Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod rawen » ned 10 kvě, 2009 5:30 am

Nazdar.
Jsem tu na fóru začátečník, zaregistroval jsem se před měsícem a snažím se "potichu načíst co nejvíce informací".
V pravidlech fóra se píše o vkládání obrázků a neopakování témat, nicméně zjišťuju, že v tom je problém. Totiž hlavně u starších příspěvků (čtu všechna vlákna od začátku) jsou odkazy "Tohle se řešilo tady...." a NEFUNGUJÍ.
Stejně tak třeba u (doporučovaných) plánků Milana Ferdiána jsem většinou našel nekonkrétní odkaz kamsi do galerie, ale jako víceméně neznalý těžko poznám, který z těch dvaceti obrázků ostatní diskutující v následujících deseti příspěvcích vynášejí do nebe. (Toto není nic proti Milanovi, ale proti nefunkčnosti na fóru.)

Takže, lze tyto problémy s nefunkčními odkazy nějak řešit anebo se rozčiluju zbytečně?

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1692
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod petrh » ned 10 kvě, 2009 6:10 am

Nu je moznost podle meho celkem dobra, kdyz tam, ke je takto nefunkcni planek ci odkaz budes kontaktovat pripadne zasilatele, zda ti to on muze objasnit, ci img zaslat:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod milan ferdián » ned 10 kvě, 2009 10:14 am

rawen píše:Nazdar.
Jsem tu na fóru začátečník, zaregistroval jsem se před měsícem a snažím se "potichu načíst co nejvíce informací".
V pravidlech fóra se píše o vkládání obrázků a neopakování témat, nicméně zjišťuju, že v tom je problém. Totiž hlavně u starších příspěvků (čtu všechna vlákna od začátku) jsou odkazy "Tohle se řešilo tady...." a NEFUNGUJÍ.
Stejně tak třeba u (doporučovaných) plánků Milana Ferdiána jsem většinou našel nekonkrétní odkaz kamsi do galerie, ale jako víceméně neznalý těžko poznám, který z těch dvaceti obrázků ostatní diskutující v následujících deseti příspěvcích vynášejí do nebe. (Toto není nic proti Milanovi, ale proti nefunkčnosti na fóru.)

Takže, lze tyto problémy s nefunkčními odkazy nějak řešit anebo se rozčiluju zbytečně?

Radek


Některé odkazy nefungují,protože šli přes ukazto.com a já jsem je musel zrušit z důvodu na nevhodnost reklamy a nucené platby,vás diskutujících danému servu.Všiml jsem si ,že i novější odkazy se neotevřou,ale to já už nejsem schopen ovlivnit.V případě tvého zájmu mi napiš přes SZ,o který návrh máš zájem a pošlu ti na tvůj email.Co se týče povídání k jednotlivým plánkům,to budeš muset vysledovat z příspěvku.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Dotaz

Příspěvekod milan ferdián » pát 22 kvě, 2009 5:08 am

Nevím proč ,ale po odhlašení z fóra,zůstává dole na liště můj nick a přitom ,odhlášení bylo řádné.Takto vypadá ,jak kdybych byl fyzicky neustále přítomen ,což není pravda.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod MirekTT » pát 22 kvě, 2009 8:59 am

Mně se zase přestaly odznačovat přečtený témata. Odznačí se to až po přečtení a odchodu ze stránek fóra. Trvá to už asi deset dní a blbne to takhle na všech PC v domě.
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod Martin HO » pát 22 kvě, 2009 10:42 am

Mně taky.
Martin HO
 

Příspěvekod marek kubík » pát 22 kvě, 2009 12:52 pm

Já jsem na tom stejně.
marek kubík
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 03 pro, 2008 2:38 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno

Příspěvekod petrh » pát 22 kvě, 2009 1:12 pm

u me vse naprosto ok...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod juroH0 » pát 22 kvě, 2009 2:20 pm

Mám tiež problém z neodznačovaním už prečítaného, no fórum ide tak z toho nemám hlavu v smútku :lol:
H0(e), DCC, epocha II-III
7", 1:4
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod radekkrupka » pon 03 led, 2011 3:24 pm

Nějak se v příspěvcích množí nešvar, že za odkazem je jakási změt z kódu...

Něco jako odkaz" onclick="window.open(this.href);return false;

Stává se to celkem hodně, ale ne zase všem přispěvovatelům, co je to?
Naposledy upravil radekkrupka dne pon 03 led, 2011 7:29 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod Jarda H. » pon 03 led, 2011 7:23 pm

Stejný postřeh s podivným zápisem odkazu - jenom doplním, že ty odkazy po odkliknutí funkční jsou - u mne tedy ano !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod radekkrupka » pon 03 led, 2011 7:31 pm

Jarda H. píše:Stejný postřeh s podivným zápisem odkazu - jenom doplním, že ty odkazy po odkliknutí funkční jsou - u mne tedy ano !

Netvrdím, že odkazy nejsou funkční... :)

Zdá se mi, že se to děje u odkazů, které fórum identifikuje samo v textu, čili je autor nevkládá přes kód [URL ]... zřejmě to nějak souvisí s novější verzí phpbb...

Dokonce to vzniká i tam, kde někdo cituje starší příspěvěk. V původním textu je to ok, ale v citaci v novém příspěvku už je to na levačku :(

Příklad:

pouze odkaz v textu http://www.modely.biz

Ten binec se tam vkládá sám... už při použití náhledu! Pokud otevřete již odeslanou zprávu a upravíte ji, binec se zdvojnásobí. Atd...

Odkaz pomocí kódu http://www.modely.biz je v pořádku
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod Jarda H. » úte 04 led, 2011 2:45 pm

radekkrupka píše: ...... Netvrdím, že odkazy nejsou funkční... :) ....


Omlouvám se Radku, já to tak nějak pochopil z tvého příspěvku :oops: že ti odkazy nejdou ...... Snad by mohli admini vnést trochu světla a osvěty :D do problému ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod Rudolf » stř 05 led, 2011 7:03 pm

Chyba s onclick u URL je opravena...
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 912
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: Nefunkčnost odkazů, obrázků a podobně

Příspěvekod cipisekmp » pon 12 pro, 2011 6:33 pm

Ahoj, prosim o zruseni tohoto tematu. Ani jeden obrazek nejde nacist, tudiz tema se stalo tzv. plevelem.
viewtopic.php?f=5&t=1381
Diky Cipisekmp
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1581
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Další

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků