížků v okénkách.
Snad to těm slušným členům zde postačuje jako možné vysvětlení, těm se omlouvám za zbytečnou diskuzi, mluva a názor jiné osoby mne nezajímá !

Moderátor Jarda H.

PS : ikona SZ u Milana F. se mi zobrazuje, tak je chyba asi někde jinde než ve struktuře fóra ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod hank » pát 12 led, 2018 6:24 pm

Jarda H. píše:Ikona SZ u Milana F. se mi zobrazuje, tak je chyba asi někde jinde než ve struktuře fóra ?!


Mně se taky normálně zobrazuje.

Na jaké bázi to funguje? Třeba má někdo v prohlížeči zablokované skriptování nebo jiné podobné funkce? (Snad chápeš, co chci říct, jsem jen velice mírně poučený BFU, tak se možná vyjadřuju idiotsky...)

Já mám v prohlížeči 4 doplňky na blokování reklam, které na různých webech všelijak zapínám a vypínám, některé blokují všechno, některé jen něco, ale skoro na všech webech blokují nějaké funkce podstatné pro jejich plné zobrazování. (Kde jsou zlaté časy statických stránek, které nepotřebovaly nic než html kód...)

Edit: No ale teď jsem to zkoušel a ikonu SZ mi neblokuje žádný z nich...
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6073
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Myšpulín » pát 12 led, 2018 6:47 pm

Ani mě se ikonka pro SZ u Milana neukazovala. Jen jsem nechal DF chvilku na pokoji, refrešnul stránky a je tam. Takže to prohlížečem nebylo. Ale je pravdou, co se občas děje ve křemíku, je všem záhadou.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod MkTT » pát 12 led, 2018 6:58 pm

Teď večer už se ikona SZ u Milana ukazuje a posílání zpráv funguje.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod radekkrupka » pát 12 led, 2018 7:00 pm

Poprosil bych místní diskutující, aby se věnovali diskuzím o tom proč jsme tady - tedy modelech. Veškeré výpady, ať proti moderátorům, administrátorům, či ostatním diskutujícím jsou dle mého zbytečné.

Že se ztratí vlákno, se stát může. Ať z technických důvodů, nebo lidskou chybou.

Být ale vulgární, pokud nedostanu odpověď včas, je už hodně za hranou. Myslím, že uživatel dostal poprávu měsíc ban.

Fórum je zdarma, jeho pravidla určuje provozovatel (který financuje jeho provoz) a svou pravomoc zasahovat deleguje na moderátory a adminy. Admini i moderátoři tuto svou činnost dělají ve svém volném čase. Zkuste se na to prosím podívat z tohoto úhlu.

díky
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod MirekTT » pát 12 led, 2018 7:17 pm

Radku podepisuju, napsal jsi to přesně.
A měl bych konstruktivní návod pro použití fóra:
Mezi obličej a monitor vložte virtuální sklo opatřené textem "vláčky jsou hezký a ušlechtilý koníček".
A teď si tohle vlákno přes tento filtr přečtěte znovu. Možná vám to docvakne
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Michal Vaniš » pát 12 led, 2018 7:56 pm

milan ferdián píše:
Michal Vaniš píše:Jak už jsem psal, řeší se tu následek(neuvážlivé užití vulgarit), avšak k původnímu dotazu Tonyho se vyjádřil vlastně pouze Rudolf(byť poněkud v nečekáné souvislosti s BANem) .

Hmm,takže moje reakce se nepočítá....Ruda jako admin reagoval na vulgaritu a to je správné.Ano Tony byl rozlobený,že mu nikdo nereagoval na jeho dotaz,tak měl se obrátit přímo na majitele fóra,ale stále ho to neopravňuje použití takových to slov.
......

Milan

Omlouvám se Milane, Tvé vyjádření jsem bohužel přehlédl, protože bylo z mého pohledu jiné povahy než jsem prezentoval u Rudolfa.
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » sob 13 led, 2018 8:14 am

Michal Vaniš píše:Omlouvám se Milane, Tvé vyjádření jsem bohužel přehlédl, protože bylo z mého pohledu jiné povahy než jsem prezentoval u Rudolfa.


V pohodě Michale.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků