Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod rawen » čtv 11 říj, 2012 5:47 am

tomsy87 - ???
rawen
 
Příspěvky: 1700
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod sikulatt1 » pát 19 říj, 2012 7:22 am

----gomulka---zaplevelene "stavba lokomotiv" se stavbou lokomotiv to nema nic spolecneho-spamer
sikulatt1
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19 říj, 2012 7:18 am

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod pekl024 » pát 19 říj, 2012 7:50 am

sikulatt1 píše:----gomulka---zaplevelene "stavba lokomotiv" se stavbou lokomotiv to nema nic spolecneho-spamer


????????????????, 4 minuti po registraci víš kdo je spamer? Promiň.
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod radekkrupka » sob 20 říj, 2012 5:56 pm

Spammer to není. Ale řekl bych, že jeho množství příspěvků, z nichž každý má samostatné vlákno a ani na jeden nikdo nereaguje, je celkem zdrcující...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod makozob » sob 20 říj, 2012 6:45 pm

JJ. Nějaké základy angličtiny mám, ale překládat příspěvky od gomulka mě nebaví. Admin by měl udělat pořádek a přesunou některé vlákna. Většina se stavbou lokomotiv nemánic společného. Zná vůbec někdo tohoto člena, některé příspěvky vypadají jak od nějakého kluka co si stáhne foto z netu a připíše k tomu pár vět. A pokud dobře vidím tak vlevo nahoře je napsáno "Fórum pro českou komunitu železničních modelářů.". Takže by měl psát aspoň po česky.
makozob
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 01 bře, 2012 2:27 pm

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod MirekTT » sob 20 říj, 2012 7:33 pm

Já bych nebyl takovej nelida, je to zahraniční návštěvník a zatím je jen jeden. Moc velkou paseku tu nenadělal, maximálně bych mu to smetl do jednoho vlákna. A pokud chceme toto fórum jen pro českou komunitu, přece tím nemyslíme nic proti slovákům a taky by případně mělo být upozornění pro cizojazyčné návštěvníky psáno v několika světových jazycích. Když už teda chcete ten pořádek.....
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod Jiri Dvoracek » sob 20 říj, 2012 8:08 pm

Stacilo by mu to dat do jednoho vlakna se vsemi jeho podvlakny a kdo bude chtit, tak si to prohlidne a kdo ne, tak ne :D :D
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1166
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod mizl » sob 20 říj, 2012 10:30 pm

A už u někdo někdy řekl, aby své příspěvky vkládal pouze do svého vlákna místo remcání ??

Pokud jsem jeho témata sledoval pozorně, tak se toto nikdy nestalo. Já anglicky tak dobře neumím, abych mu to napsal přímo.

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod mizl » sob 27 říj, 2012 11:21 pm

HedCictemaimi viewtopic.php?f=28&t=7045#p114924
Další adept

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod Jarda H. » čtv 01 lis, 2012 5:06 pm

Jiri Dvoracek píše:Stacilo by mu to dat do jednoho vlakna se vsemi jeho podvlakny a kdo bude chtit, tak si to prohlidne a kdo ne, tak ne :D :D


To Jiri Dvoracek a ostatní : pokud bude tento pohled u vícero lidí, mohu v dalších dnech ty jednotlivá vlákna shrnout do jednoho, třeba pod názvem jako "gomulka-trains" nebo "gomulka-info" ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod mizl » čtv 01 lis, 2012 6:10 pm

Jarda H. píše: : pokud bude tento pohled u vícero lidí, mohu v dalších dnech ty jednotlivá vlákna shrnout do jednoho, třeba pod názvem jako "gomulka-trains" nebo "gomulka-info" ?!


Tento nápad se mi líbí. Jsem také pro přesunutí do jednoho vlákna. Nicméně musím už poněkolikáté konstatovat, že to nebude mít smysl, pokud mu někdo, kdo umí anglicky neřekne, aby své příspěvky vkládal do tohoto vlákna. To by jsi mohl uklízet do alejůja. Je potřeba mu taktně vysvětlit, že takto tedy né ...

kdo chce, ať si jeho vlákno přečte. Kdo nechce, ať vlákno nečte a nechá ho ladem :wink: .

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod Myšpulín » čtv 01 lis, 2012 7:56 pm

Mizl to napsal přesně. Podepisuji.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod michal.kubista » čtv 01 lis, 2012 8:29 pm

Tak mě napadá, že to je omezování mimo nastavená pravidla fóra!
A navíc se můžou objevit další uživatelé z německa, španělska, ...., kteří mohou dodržovat pravidla fóra a přitom budou někomu vadit. Nechci nikoho osočovat a nebo omezovat. Proto, pokud se některým uživatelům nechce sledovat příspěvky v cizích jazycích, pak bych navrhoval založit samostatnou sekci pro cizojazyčné příspěvky a rovněž toto zahrnout do pravidel i s překladem do alespoň angličtiny a němčiny.
michal.kubista
 
Příspěvky: 387
Registrován: úte 06 říj, 2009 1:48 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod Myšpulín » čtv 01 lis, 2012 8:52 pm

michal.kubista píše:Tak mě napadá, že to je omezování mimo nastavená pravidla fóra!....

Myslím, že nejde o omezování. Jde spíš o zbytečné plevelení. Já nejsem jazykově obdařen, abych si přečetl, co k obrázkům píše, přesto si je prohlédnu. Ale mít tu vlákna jen pro jeden obrázek je moc velký přepych. Myslím, pokud to gumolkovi někdo vysvětlí, že to pochopí. Ale to je můj názor a myslím, že tu jsou i jiní se stejným pohledem na věc. Každopádně není ten, kdo by sem měl mít zakázaný přístup.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Hlášení spamu a nevítaných uživatelů

Příspěvekod michal.kubista » čtv 01 lis, 2012 9:13 pm

Proto říkám, že by bylo vhodné upravit, či doplnit pravidla fóra, protože omezovat někoho, protože se mi nelíbí jeho příspěvky je cesta do pekel. Chápu, že ne každý je jazykově vybaven, ale protože komunikuje v jiném jazyce, není vhodné mu diktovat, co má dělat. Vždyť zatím platná pravidla neporušuje.
Na druhou stranu, lze nastavit pravidla, aby se různé skupiny uživatelů vzájemě neomezovali.

Několikrát jsem měl chuť gromulkovi váš požadavek napsat, ale pak jsem si to rozmyslel právě z důvodu, že nechci nikoho omezovat. Vždyť ani on neomezuje vás. A spamer taky není, jak už jste se shodli. I já si rád jeho příspěvky prohlédnu, jelikož je dobré mít širší přehled.
michal.kubista
 
Příspěvky: 387
Registrován: úte 06 říj, 2009 1:48 pm
Bydliště: Břeclavsko

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků