Smazané příspěvky

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » čtv 11 led, 2018 10:07 am

Proč volíš tak silná vulgární slova :?: Za prvé nejsme u soudu,za druhé přečti si pravidla fóra,za třetí když se nikdo nevy-
jádřil,tak pravděpodobně o tom nikdo nic neví a za čtvrté,co ti brání v Off-topiccu založit (obnovit) své původní vlákno.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » čtv 11 led, 2018 10:20 am

milan ferdián píše:Proč volíš tak silná vulgární slova :?: Za prvé nejsme u soudu,za druhé přečti si pravidla fóra,za třetí když se nikdo nevy-
jádřil,tak pravděpodobně o tom nikdo nic neví a za čtvrté,co ti brání v Off-topiccu založit (obnovit) své původní vlákno.
Milan

Snad Milane nevěříš tomu, že se vlákno smazalo samo...., na slušnou otázku mohl dotyčný admin odpovědět
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » čtv 11 led, 2018 10:25 am

A co já s tím mám dělat :?: Vidíš sám jak v off-topicu v některých vláknech bují smetiště.Proč zmizelo vlákno od Tonyho,prostě nevím...Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod sidlo » čtv 11 led, 2018 10:33 am

TonyHazard píše:Takže nemá nikdo odvahu se přiznat a zdůvodnit, proč smazal toto téma? Tímto mohu jen komentovat, že je to zmrd a ať jde do prdele nebo spíše dopředu.

mlha píše:Snad Milane nevěříš tomu, že se vlákno smazalo samo...., na slušnou otázku mohl dotyčný admin odpovědět

Mám trochu jinou představu o formě slušná otázka. Na tohle bych taky neodpovídal.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3585
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod MiG » čtv 11 led, 2018 11:01 am

sidlo píše:
TonyHazard píše:Takže nemá nikdo odvahu se přiznat a zdůvodnit, proč smazal toto téma? Tímto mohu jen komentovat, že je to zmrd a ať jde do prdele nebo spíše dopředu.

mlha píše:Snad Milane nevěříš tomu, že se vlákno smazalo samo...., na slušnou otázku mohl dotyčný admin odpovědět

Mám trochu jinou představu o formě slušná otázka. Na tohle bych taky neodpovídal.

A když se podíváte o jediný příspěvek dříve, tak to taky neodpovídá vaší představě slušné otázky nebo se vám zdá 16 dní jako příliš krátká doba?
MiG
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob 14 úno, 2015 11:55 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » čtv 11 led, 2018 11:21 am

MiG píše:A když se podíváte o jediný příspěvek dříve, tak to taky neodpovídá vaší představě slušné otázky nebo

Na to jsem odpověděl.
MiG píše: se vám zdá 16 dní jako příliš krátká doba?

Co má 16 dnů společného s Tonyho příspěvkem?
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 11 led, 2018 12:35 pm

Rekapitulace:
Tony se ptá 24.12. (a slušně) proč bylo jeho vlákno zrušeno - kým a proč, chtěl vědět , když už do tématu "věnoval" svou aktivitu, co závadného v tématu bylo, či jak se dopracovat k jeho obnovení...
10.1. vychrlí poněkud silná slova, ale jako reakci na 16-cti denní mlčení moderátorů, proč mu na nic z toho nebylo zodpovězeno.

Byl bych v tomto případě toleratnější k této pochopitelné lidské reakci, i když musím vzít v úvahu na jejich obranu, že to nemuselo být zásahem jen konkrétního moderátora, ale v úvahu přichází i technická závada na DF. V minulosti již tu došlo ke ztrátě témat,obrázků a příspěvků při aktualizaci či migraci DF.


EDIT: pravopis :oops:
Naposledy upravil Michal Vaniš dne čtv 11 led, 2018 12:40 pm, celkově upraveno 2
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » čtv 11 led, 2018 12:37 pm

sidlo píše:
TonyHazard píše:Takže nemá nikdo odvahu se přiznat a zdůvodnit, proč smazal toto téma? Tímto mohu jen komentovat, že je to zmrd a ať jde do prdele nebo spíše dopředu.

mlha píše:Snad Milane nevěříš tomu, že se vlákno smazalo samo...., na slušnou otázku mohl dotyčný admin odpovědět

Mám trochu jinou představu o formě slušná otázka. Na tohle bych taky neodpovídal.

Pane kolego. myslel jsem první slušně položenou otázku,
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod fulda » čtv 11 led, 2018 2:36 pm

Asi holt odešlo do věčných lovišť.
Případů, kdy tomuto fóru upadla databáze je spoustu.
Ale jsou tu z něj obrázky :)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4846
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Polabský » čtv 11 led, 2018 2:45 pm

Hezký den,
na vyřešení takto vyhroceného problému pomáhá pravidelné omývání celé oblasti vlažnou vodou.
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Rudolf » čtv 11 led, 2018 7:22 pm

TonyHazard píše:Takže nemá nikdo odvahu se přiznat a zdůvodnit, proč smazal toto téma? Tímto mohu jen komentovat, že je to zmrd a ať jde do prdele nebo spíše dopředu.


BAN na 1 měsíc...

Admin

P.S.: já jsem to téma nesmazal...
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 912
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod keby49 » čtv 11 led, 2018 9:01 pm

V pravidlech fora o mazani temat nic neni. O prispevcich prejmenovani atd jo. Takze zmizeni tematu mi prijde jako poruseni pravidel.

Cloveku co prisel o svoji praci zde, nikdo mu ani nedal vedet proc, ani se mu nezval na dotaz, nastval se, se da BAN a vysvetleni zadne. Asi na jeho praci nezalezi.

Dekuji timto Jardovi, ze byl tak vstricny a kdyz mi zmazal prispevek, odcitoval ho do SZ a napsal mi to a dokonce, kdyz jsem mu to vysvetlil, se mi snazil pomoct.

Prave porusuji pravidla nebot admini maji pravo veta a nelze nad tim diskutovat. A sice by melo prijit upozorneni ale...
keby49
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte 24 říj, 2017 8:48 am
Bydliště: Praha 9

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Michal Vaniš » čtv 11 led, 2018 9:48 pm

Rudolf píše:
TonyHazard píše:Takže...dopředu.


BAN na 1 měsíc...

Admin

P.S.: já jsem to téma nesmazal...


...a není to málo, Antone Pavloviči? :mrgreen:

Příjde mi to Rudolfe poněkud tvrdé, být ke ztrátě či smazání svého vlákna ne vlastní vinou ještě potrestán.
Jestli ti jde o "slušnost", měli jste se jako moderátoři aspoň ozvat, popř. zjistit co se stalo.A ne řešit pouze následek a pochopitelnou lidskou reakci...:roll:
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » čtv 11 led, 2018 9:53 pm

keby49 píše:V pravidlech fora o mazani temat nic neni. O prispevcich prejmenovani atd jo. Takze zmizeni tematu mi prijde jako poruseni pravidel.

Mázaní témat,které porušují pravidla fóra,tam též patří.

keby49 píše:Cloveku co prisel o svoji praci zde, nikdo mu ani nedal vedet proc, ani se mu nezval na dotaz, nastval se, se da BAN a vysvetleni zadne. Asi na jeho praci nezalezi.

Když nikdo nezná odpověď,tak ji těžko dostane.Není naši povinností reagovat na každý dotaz.Když už se někdo naštve,tak nemůže používat ve svém vyjádření vulgarity.

keby49 píše:Dekuji timto Jardovi, ze byl tak vstricny a kdyz mi zmazal prispevek, odcitoval ho do SZ a napsal mi to a dokonce, kdyz jsem mu to vysvetlil, se mi snazil pomoct.

Tady nechápu oč se jedná.

keby49 píše:Prave porusuji pravidla nebot admini maji pravo veta a nelze nad tim diskutovat. A sice by melo prijit upozorneni ale...

No porušuješ,protože jestli se začne diskutovat o tom co admini a moderátoři mohou dělat a co né,tak toto diskusní fórum může klidně svůj provoz ukončit.
Musíš uvědomit,že ikdyž toto diskusní fórum je veřejné pro železniční modeláře a nadšence,tak provoz hradí ze svých peněz majitel tohoto diskusního fóra.Majitel fóra stanovil pro správný chod pravidla fóra,oslovil adminy a moderátory pro provoz DF.Admini a moderátoři nejsou zde zaměstnanci majitele diskusního fóra.Je to naše dobrovolná práce,protože chceme udržovat a zachovávat určitý vysoký stupeň úrovně a prezentace tohoto diskusního fóra.Vše vykonáváme ve svém volném čase.
To,že zmizelo vlákno Tonyho,s tím se již nic nedá dělat.Nabídku na založení nového vlákna dostal.

Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod radekpo » čtv 11 led, 2018 10:30 pm

Zkus tohle, došel jsem na to díky těm obrázkům ...

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=cz
radekpo
 
Příspěvky: 25
Registrován: sob 10 dub, 2010 9:02 am

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků