Identifikace uživatele

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Budete ochotni se registrovat na serveru za níže posaných podmínek ?

ANO
43
75%
NE
14
25%
 
Celkem hlasů : 57

Příspěvekod Zdenek Valter » sob 04 črc, 2009 11:42 am

maayaa píše:a co nějakej kód poslat sms na mobil?A třeba i se zpožděním.Alespoň něco by se ověřilo.


Třeba - možná z toho vyplyne, že nás to bude i něco stát.

Jak byste to dívky a hoši viděli ?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod VoVo » sob 04 črc, 2009 12:08 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 4:36 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Zdenek Valter » sob 04 črc, 2009 12:21 pm

TTmili píše:To by šlo taky, ale SMS bych poslal hned a dal třeba jen 5 min na ospání aktivačního kódu. Pak až prodlevu těch 24 hodin pro napsání příspěvku. No a kdyby to někdo seriózní během 5 min nestihl tak pro něj není problém se domluvit s adminem třeba po mailu.


Jenže poslání SMS něco stojí ! Nebo ne ?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod VoVo » sob 04 črc, 2009 12:22 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 4:35 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Popopo » sob 04 črc, 2009 1:26 pm

Snadne reseni neexistuje. Proste na exoticke zpravy nereagujte. Pokud se nekde objevi exoticky prispevek a hned za nim deset prispevku tento vsemozne komentujici, nevim, co mi vadi vic....
Zbytek je na moderatorech.
Uživatelský avatar
Popopo
 
Příspěvky: 377
Registrován: pát 04 led, 2008 9:07 am
Bydliště: Hostivice

Příspěvekod Zdenek Valter » sob 04 črc, 2009 1:30 pm

Ignorování je taky jeden ze způsobů.
Je to ovšem pro silné nátury !! ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Hekttor » sob 04 črc, 2009 1:35 pm

Jsem registrován na několika diskuzích na Yahoo (ohledně tiskáren a tisku obtisků). Tamní praxe je taková, že se registruji, a musím být schválen administrátorem diskuze (či jeho pověřeným zástupcem). Součástí registrace pak je také vyjádření, proč se vlastně chci do diskuze přihlásit, co od toho očekávám. Samozřejmě to nikdo asi nehodnotí, nicméně, pokusům "ihned se zaregistruji na x nicků a ihned začnu prudit", to v 99% zamezí. Takovéto osoby se vyznačují značnou nervností a netrpělivostí. A potvrzení adminem může přijít třeba až za tři dny. Mě coby diskutérovi tato praktika nevadí, protože chápu, že to je k dobru věci, pro dotyčného to je přinejmenším nějaká překážka.
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod jobr » sob 04 črc, 2009 1:41 pm

Souhlas, mnohdy jednoducha reseni jsou nejlepsi. Pokud by touto "kontrolou" nekdo prosel a zacal prudit, je snadne mu ucet zrusit. Zakladat si takto nekolik uctu prudice prestane bavit.
Znamena to ale pracnost na strane Adminu.
H0 DCC, navrat k masinkam kvuli detem :-)
Uživatelský avatar
jobr
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 01 bře, 2008 11:25 pm

Příspěvekod Hekttor » sob 04 črc, 2009 1:50 pm

No, já myslím, že příbytek členů není až tak velký, aby se nedalo několik zchválení týdně zvládnout.
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod MirekTT » sob 04 črc, 2009 3:31 pm

Kupříkladu na dýmce.net, kterou jsem zde již zmiňoval, jsem takovou vstupní procedurou, jak říká Hekttor, prošel, a i tak je každý nový přispěvatel bedlivě střežen a nabádán k odhalení identity - veřejně. A funguje to dost dobře. Přesněji registrace byla zcela volná, ale první příspěvek musel vyhodnotit a uvolnit ke zveřejnění moderátor. Dýmka.net funguje od r.2004. Za celou dobu, co jsem tam vyčetl ze starších příspěvků, kvůli neshodám diskuzi opustili dva lidi. Sem tam se nějaké hašteření také projeví, ale většinou to skončí smírem, smíchem a hlavně to probíhá přes SZ. To, co se děje zde, obdoby nemá snad nikde.
Osobně jsem přesvědčen, že to dělá jeden člověk. A nenapadá mně nic, jak ho zastavit. Jedinná možnost - ignorace. A to i v případě přímého napadení. Prostě dál vést diskuzi a nevšímat si blbých řečí.
Ještě pro informaci, dýmka.net je velmi pravidelně a intenzivně čištěné fórum. OT příspěvky zpravidla mizí do týdne. Jsem nucen podotknout, že zde někteří moderátoři, řekl bych, i zanedbávají svou funkci. Ale možná se pletu. Ale benevolence je zde o porovnání větší.
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod BaWiS » sob 04 črc, 2009 5:15 pm

čaute, já si myslím že to je celkem blbost. Moc jsem nepochopil, proč to chce (chtěl by) někdo zavést ale v příspěvcích tu píšete o "blbečcích" co se tu navážejí, otravují a pod. takže asi tohle je ten důvod.
To věřím, že to štve, ale kvůli tomu bych tohle opatření fakt nezaváděl. - Takoví se najdou vždycky a rozhodně to odradí lidi se zaregistrovat na daném foru. A taky si nemyslím, že se to týká jen těch pruďasů, ale i ti slušní jsou někdy dost nahlavu.

Když to srovnám s adekvátními fory (sice jen pro TT ale zato větší než tohle) - forumtt.pl a tt-board.de tak tam se dá zaregistrovat normálně a nikdo nic neřeší.

Spíš mi to připadá směšné takové řešení :D Ale provozovatel fóra si může dělat co chce, nikdo mě nenutí tu chodit.

A souhlasím např s Vovo, že řešení dát adresu s číslem, je opravdu blbé. A taky to registrační spoždění není špatná věc. Dyť se podívejte na velké telefonní společnosti, jak rozdávají čísla, nebo kolikrát sem byl překvapen, jak mohla mou adresu získat nějaká společnost provádějící výzkumy a pod.

No jako dá se o tom diskutovat donekonečna, ale já bych to nedělal (to opatření a taky jsem hlasoval ne) A určitě bych nevymýšlel nějaká nová opatření, ale vybral nějaké řešení, které se běžně používá, což adresa s telefonem rozhodně není :D
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod diego.dan » sob 04 črc, 2009 6:52 pm

proti registraci jména apod. samozřejmě nic nemám.Jsem na několika fórech a mnohde to je také.Nemusí to však odstranit týpky podobné "modeláři" atd.
Zde opravdu platí jedniné - nereagovat(i když jak píše ZV je to někdy těžké),zabanovat(je to přece trochu problém pro dotyčného) a trpělivě mazat(admini a moderátoři).
Podle zkušeností je to během dvou tří dnů přestane bavit.
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Příspěvekod drlo » sob 04 črc, 2009 8:40 pm

pekná debata, až na tie výmysly z registráciou cez SMS, myslím že nie som jediný so Slovenským operátorom, čo by bola trošku škoda. Aj keď nie som častým prispievateľom tohto fóra, veľmi rád sledujem dianie na fóre, nakoľko s neho čerpám pre svoje potreby.
Uživatelský avatar
drlo
 
Příspěvky: 133
Registrován: stř 09 led, 2008 10:26 am
Bydliště: Piešťany

Příspěvekod Houmr » ned 05 črc, 2009 7:50 am

Myslím si, že žádná jiná registrace není potřeba, moderátoři by měli tvrdě mazat tyto příspěvky a i nově založená témata typu, Pokud se chcete hádat atd. Mazal bych naprosto vše, co netýká tématu a diskuze o vláčkách, i nic neříkající dotazy i starší odpovědi, které už nemají smysl, děkuji, zdravím atd. A taky se do těch debat o ničem nezapojovat, já je prostě ignoruju. To je můj názor. Ať si každý říká o cenzuře co chce. Ono demokracie není o tom, že si každý může dělat co chce, ale o tom dodržovat určitá pravidla, pokud je dodržovat nechce, tak to je jeho problém a ať si píše nesmysli někde jinde.
Howg
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 05 črc, 2009 9:40 am

Souhlasím s Houmrem. Tahle země si od r. 89 zvykla ne na demokracii ale spíš na anarchii, takže trocha cenzury nezaškodí - sprosté, urážlivé příspěvky OD VŠECH mazat, kdo chce si zanadávat, ať píše do nově založeného vlákna nebo dotyčnému na SZ.
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2679
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků