údaje při registraci

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod boy.rough » úte 11 zář, 2007 6:17 pm

No vida, jak se to pěkně rozběhlo. Taková malá seznamka. No a bolelo to? Já myslím, že ne a že nám to všem(nebo aspoň některým) pomůže.
Ahoj a ať se Vám daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod TT-maniac » stř 12 zář, 2007 12:19 pm

a slezsko by nebylo ??
TT , analog , epochou se neřídím ... dělám to co se mi líbí
Uživatelský avatar
TT-maniac
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob 17 úno, 2007 3:43 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod Maatsa » stř 12 zář, 2007 6:20 pm

Odborník žasne, laik se diví. To se to hnulo k lepšímu!
Maatsa
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 11 črc, 2007 12:52 pm

Příspěvekod ondrejSitar » stř 12 zář, 2007 8:31 pm

PetrL píše:Prodejny ubývají, jak je vidět už i v krajských městech (to jsem ani netušil). (...)


No Petře tak sem se dnes dozvěděl že i to poslední železniční modelářství ve Zlíně zavřeli. Snad před 2ma měsíci. Tak Zlín je bez modelářství.

Víte Zlín je město které zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu. Zlín se už 20let drží na úrovni 100.000 obyvatel. V centru například jsou jen 2 kostely a za socializmu byl jenom jeden. Přitom severně od Zlína najdete větší obce s 2mi tisíci obyvaltely kde jsou 2 kostely apod. Soudruzi postavili nejen velké tovární město, ale také si vychovali obyvatele; Dopoledne denní chleba = práce, odpoledne balzám na duši = marx.
Uživatelský avatar
ondrejSitar
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04 zář, 2007 2:33 pm

Příspěvekod Zdenek Valter » stř 12 zář, 2007 8:33 pm

ondrejSitar píše:
PetrL píše:Prodejny ubývají, jak je vidět už i v krajských městech (to jsem ani netušil). (...)


No Petře tak sem se dnes dozvěděl že i to poslední železniční modelářství ve Zlíně zavřeli. Snad před 2ma měsíci. Tak Zlín je bez modelářství.

Víte Zlín je město které zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu. Zlín se už 20let drží na úrovni 100.000 obyvatel. V centru například jsou jen 2 kostely a za socializmu byl jenom jeden. Přitom severně od Zlína najdete větší obce s 2mi tisíci obyvaltely kde jsou 2 kostely apod. Soudruzi postavili nejen velké tovární město, ale také si vychovali obyvatele; Dopoledne denní chleba = práce, odpoledne balzám na duši = marx.


Jenže hošku to přeci nebyl Zlín :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod ondrejSitar » stř 12 zář, 2007 8:35 pm

Zdenek Valter píše:Jenže hošku to přeci nebyl Zlín :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

No já už sem to tu nechtěl plést :lol: když se tě někde ptají kde ses narodil a řekněš že v Gottwaldově tak na tebe hledí přes prsty. :lol:
Uživatelský avatar
ondrejSitar
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04 zář, 2007 2:33 pm

Příspěvekod Dusan » stř 12 zář, 2007 8:52 pm

ondrejSitar píše:
PetrL píše:Prodejny ubývají, jak je vidět už i v krajských městech (to jsem ani netušil). (...)


No Petře tak sem se dnes dozvěděl že i to poslední železniční modelářství ve Zlíně zavřeli. Snad před 2ma měsíci. Tak Zlín je bez modelářství.

Víte Zlín je město které zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu. Zlín se už 20let drží na úrovni 100.000 obyvatel. V centru například jsou jen 2 kostely a za socializmu byl jenom jeden. Přitom severně od Zlína najdete větší obce s 2mi tisíci obyvaltely kde jsou 2 kostely apod. Soudruzi postavili nejen velké tovární město, ale také si vychovali obyvatele; Dopoledne denní chleba = práce, odpoledne balzám na duši = marx.

To je tedy nejvyšší čas, aby si to modelářství otevřel ve Zlíně Ty :)
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1278
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Příspěvekod ondrejSitar » stř 12 zář, 2007 9:40 pm

Dusan píše:To je tedy nejvyšší čas, aby si to modelářství otevřel ve Zlíně Ty :)


A zkrachoval stejně jako pán Dýmák... Stěhoval to z dražšího nájmu do levnějšího několikrát a nakonec to vzdal.

Ono dělám v obchodních činnostech a když má třeba nějaký podnik (dejme tomu že má 200 zaměstnanců) pracovní pozice které jsou na hranici rentability, udělá si audit a na jeho základě je zruší tyto pozice a odstraní třeba 30 míst. Takto to udělá ještě několikrát a výsledkem je to že za 10 let má tento podnik 20 zaměstanců a co nevidět bude uzavřen. Není to výmysl je to fakt. Místní strojní firma (ZPS; svého času největší strojí producent v ČR) zaměstnávala do roku 1993 na skoro každém oddělení 100 zaměstnanců, auditovali, auditovali až dnes v roce 2007 je na každém oddělení 20-30 zaměstnanců a kdyby tato firma nedostala teď v srpnu novou zakázku od rusáků měla na konci října odstavit výrobu.
Uživatelský avatar
ondrejSitar
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04 zář, 2007 2:33 pm

Příspěvekod F. Placheta » pát 14 zář, 2007 5:32 pm

ondrejSitar píše:
PetrL píše:Prodejny ubývají, jak je vidět už i v krajských městech (to jsem ani netušil). (...)


No Petře tak sem se dnes dozvěděl že i to poslední železniční modelářství ve Zlíně zavřeli. Snad před 2ma měsíci. Tak Zlín je bez modelářství.

Víte Zlín je město které zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu. Zlín se už 20let drží na úrovni 100.000 obyvatel. V centru například jsou jen 2 kostely a za socializmu byl jenom jeden. Přitom severně od Zlína najdete větší obce s 2mi tisíci obyvaltely kde jsou 2 kostely apod. Soudruzi postavili nejen velké tovární město, ale také si vychovali obyvatele; Dopoledne denní chleba = práce, odpoledne balzám na duši = marx.


Ondreji, neber to prosim nijak zle, ale starsi obyvatele Zlina by te uslapali za tvrzeni "zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu", kazdy totiz vi, ze to bylo za Bati, ktereho "socialni" komunisti znarodnili...totez plati pro tvrzeni "Soudruzi postavili nejen velké tovární město". Tvoje mesto postavil zase hlavne Bata, tedy spis jeho dvorni architekt Karfik... Ale jak rikam, nic ve zlem, ja jen, ze me to vylozene trklo. F.P.
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod ondrejSitar » pát 14 zář, 2007 6:49 pm

F. Placheta píše:Ondreji, neber to prosim nijak zle, ale starsi obyvatele Zlina by te uslapali za tvrzeni "zažilo nějvětší rozmach v poválečném období socializmu", kazdy totiz vi, ze to bylo za Bati, ktereho "socialni" komunisti znarodnili...totez plati pro tvrzeni "Soudruzi postavili nejen velké tovární město". Tvoje mesto postavil zase hlavne Bata, tedy spis jeho dvorni architekt Karfik... Ale jak rikam, nic ve zlem, ja jen, ze me to vylozene trklo. F.P.


Nemohu souhlasit, myslel sem to jinak - ve Zlíně je množství betonových sídliští kde bydlí odhadem 3/4 obyvatel Zlína - všechny z poválečného období. Sídliště stavěné za Bati jsou na východ od centra k nemocnici, či k majáku nebo také jižním směrem k sídlišti na Podhoří - jedná se o "Baťovy domky takže kapacita je daleko nižší než betonové věžáky.

Zlín je pracovní město, to už nikdo nezmění, bylo vybudováno do současné podoby posledních 100 let. Zbytky historického náměstí - to poslední co zbylo ze "starého Zlína" před loni byly zbourána za účelem postavení nákupního centra "Zlaté jablko" - obdoba Vaší brněnské "Vaňkovy galerie" na Zvonařce.

Snad protože Zlín je "mladé moderní město" chybí tu zakořeněné hodnoty, které má kde jaká malá dědinka.
Zlín byl skvěle představem celé ČSSR ve foto-knize "GOTTWALDOVSKO" vydané v 80.tých letech. Působilo to jako výkladní skříň minulého režimu stejnětak jako v 60.tých a 70.tých letech vzestup "hospodářského zázraku" v NDR (Východní Německo).

Dodatek:
To s Baťou souhlasím, ten to začal. A minulý režim znárodnil "oteže".
Uživatelský avatar
ondrejSitar
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04 zář, 2007 2:33 pm

Re: údaje při registraci

Příspěvekod MirekTT » stř 22 říj, 2014 4:11 pm

Nebudu zakládat nové vlákno, ale stala se mi taková věc. Byl jsem nucen típnout počítač resetem. Tím jsem přišel o uložení hesel pro automatické přihlášení. Jenže pak při snaze přihlásit se sem mi nefungovalo heslo. Musel jsem požádat o přidělení nového při zapomenutí a pak si jej zase změnit na původní. Je to jen divné, nebo jste to někdo z vás také zaznamenal?
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: údaje při registraci

Příspěvekod Barbucha » stř 22 říj, 2014 7:52 pm

Já dělal podobný restart při změně e-mailové adresy. Asi to jinak nejde. Na hesla je asi lepší používat nějakého správce, než to co ukládá browser. Já mám správce v Norton 360, ale jsou i samostatné produkty :-).
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: údaje při registraci

Příspěvekod UncleFardy » úte 13 úno, 2018 10:13 am

Prosím, při registraci jsem si zadal mailovou adresu, kterou nutně potřebuji změnit. Když si otevřu Profil, tak tam nikde moji e-mailovou adresu nevidím. Prosím radu, kde si ji mohu změnit. Ten původní mail je již nefunkční a píší mi na něj kolegové z diskusního fora, změna je nutná. děkuji
UncleFardy
 
Příspěvky: 484
Registrován: čtv 24 zář, 2015 4:47 pm

Re: údaje při registraci

Příspěvekod vmucha » úte 13 úno, 2018 10:47 am

vpravo - Uživatelský panel
vlevo - Profil/Registrační údaje - tam to je
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 641
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: údaje při registraci

Příspěvekod jardaaa » pát 25 pro, 2020 1:25 pm

Zdravím,

požádal bych administrátory, jestli by nebylo možné změnit mi uživatelské jméno z --- na třeba jen Jardaaa, nedomyslel jsem to a mít email jako uživatele je minimálně z hlediska spamu naprt..

Díky
jardaaa
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 07 dub, 2020 5:28 am
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník