fotogalerie kolejišť a modelů

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod Houmr » pát 19 říj, 2007 12:46 pm

No já si pořád myslím, že v Magazínu by jste ty fotky klidně dávat mohli, vždyť je přímo rozdělen na jednotlivé sekce, jako třeba galerie obrázků atd. Určitě když kontaktujete p.Daleckého, tak se s ním domluvíte. Ne v diskuzním fóru, to je jasné kvůli místu.
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Jan Jirásek » pát 19 říj, 2007 7:55 pm

Dusan píše:Super, díky za poznatky. Piccaso web atd. je také řešení, myslel jsem ale, že v rámci témata zde na fóru by to bylo přehlednější.Dávat různé pracovní postupy zde do magazínu, nepovažuji za zrovna šťastné, protože ten magazín má svoji úroveň a určitě byl založen s určitým prezentativním i nebojím se říci propagačním(reklamním) záměrem. Tím se opravdu nechci dotknout nikoho jiného a ani jeho práce.
Nejsem odborník přes PC, ale chápu asi ten problém s tím místem. Akorát mne chybí vyjádření admina :cry: Nicméně chápu, že teď té práce má asi nad hlavu.
Jinak sem pro to někde spustit, stojím si zatím, že to bude dobré pro všechny.Jestli to někde poběží, dejte mi vědět, rád se zúčastním.
Přeji všem spoustu modelářské radosti.
:wink:


No mě je jedno kde to bude, jenom nesouhlasím s tím, aby se za to platilo. Mohu tam dát galerii phpBB od tvůrců např. tohoto fóra a zcela ji zpřístupnit. Zakládání fotografií do fóra se mi zdá dosti nepraktické. Samostatná galerie kolejišť a haldy fotografií je snad lepší.
Takže jak jsem psal, je jedno kde to chcete mít, já dávám 100GB prostoru na 10M lince/optika mj. tam, kde běží Steam Club Team a dalších 259 webů. Jinak vážně, poplatek 2.000,- za 2GB je hřích.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 19 říj, 2007 10:01 pm

Panove, vidim, ze fotogalerie vasich kolejist vas velmi zajimava a v magazinu je funkcni (viz. Bartos). Me osobne prijde lepsi prezentace kolejist spis v magazinu nez ve foru (kvuli prehlednosti). Pokud bude zajem o prezentaci kolejist zde ve foru, tak staci fotky nasypat na libovolny fotoweb napr. rajce.net, kde se daji sdilet cela fotoalba. Mohu to tam pripravit. To same plati i o nabidce Honzy, pokud poskytne misto a funkcni fotoalbum. Kdo chce, tak at mi posle fotky mailem na obchod@modely.biz a ja to dam do fotogalerie primo v magazinu, napr. jako zde: http://magazin.modely.biz/gallery.php?a ... zek_id=197 . Pokud poslete i popis kolejiste, tak to vyvesim jako klasicky clanek (posilejte ve wordu a extra fotky). V lednu stehuji cely www.modely.biz na jiny hosting v souvislosti s novym shopem a nasledne i novym magazinem (tam umistim veskete stavajici clanky a galerie).
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 19 říj, 2007 10:04 pm

Houmr píše:No já si pořád myslím, že v Magazínu by jste ty fotky klidně dávat mohli, vždyť je přímo rozdělen na jednotlivé sekce, jako třeba galerie obrázků atd. Určitě když kontaktujete p.Daleckého, tak se s ním domluvíte. Ne v diskuzním fóru, to je jasné kvůli místu.
Houmre v mistu uz zde problem neni. To uz jsem vyresil. Spis diskutujme zda-li magazin nebo forum.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod StandaR » sob 20 říj, 2007 11:01 am

No já osobně bych byl pro galerii na foru, a to proto že na fotky můžeme hned reagovat a taky proto, že komentáře magazínu jsou zahlceny Spamy, tady se tomu dá bezpečně zabránit
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Dusan » sob 20 říj, 2007 12:02 pm

Díky p. Daleckému za info. Problém z místem se zdá být vyřešen, takže já bych byl opravdu pro forum. Myslím, že ten magazín se tím opravdu zaplácne, a možnost rychlé reakce jak napsal tuším Abe je prioritní. Chodím ještě koukat na Modelforum, kde je sekce "rozestavěno". Zde každý prezentuje své dílka s fotkama a komentářema svýma a hlavně od kolegů modelářů, postupy a je to vlastně on-line, což v magazínu určitě fungovat nebude.
Nechci někomu říkat jak to má dělat(sám tomu nerozumím), ale tady je link na ukázku:
http://modelforum.upce.cz/forum/index.php?f=28

:lol:
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jan Jirásek » sob 20 říj, 2007 12:02 pm

Abe Simpson píše:No já osobně bych byl pro galerii na foru, a to proto že na fotky můžeme hned reagovat a taky proto, že komentáře magazínu jsou zahlceny Spamy, tady se tomu dá bezpečně zabránit


Jasně, tak já už se stáhnu a budu čekat na reakce. Pak se vyjádřím. No pokud jde o magazín, to se mi nezdá jako nejvodnější řešení ale budíž. Viděl bych to raději jako galerii (samostatnou) zároveň propojenou s fórem. Tak to je vše..
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Jan Jirásek » sob 20 říj, 2007 12:06 pm

Dusan píše:Díky p. Daleckému za info. Problém z místem se zdá být vyřešen, takže já bych byl opravdu pro forum. Myslím, že ten magazín se tím opravdu zaplácne, a možnost rychlé reakce jak napsal tuším Abe je prioritní. Chodím ještě koukat na Modelforum, kde je sekce "rozestavěno". Zde každý prezentuje své dílka s fotkama a komentářema svýma a hlavně od kolegů modelářů, postupy a je to vlastně on-line, což v magazínu určitě fungovat nebude.
Nechci někomu říkat jak to má dělat(sám tomu nerozumím), ale tady je link na ukázku:
http://modelforum.upce.cz/forum/index.php?f=28

:lol:


Heh, ve stejný čas. Existuje i toto forum zároveň s galerií.. Já bych jej ale zaměřil pouze na železniční modeláře. Letadla a RC modely dělám také ale míchat hrušky s jablkama - to ne e!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Dusan » sob 20 říj, 2007 1:05 pm

Jan Jirásek píše:
Dusan píše:Díky p. Daleckému za info. Problém z místem se zdá být vyřešen, takže já bych byl opravdu pro forum. Myslím, že ten magazín se tím opravdu zaplácne, a možnost rychlé reakce jak napsal tuším Abe je prioritní. Chodím ještě koukat na Modelforum, kde je sekce "rozestavěno". Zde každý prezentuje své dílka s fotkama a komentářema svýma a hlavně od kolegů modelářů, postupy a je to vlastně on-line, což v magazínu určitě fungovat nebude.
Nechci někomu říkat jak to má dělat(sám tomu nerozumím), ale tady je link na ukázku:
http://modelforum.upce.cz/forum/index.php?f=28

:lol:


Heh, ve stejný čas. Existuje i toto forum zároveň s galerií.. Já bych jej ale zaměřil pouze na železniční modeláře. Letadla a RC modely dělám také ale míchat hrušky s jablkama - to ne e!

Samozřejmě, myšleno jen pro železniční modelářství! To měl být jen mustr. :D
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jan Jirásek » pon 22 říj, 2007 8:59 pm

Dusan píše:
Jan Jirásek píše:
Dusan píše:Díky p. Daleckému za info. Problém z místem se zdá být vyřešen, takže já bych byl opravdu pro forum. Myslím, že ten magazín se tím opravdu zaplácne, a možnost rychlé reakce jak napsal tuším Abe je prioritní. Chodím ještě koukat na Modelforum, kde je sekce "rozestavěno". Zde každý prezentuje své dílka s fotkama a komentářema svýma a hlavně od kolegů modelářů, postupy a je to vlastně on-line, což v magazínu určitě fungovat nebude.
Nechci někomu říkat jak to má dělat(sám tomu nerozumím), ale tady je link na ukázku:
http://modelforum.upce.cz/forum/index.php?f=28

:lol:


Heh, ve stejný čas. Existuje i toto forum zároveň s galerií.. Já bych jej ale zaměřil pouze na železniční modeláře. Letadla a RC modely dělám také ale míchat hrušky s jablkama - to ne e!

Samozřejmě, myšleno jen pro železniční modelářství! To měl být jen mustr. :D


...tak nějak to zde utichlo. Co kdybych tedy něco zkusil připravit a buď se to bude páčit nebo nebude! V phpBB bych spustil galerii včetně implementovaného fóra.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Tomáš » stř 24 říj, 2007 9:42 am

Jan Jirásek píše:
Dusan píše:
Jan Jirásek píše:
Dusan píše:Díky p. Daleckému za info. Problém z místem se zdá být vyřešen, takže já bych byl opravdu pro forum. Myslím, že ten magazín se tím opravdu zaplácne, a možnost rychlé reakce jak napsal tuším Abe je prioritní. Chodím ještě koukat na Modelforum, kde je sekce "rozestavěno". Zde každý prezentuje své dílka s fotkama a komentářema svýma a hlavně od kolegů modelářů, postupy a je to vlastně on-line, což v magazínu určitě fungovat nebude.
Nechci někomu říkat jak to má dělat(sám tomu nerozumím), ale tady je link na ukázku:
http://modelforum.upce.cz/forum/index.php?f=28

:lol:


Heh, ve stejný čas. Existuje i toto forum zároveň s galerií.. Já bych jej ale zaměřil pouze na železniční modeláře. Letadla a RC modely dělám také ale míchat hrušky s jablkama - to ne e!

Samozřejmě, myšleno jen pro železniční modelářství! To měl být jen mustr. :D


...tak nějak to zde utichlo. Co kdybych tedy něco zkusil připravit a buď se to bude páčit nebo nebude! V phpBB bych spustil galerii včetně implementovaného fóra.


jjo řekl bych ...proč to neskusit...sem s tím :lol:
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod StandaR » pát 26 říj, 2007 6:03 pm

jaké jsou pokroky co se týče té galerie??
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Jan Jirásek » pát 26 říj, 2007 8:46 pm

Abe Simpson píše:jaké jsou pokroky co se týče té galerie??


Už jsem udělal první instalaci, dodělám to ale o víkendu, mám toho za ten týden docela dost a tak trochu potřebuju relax :) dám potom vědět. Jedná se jinak o galerii v php od teamu phpBB kterému náleží i toto fórum, takže kvalita provozu a jednoduchost obsluhy pro uživatele je zaručena.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod milan ferdián » sob 19 led, 2008 6:24 pm

Reagoval jsem na váš odkaz na službu www.ukazto.cz. Provedl co jsem měl ,ale problém je u mne, jak ten odkaz umístit zde.Já sice vím ,že drtivá většina to umí,ale bohužel.Zde patřím mezi antitalenty používání těchto služeb.S pozdravem Milan Ferdián
milan ferdián
 
Příspěvky: 11824
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod milan ferdián » sob 19 led, 2008 6:30 pm

milan ferdián
 
Příspěvky: 11824
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků