obrázek pod uživatelským jménem

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

obrázek pod uživatelským jménem

Příspěvekod David » sob 25 srp, 2007 5:21 pm

Proč jsou obrázky zakázané :?: Fórum s obrázky na mě působí veselejším dojmem.
Uživatelský avatar
David
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19 bře, 2007 1:13 pm
Bydliště: Kadaň

je to blbinka

Příspěvekod mee » ned 26 srp, 2007 6:40 pm

ale take se pripojuji s prosbou - muze se tam davat odkaz na obrazek nekde mimo Magazin a vubec se server nezatizi .c)
mee
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 13 srp, 2007 6:39 pm

Re: je to blbinka

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 26 srp, 2007 9:04 pm

mee píše:ale take se pripojuji s prosbou - muze se tam davat odkaz na obrazek nekde mimo Magazin a vubec se server nezatizi .c)
Ja to mel zapnute jiz driv a nejak to nechodilo. Ted je to opet mozne, tak kdyztak napiste. Muzete uploadovat i odkazovat na obrazky. Obrazek by mel mit 80x80pix a do 10kB. Pokud budete chtit jiny rozmer, tak se ozvete.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod dan » ned 26 srp, 2007 10:02 pm

nějak to nejde nahrát
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod David » pon 27 srp, 2007 7:22 am

dan píše:nějak to nejde nahrát

Mě to taky nešlo nahrát sem,ale nahrál jsem to k sobě na web a dal jenom odkaz.Jak vidíš je to OK.
Jediná nevíhoda je ,že když napoběží server blog.cz obrázek tu nebude :mrgreen:
Naposledy upravil David dne pon 27 srp, 2007 5:10 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
David
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19 bře, 2007 1:13 pm
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Ondřej » pon 27 srp, 2007 2:40 pm

Ja jsem to zkousel nekolikrat, a vzdy na mne vybehne nejaka chyba enginu, ze neni mozne modifikovat header. Jestli neni nejaka chyba v definici prav uzivatele.
Uživatelský avatar
Ondřej
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 22 úno, 2007 12:48 pm
Bydliště: Roztoky - PZ

Příspěvekod David » pon 27 srp, 2007 5:11 pm

Ondřej píše:Ja jsem to zkousel nekolikrat, a vzdy na mne vybehne nejaka chyba enginu, ze neni mozne modifikovat header. Jestli neni nejaka chyba v definici prav uzivatele.

Ale obrázek tam máš ne :?:
Uživatelský avatar
David
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19 bře, 2007 1:13 pm
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Ondřej » úte 28 srp, 2007 6:29 am

Obrazek tam sice mam, ale stejne jako ty, jako externi www odkaz. Poznas to, kdyz se podivas na jeho vlastnosti. Nahrat to do tohoto fora se mi ani po mnoha ruznych pokusech nepovedlo.
Uživatelský avatar
Ondřej
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 22 úno, 2007 12:48 pm
Bydliště: Roztoky - PZ

Příspěvekod David » úte 28 srp, 2007 11:02 am

Ondřej píše:Obrazek tam sice mam, ale stejne jako ty, jako externi www odkaz. Poznas to, kdyz se podivas na jeho vlastnosti. Nahrat to do tohoto fora se mi ani po mnoha ruznych pokusech nepovedlo.

Jasně díky alespoň to tak nezatěžuje server tohoto fóra. :D
Uživatelský avatar
David
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19 bře, 2007 1:13 pm
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 28 srp, 2007 11:56 am

Ondřej píše:Obrazek tam sice mam, ale stejne jako ty, jako externi www odkaz. Poznas to, kdyz se podivas na jeho vlastnosti. Nahrat to do tohoto fora se mi ani po mnoha ruznych pokusech nepovedlo.
Zkousel jsem se v tom hrabat a zatim jsem neprisel na to, proc nejdou obrazky uploadovat. Jakmile to pujde, tak dam vedet.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod mee » stř 29 srp, 2007 2:11 pm

Michal Dalecky píše:
Ondřej píše:Obrazek tam sice mam, ale stejne jako ty, jako externi www odkaz. Poznas to, kdyz se podivas na jeho vlastnosti. Nahrat to do tohoto fora se mi ani po mnoha ruznych pokusech nepovedlo.
Zkousel jsem se v tom hrabat a zatim jsem neprisel na to, proc nejdou obrazky uploadovat. Jakmile to pujde, tak dam vedet.

mohlo by to byt pristupovymi pravy do adresare - images/avatars .c)
mee
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 13 srp, 2007 6:39 pm

Příspěvekod Pivrnec78 » stř 29 srp, 2007 5:58 pm

Mě se taky nedaří nahrát vlastní obrázek ... píše mi to:

Warning: copy(./images/avatars/12708188146d5b30f949a8.jpg): failed to open stream: Permission denied in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 486
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Příspěvekod Tomáš » čtv 30 srp, 2007 1:59 am

jjo tak jsem na tom úplně stejně a vidím že obrázek máš taky stejnej :o
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod mee » čtv 30 srp, 2007 7:47 am

Pivrnec78 píše:Mě se taky nedaří nahrát vlastní obrázek ... píše mi to:

Warning: copy(./images/avatars/12708188146d5b30f949a8.jpg): failed to open stream: Permission denied in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/usercp_avatar.php:288) in /mnt/node1/apache/htdocs/ad/mech/modely.biz/ftp/magazin.modely.biz/diskuze/includes/page_header.php on line 486


jj je to opravdu nastavením práv
mee
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 13 srp, 2007 6:39 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 03 zář, 2007 8:14 am

Tak jsem na to opravdu neprisel. Prolezl jsem forum na strankach phpbb a nic. Pokud nemuzete umistit obrazek jinam, tak mi je posilejte mailem, ja je umistim na server a poslu obratem odkaz na obrazek, nebo to umistim do profilu sam.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Další

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků